Polecane posty

karik333    0

ma ktoś może wymiary i zdjęcia przyczp long uni brzeg Najlepiej 8t long lub 6t long

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karik333    0

dzięki

 

a niewiecie może czy te przyczepy 6t long i 8 t long z uni brzeg różnią sie długością

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawidg2    31

Wejdź w pierwszy link co dał kolega wyżej i kliknij na "specyfikacje techniczną" i jak byk jest że obie mają takie same wymiary co więcej nawet wszystkie mają te same wymiary skrzyni ładunkowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Ludzie czy Wy jesteście tępi? Dłużej będziecie czekali na odpowiedź niż sami sprawdzicie. Dał kolega link do przyczep, wystarczy kliknąć w odpowiedni link. Wszystko daj, znajdź, napisz powiedz.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

czy na tych przyczepach o paletowej szerokosci skrzyni dobrze wozi się bele bez otwierania burt?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez danielhaker
      Jakie będą ceny pszenicy w sezonie 2019? W jakich cenach jest zboże ozime w różnych regionach Polski? Z tego co pisaliście w poprzednim temacie o notowaniach pszenicy ceny rosną. Jak myście do kiedy będzie ten wzrost? Kiedy najlepiej sprzedać? Czy ubiegłoroczna susza tak mocno wpływa na ceny zbóż? Jakie są opinie rolników? Zapraszamy do dyskusji!
      Kontynuacja tematu: 
       
    • Przez Mati100
      Witam, mam problem z chwytakiem do bel, przy załadunku sianokiszonki bele się wysmykują i bela spada, chwytak jest na 2 siłowniki. liczę na waszą pomoc, z góry dzięki.
    • Przez katopo
      W rozsiewaczu Unia MXL nawóz wysypuje mi się koło żmijki (tą samą stroną gdzie sypie się podczas pracy). Idzie to jakoś wyregulować albo jakimś patentem uszczelnić?
    • Przez bubeks
      Witam, ma ktoś może przyczepę d 46 zarejestrowaną, wziąłem się za rejestrację swojej przyczepy z 1976 roku, mam czerwone tablice, potrzebuję danych z dowodu rejestracyjnego tzn. ładowność , ciężar, dmc itp., najlepiej jakby ktoś miał  skan takiego dowodu rejestracyjnego.  Dziękuje za pomoc.
       
    • Przez ugly00
      WITAM. Obserwuję ostatnio przyczepy samozaładowcze do kostek słomy typu BALLENAUTOMAT. Obejrzałem sporo filmików na YOU TUBE ale na żadnym nie zauważyłem jak maszyna zachowuje się w terenie pagówrkowatym (na każdym filmie pole równe jak stół) , czy mechanizm podbierający jest aktywny na nierównościach. Czy ma ktoś może taką maszynę i może się wypowiedzieć.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj