Skocz do zawartości
Markus

rozsiewacz Agro Tom 600/800/1000 kg

Polecane posty

Zamir    0

Ja posiadam rozsiewacz Agro Tom z nadstawką do 800 kg. Jestem z niego zadowolony mam go od 2011 główna zaleta to to że ma duża objętość można na raz wysiać 32 worki moczniku :) Do tego jest hydrauliczna obsługa i moim zdaniem solidne wykonanie przekładni.

Wiadomość z agroFakt.pl

Zamir    0

Michalmeer ale jakby poszukać można by i taniej kupić bo rozmawiałem z innym sprzedawcą który przywoził mi nową felgę i mówił że niema na nie popytu.

Markus    17

a jak z równomiernościa rozsiewu? to najwazniejsze, cena jest fajna ale to nie wszystko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Qba1
      AMAZONE ZA-M 1201 SPECIAL
        - maszyna fabrycznie nowa - pojemność 1200 litrów, możliwość rozbudowy do 3000 L - szerokość wysiewu 18-24 m, możliwość wyboru innej szerokości pracy - hydrauliczne otwieranie komór - talerze oraz dół rozsiewacza wykonane ze stali nierdzewnej - w komplecie wałek, sita, oświetlenie - system SBS   Promocyjna cena, ostatnia sztuka 2015!   CENA NETTO: 18 700 zł    Odbiór pod Płockiem.   Po zdjęcia i więcej informacji proszę na priv. tel. 500 401 523
    • Przez ciekawy111
      Witam przeprowadzam remont  rozsiewacza lejkowego i  nie moge odlaczyc  walka pionowego  i nie moge odlaczyc tarczy rozsiewacza. Na zdjeciach widac  miejsce laczenia i prosze o pomoc czy ktos ma jakis pomysl jak to moge odlaczyc. Uzywalem  odrdzewiaczy i pretu zeby to wybic i nic  nie poradzilo. prosze o  pomoc.
    • Przez rafal11195
      Cześć wszystkim, mam takie pytanie, zakupiłem rauch axis z kompem quantron, tworzy się tam pliki pola, po zrzuceniu na pena, na kompie odczytuje mi ze jest to plik z końcówką ( rozszerzeniem ?) .bin
      Czym powinno sie to otwierac wie ktoś moze ?

• Przez mikolaj90
      Witam. Posiada ktos z was instrukcjie do tego rozsiewacza ze sterownikiem?

• Przez kamil5421
      Posiadam do sprzedania rozsiewacz nawozów Amazone o pojemności 600l , otwierany hydrauliczne , stan dobry, widoczny na zdjeciach , Cena 2300 zł  do negocjacji .Więcej informacji udziele na PW .