Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

prezes Salusa nie żyje

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

MOże nie wszyscy jeszcze wiedzą.Prezes Zakładów Mięsnych Salus Andrzej Tułaza dnia 14.02.13r. powiesił się we własnym domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jan2130    17

Witam pan Andrzej Tułaza dla mie człowiek legenda dwa razy w życiu sie z nim spotkałem ale naprawdę zrobił na mie wrażenie człowiek który całe swe życie poświecił spółdzielczości rolnictwu i jak to kiedyś powiedzał na spotkaniu jak był zamiar wykupu salusa "panowie zostawmy cos po sobie" szkoda człowieka prawdziwy społecznik cześć jego pamięci (*)

Edytowano przez jan2130

Kto nie inwestuje ginie!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian83    13

warto wspomnieć o tym panu na forum

 

 

PAN ŚP. ANDRZEJ TUŁAZA JEDNOCZYŁ rolników i widział sens w spółdzielczości dokonał żeczy niemożliwych połączył 27 grup producenckich w spółdzielnie grup które wykupiły 75% udziałów w ZM SALUS człowiek legenda

został człowiekiem roku tygodnika rolniczego za swoje dzialanie

TAKICH LUDZI NAM POTRZEBA

cześć jego pamięci


...zadużo kasy i wolnego czasu = porabane w głowie ROLNICTWO chroni mnie przed jednym i drugim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co to ma do agrofoto?

Nie wiem czy wiesz ale BENEDYKT 16 nie doczeka nowego papieża

 

NIe wiem czy wiesz,ale Salus skupuje trzode chlewną,a trzoda moim zdaniem ma związek z rolnictwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michufarmer    21

Pewnie mu ktoś zasugerował samobójstwo. Może za dużo wiedział, za dużo chciał zrobić dobrze ...

Niech spoczywa w pokoju.


Pozdrowienia z kłodawskiego oddziału AF

MichuFarmer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariuszd93    559

A co to ma do agrofoto?

Nie wiem czy wiesz ale BENEDYKT 16 nie doczeka nowego papieża

 

O co chodzi z tym papieżem?


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzysiek277    892

No taka jest przepowiednia czytałem ostatnio na necie i mój szef też to mówił że papież musi zginąć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez ŻakowskiSławomir
      Witam, w związku z przepisaniem na mnie siedziby stada weterynaria wymaga by sporządzić ,,spis,, tzn żywienie ile kg czego przypada na 1 sztukę tucznika np i bydła, robił ktoś coś takiego? ma jakieś dane orientacyjne? ile czego zawiera opcjonalna mieszanka paszowa dla 1 byka/ 1 tucznika? na dobę.
    • Przez karuś
      Na rynku jest kilka zakładów mięsnych co prowadzą taką formę współpracy. Według mnie jest to bardzo dobre. Ma się pewną dostawę warchlaków i pewny zbyt, a to dzisiaj przy dużej produkcji jest bardzo ważne.
    • Przez Młodyrolnik16
      witam Mam taki problem że oprośiła się 2 maciory jedna 4 dni wcześniej od drugiej ale ta druga ma tylko 1 prosię i chciałbym połączy do wcześniejszej maciory która ma 12 prosiąt ,ale kiedy daje tego 1 prosiaka to ona chce go ugryźć i nie wiem co zrobić PS: Maciory są utrzymywane bez kojców
    • Przez Tatka
      Witam, locha rodziła pierwszy raz, urodziła 3 martwe prosiaki, wyglądają jak na zdjęciu. Druga locha też urodziła dwa, martwe lub "zgniłe" . Co może powodować taki rozwój płodu ? 

    • Przez Slawusslawus
      Witam podpowie ktos jak to jest teraz z przepisami hodowli trzody na wlasny uzytek chce kupic prosieta ktore są zarejestrowane i co dalej z tym zrobic
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj