Skocz do zawartości

Polecane posty

marek1977    27

Pronar T653/2 6t, Nadstawy z profili PF500mm, z obrzeżem 70mm,Koła z ogumieniem 14.0/65-16,

Balkon na ścianie przedniej,Plandeka rolowana ze stelażem, Rynna zsypowa. Cena 30000 zł/netto.

przezdziec    1

skąd kolego jesteś? jakie strony Polski? może podlasie lub mazowsze? mam dobra cene na taka przyczepę z 2016 roku z takim wyposażeniem

Wiadomość z agroFakt.pl

Teraz metal fach zrobil fajna przyczepę 6 tonowa szerokość paletowa i długość skrzyni prawie 5 metrów. I dużo fajniej pomalowana niz pronar. Polecam również Zaslawa i MetalTechu najlepsze polskie przyczepy moim zdaniem ale wiadomo cena wieksza

xzibit0000    3

Witam, mam oferte na przyczepe Unie p10 long, plandeka, balkon, zaczep obrotowy i nowe koła Sara cena 62 000 zł brutto. to dobra cena?

Sedno    1

Ja brałem dziesiątkę z Pronaru, model PT610 z plandeka ze stelażem, zaczepem automatycznym obrotowym i na duzych kołach (regenerowane) za 47 000 brutto, więc ta z Uni za taką cenę wygląda raczej słabo. Kubatura twojej to 11,45 m3, pronarowska ma 13 m3.

PS: Pronar chyba jakoś ostatnio poprawił swoje plandeki, odeszli już od tych swoich pasków i klipsów.

damianursus    0

Zastanawiam się nad przyczepa Metaltech DB 20000 lub Pronar T 780 Która firma ma lepsze wykonanie ? Co moglibyście powiedzieć o tych przyczepach?

dymek512    1

Zamówiona przyczepa metal-fach 14t.

dzielone borty

plandeka ze stelażem

kolo zapasowe

nadstawki z uszczelką

pomost roboczy

Wynegocjowana  cena to 42 netto :D 

pierzo    1

Zna ktoś cenę przyczepy Auto Tech 10 lub 12 t z zaczepem automatycznym, podestem i plandeką, kołem zapasowym, na kołach 42?

Sunf    9

Zasław 8T koła 385/65 R22,5 stelaz z plandeka , przedni podest, tylna rynna zsypowa , plastikowa skrzynka z wyposazeniem kolor bordowy,

geo2    4

poronar 12t, plandeka, zaczep automatyczny, balkon podest, rynna - 52k brutto, przepłacam?

Shaun    12

Nie wiem.
Ma ktoś może oferty na 6 ton bez plandek, podestów itp ?? Może być paletowa lub zwykła, jedynie koła "lepsze" - nie podstawowe.

koczas    53

Jeśli Cię to zainteresuje, kupiona w połowie stycznia Pronar t653/2 6 ton zwykła, koła te szersze 14/65-16, rynna zsypowa, plandeka ze stelażem, balkon 35 tys brutto.

mickas092    320

W Agronomie w Jasionce były dwie takie pronarki - może jeszcze są - wyposażenie jak wyżej + chyba koła zapasowe - ogumienie podst. ceny 35,5 br, szersze 37,5 br. 

Shaun    12

Koczas, jeśli była zarejestrowana to nie chcę.

Mickas092, Jasionka koło Rzeszowa ??

robi57362    53

Wie ktos moze ile kosztuje przyczepa ursus 2 osiowa 6t w najuboższej wersji

koczas    53

Koczas, jeśli była zarejestrowana to nie chcę.

Mickas092, Jasionka koło Rzeszowa ??

Nówka sztuka nie rejestrowana. Zamówiona na Wigilię, tylko trochę w czasie odwlekłem przywóz, żeby kaskę doskrobać. To z tego co piszecie kupiłem nienajgorzej. Ale u mnie w najbliższej okolicy 6 składów z pronarkami, z tego w sumie 4 obok siebie. I kupiłem tam gdzie nikt by się nie spodziewał, również ja.

Wojtek026    8

czy cennik pronaru w najbliższym czasie pójdzie w górę? śpieszyć się z kupnem czy jeszcze jest trochę czasu?

Wojtek026    8

@Shaun - koło Parczewa. 

czy coś tam jeszcze na placu z przyczep mają? lub coś w lubelskim z placu w dobrej cenie zalega?

mickas092    320

2 Pronarki, metaltecha 10tke chyba i jeszcze chyba pronarkę 14 ? 

MARTECH    1

koledzy czy warto kupic metaltech opti 10 za 38 000 netto  kompletne wyposarzenie prosze o opinie spostrzerzenia 

Kula07    137
Napisano (edytowany)

Cześć.

Panowie pytanie, mam do wyboru dwie przyczepy w podobnych pieniądzach. Joskina Tetra Cap i jej odpowiednika Fleigla.

Jakieś sugestie? +/-?

Pozdrawiam.

Edytowano przez Kula07

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się