Skocz do zawartości

Polecane posty

erciak    10

Może ktoś się orientuje jaki rabat można uzyskać na przyczepy metal-fach i pronar? Dwójka z przodu?

Wiadomość z agroFakt.pl

erciak    10

Więcej można wyrwać. Wystarczy podzwonić po punktach dilerskich- składach fabrycznych. Pronara 8T można kupić za cenę Metal-Fach 6T.

agrorobert    52

Ja kupiłem przyczepe Pronar PT608 (szer.paletowa) o ładowności 8460kg i jestem z niej zadowolony... Wykonanie na bd wysokim poziomie, jest to nowa seria przyczep i widać żę pronar sie przylożył. Cena to 48 500 tyś brutto

Edytowano przez agrorobert

Brego    0

Wielton PRS 2/W14

14 t, plandeka ze stelażem, pomost roboczy, koło zapasowe, tylny zaczep automatyczny

Cena: 69 800 zł

Wielton PRS 2/W10

10 t, pomost roboczy, plandeka ze stelażem, koło zapasowe, zaczep automatyczny

Cena: 57 000 zł

Wielton PRS 2/W8

8 t, plandeka ze stelażem, zaczep automatyczny

Cena: 44 000 zł

URSUS T670/A1

10t, wersja standard + plandeka ze stelażem

Cena: 50 200 zł

Pronar T-672/2

10 t, plandeka ze stelażem, zaczep automatyczny

Cena: 51 695 zł

Wielton PRS 2/W14

14t, pomost roboczy, plandeka, zaczep ręczny, koło zapasowe

Cena: 71 000 zł

Wszystkie ceny NETTO ! Ceny od różnych dealerów.

Edytowano przez Brego

solaris7    1

co sadzicie o tej firmie ?? Rol-metal , bo znalazłem przyczepe nowa 14T ful opcje za 48tys netto

Sprzedam opryskiwacz PILMET 600l więcej inf. na PW

Adrenalina    10

A moja przyczepka juz prawie odnowiona wszystko bedzie jak nowe za jedyne 25 Tys netto ladownosc 25 ton :):) Na Koniec tygodnia opijamy:)

Mag    1

Więcej można wyrwać. Wystarczy podzwonić po punktach dilerskich- składach fabrycznych. Pronara 8T można kupić za cenę Metal-Fach 6T.

Niedawno były jakieś promocje na przyczepy Pronara. Niektórym udało się wyrwać za całkiem dobrą kasę. Ale chyba już nic nie zostało. Słyszałem że firma ma jakieś problemy finansowe. Za bardzo tego nie rozumiem bo sprzęt mają całkiem dobry - w szczególności przyczepy.

90daniel    14

zgodzę się z miachałmeer ja mam przyczepkę hl 6011 z 90 rocznika i co ona przeszła to aż szkoda gadać. największy ciężar to 11 ton przewoziła i wywróciła bez problemu :) w wiosce facet ma tez 6 z 79 roku na oryginalnych blachach niemieckich prawie rdzy nie ma. Jedyne co naprawiał to przewody hamulcowe jak skruszały i drugi raz jak pies odgryzł :)

kompletne zabudowy można już od 13tyś kupić ale lepiej je na oryginałach zostawić bo tamte za długo nie pochodzą.

Edytowano przez 90daniel

tymtus    41
Jakub667    73

Mam do was prośbę czy zna może ktoś cenę przyczep w przedziale ładowności od 4 do 10 ton ?

Za pomoc bardzo dziękuję

damaxyz    16

Ja kupiłem miesiąc temu nową przyczepę PRONAR T672 8t (koło zapasowe + wieszak na przednią burtę, wysyp strumieniowy,plandeka ze stelażem, podwójne burty) za niecałe 39900 brutto.

rolnik6920    42

Zna ktoś ceny przyczepy Eco Line z Metaltechu, o pojemności 8 i 10 ton, z plandeką, pomostem oraz hakiem 20 ton bądź 24 ?

Orientacyjnie pytam.

Edytowano przez rolnik6920

agrorobert    52

niedawno kupiłem przyczepe Pronar PT608 szer. paletowa ładownośc 8.460kg dałem 48tyś brutto

Przyczepa Unii P10 Long, z automatem z tyłu oponami 385, podestem, koszem na koło, zsypem, pomostem i plandeką 49000netto u Korbanka

adim44    0

Metal-tech 10t z plandeką i podestem 50tys netto, Metal-fach w podstawie 10t - 40tys netto, ale myślę że do tej ceny da się do-negocjować plandekę czy podest.

spiochu    0

Sprawa wygląda tak, ze sprzęt rolniczy, samochody itp urządzenia robione są na zapotrzebowanie.

,,Nowa,, przyczepa która mamy rdzewieje w niesamowitym tempie w stosunku do starych d47 które wyglądają jak wyglądały pomimo piegu lat, stopy metali użyte do produkcji po 00-03r to przepaść.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez c330ursus
      Fajnie się pracuje maszyną która fajnie wygląda. Dlatego zakładam ten temat bo chyba każdy coś zmienił w swojej C-330. Choćby najgłupszy szczegół ale ciągnik już lepiej wygląda piszcie nawet takie szczegóły (oczywiście coś większego niż śrubka czy podkładka <_< )

Ja zaczne:

Radio
      Kontrolka hamulca
      tapicerka na syficie

Nie wiecie jak umyć opon żeby były umyte ja na tym zdjęciu (link poniżej)
      http://www.agrofoto.pl/forum/gallery-image40045.html

przynajmniej te z tyłu bo zwykłą wodą pod ciśnieniem i płynem do naczyń sie nie da <_<
    • Przez c330ursus
      Zamierzam kupić glebogryzarkę do mojego Ursusa C-330 tylko nie wiem ile metrów może być żeby C-330 ją pociągną i jakie zapotrzebowanie mocy na ile metrów glebogryzarki?

Takie mam na oku Która waszym zdaniem będzie najlepsza i którą uciągnie Ursus C-330

http://www.allegro.pl/item346301100_glebog...anio_slask.html

http://www.allegro.pl/item338616663_glebog...sus_zetor_.html

http://www.allegro.pl/item345489219_glebog..._90mokazja.html

I jeszcze będę potrzebował wałek przekaźnika, ponieważ jest to moja pierwsza maszyna na wałek Coś takiego będzie pasować?

http://www.allegro.pl/item344553143_walek_przekaznika.html
    • Przez HorPol65
      Witam!! Mam takie pytanie jaki tur da rade zalozyc do 60-tki??
    • Przez Jarekborys
      witam wszystkich, mam problem, zależy mi na tym aby ciągnik ursus c 330 współpracował z opryskiwaczem którego belkę polową rozkłada się hydraulicznie. Założyliśmy nową pompę hydrauliczną, nowy rozdzielacz na błotniku na dwa wyjścia ( bo tyle jest potrzebnych do opryskiwacza) no i pojawia się problem, wydatek oleju i jego ciśnienie jest wciąż prawdopodobnie zbyt małe ponieważ kilka razy podniosłem belkę polową, rozłożyłem ją, wykonałem oprysk, ale za którymś razem jak już olej był zbyt ciepły to po prostu nie mogłem już podnieść złożonej belki (bo aby ją rozłożyć najpierw muszę ją unieść kilkanaście centymetrów aby wysunęła się z zabezpieczeń) Stan oleju w skrzyni jest w górnym stanie, filtr jest czyściutki, nie wiem co mam zrobić? Może ktoś ma jakiś pomysł? Jak mogę rozwiązać ten problem? Potrzebuję dwa wyjścia hydrauliczne (wydatek oleju i powrót) Podpowiadano mi już abym założył na wałek pompę od ładowacza czeskiego i wtedy miałbym duży wydatek cieczy ale nie miałbym już możliwości napędzania opryskiwacza od WOM czyli ten pomysł odpada.
    • Przez 36O
      Czy ktos z was robil kapitalke ursusac-330/28??? chodzi mi o kapitalke calego ciagnika zaczynajac od silnika konczac na tyle:P ile gdzies wydaliscie na czesci??