Zaloguj się, aby obserwować  
fxj3

Bizon Rekord - regeneracja przekładni bezstopniowej

Polecane posty

fxj3    0

Witam. Czy orientuje się ktoś może, gdzie w województwie łódzkim (najlepiej powiat Bełchatowski/Wieluński) można zregenerowac przekładnię bezstopniową z Bizona Rekorda?

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio55555    29

z wymienionych rejonów to nie wiem ale na pewno w Rawie mazowieckiej mozna w rolmaszu zużyta sie zdaje dopłaca sie około 400zł i daja po regeneracji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sąsiad kupił po regeneracji właśnie oddał starą i dopłacił 450 zł i tylko sezon mu wytrzymała tzn 20 ha skosił. ja kupiłem 2 lata temu nową i jak się smaruje to się jedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fxj3    0

A można wiedziec ile Cię wyniósł zakup nowej kompletnej przekładni??? i gdzie ją kupiłeś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bobytempelton    161

Każdy, no może nie każdy tokarz ci ją zregeneruje.


Ze względu na poziom niektórych użytkowników odpisuje na konkretne posty lub na pw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yahooo777    1285

Ja kupowałem do new hollanda zestaw naprawczy(taka sama przekładnia jak w rekordzie), jak dobrze pamiętam to stanowiło 35% wartości kompletnej przekładni. Skoszone 70 ha i nic niepokojącego nie widze w niej, środkową tulej musisz na prasie jedynie wcisnąć bo sam z nią sobie nie poradzisz, koszt w moim przypadku wciskania to 20zł;)


KPK Kumurun Team. Jeżeli podoba Ci się mój post, był w czymś pomocny-możesz to nagrodzić punktem reputacji, nie obrażę się xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Radzio55555    29

apropo postu kolegi adama Twój sasiad musi miec niezłe luzy na mocowaniach chyba ze mu sie taka trafiła ja obecnie tez z tym walcze moja po regeneracji wytrzymała 4 sezony po ok 45ha w kazdym ale to przez owe "luzy" które powodują drgania a co za tym idzie wieksze zużycie ... po uruchomieniu silnika przy dobrze ustawionej przekładni powinny byc minimalne drgania .nowa w granicach 700-800 zł

Edytowano przez Radzio55555

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MARAKAM    64

Mój ojcie regeneruje, widziałem u niego od Supra ale chyba w Rekordzie jest podobna, a robi to w powiecie piorkowskim czyli niedaleko.

Edytowano przez Marcin91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariusz0209    22

ja 2 lata temu w swoim kombajnie Z056 super sam regenerowałem, kupiłem nową tuleję oraz tarczę pływającą i jakieś tam drobiazgi. W sumie to zostały tylko stare tarcze boczne. Kombajnem skosiłem jakieś 250 ha i jest wszystko super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audia3    0

kolego ja regeneruje przekładnie , robie tak jak w zachodnich sa robione ,a wiec poprzez nałożenie chromu technicznego i taka przekładnia wytrzymuje lata , nawet jak sie zapomni nasmarowac to sie nie zatrze , ja jak to regeneruje to po regeneracji zalecem smar stosowac wysokotemperaturowy , juz to robie od 15 lat te przekładnie nie tylko do bizonów i jest ok, bez reklamacji , ale to jest robota na pare dni ,bo chrom techniczny sie kładzie długo .ale efekty sa na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Rafał11
      Witam, mam takie pytanie jestem młodym rolnikiem i jeszcze nie mam doświadczenia w obsłudze kombajnu i chciałbym się dowiedzieć czy da się sprawdzić stan skrzyni biegów bez rozbierania. Wiem jakie te skrzynie są w bizonie  i chciałbym sprawdzić czy w trakcie żniw się nie rozsypie. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez Rolniczek95
      Witam Moje pytanie brzmi jak sprawdzic sprawnosc akumulatorow hydraulicznych? Zwazylem jeden i 3.2 kg a drugi 3.8 kg i tez chcialbym sie zapytac czy ten ciezszy nadawalby sie jeszcze do uzytku bo na tabliczce pisze 4kg ?
    • Przez Rolniczek95
      Panowie i panie  mam problem z uszczelkami do skrzyni biegów do rekorda, macie jakieś namiary na sklep, producenta który robi takie uszczelki? Wiem że sam mogę zrobić takie uszczelki, ale czy jest sens kupować materiał który kosztuje 40 zł wycinanie itd
    • Przez daree
      Witam, aktualnie remontuje kombajn Bizon Sampo 2020. 
      Podczas składanie części pojawiły sie pewne wątpliwości. W zwiazku z powyzszym chcialbym zapytac czy na forrum jest ktos z wojewodztwa Lubelskiego u kogo można by podejrzeć pewne szczegóły dotyczące ememetów kombajnu ?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj