Polecane posty

Bercik92    2201
Dnia 5.11.2017 o 12:22, darkoza napisał:

a ja cię powiem tak oglądałem przyczepy mf i pronara chodziło mi o szczelność kupiłem pronara i nią tłukę worze rzepak zboza itd i ziarko nie sypnie przed kupnem dzwoniłen nawet do mf w sprawie szczelnosci bo była szczelna ale gówno z takiej szczelności jak miała uszczelkę gumową co się odklejają i pani z fabryki powiedziała ze po 2 latach trzeba dawać plandeką bo uszczelki juz ją nieuszczelnią widać jaka jest najlepsza w sprzedarzy pronaj jest najlepszy oglądałem i zasława iwiele firm ale pronar robi szczelnie i bez uszczelek

Pronar ma tak spasowane borty że czasami cięzko jest jest zamknąć. ;) i jest bardzo szczelna bo jak napada większa ilość deszczu np 2-3 cm to nie przy zamkniętych bortach woda nie leje się strumieniem tylko trochę kapię z jej wad to liche malowanie podłogi bo farba łatwo schodzi a na bortach jest lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marluk    355

Ma ktoś z was przyczepy od Wodzińskiego? Jak wypadają na tle Metal-Fachu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strzechu    254

Ile trzeba zapłacić za Wieltona 14ton na tandemie ? Mam oferte na 72netto i wydaje mi sie to dużo za dużo . zaczep aut , burty 800+800 dzielone, plandeka , pomost, kapcie 385 nowe

Ewnetualnie ile kosztuje taka przyczepa z innych firm?

Jaka różnica w cenie tej samej przyczepy tandem vs standardowe dwie osie?

Edytowano przez strzechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pala92    69

Nie mam porownania w twoim tonazu ale przyczepy ostatnio poszły ostro do gory. Na 10 tonowej zaslawce od poczatku roku ok 5 tysiecy do gory....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grzegorz88    1

Witam. Czy ktoś orientuje się ile trzeba zapłacić za przyczepe Wielton PRS-2 / W14 TON, ogumienie o szer. 550, burty 2 x 800 mm, wyjścia na przyczepę z tyłu, zaczep automatyczny Rockinger, plandeka + balkon ?

Edytowano przez Grzegorz88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ketlin23    11

Nie wiem czy w dobrym dziale ale napiszę poszukuje przyczepy tandem ładowność od 7-13 ton zarejestrowana z zaczepem do drugiej przyczepy zaczep (dyszel) do ciagnika niski zaczepiany na dolny zaczep dobrzye byłoby gdyby posiadała plandekę ale niekoniecznie no i cena w przedziale 15-33 tyś zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Oferty netto na przyczepę dwuosiową 10 ton, w opcji plandeka, podest, koło zapasowe, tylny zaczep auto.

handlarz 1 - metaltech 54 200, metalfach 49 200

handlarz 2 - pronar 50 400

handlarz 3 - pronar 61 500, cynkomet 56 900

handlarz 4 - zasław 60 000

handlarz 5 - metaltech 54 400, pronar 50 500, cynkomet 52 800

handlarz 6 - metaltech 54 400

handlarz 7 - zasław 57 000

handlarz 8 - metaltech 54 000

handlarz 9 - metaltech 56 000, metalfach 52 000


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bolek96    9
14 godzin temu, mikad napisał:

Oferty netto na przyczepę dwuosiową 10 ton, w opcji plandeka, podest, koło zapasowe, tylny zaczep auto.

handlarz 1 - metaltech 54 200, metalfach 49 200

handlarz 2 - pronar 50 400

handlarz 3 - pronar 61 500, cynkomet 56 900

handlarz 4 - zasław 60 000

handlarz 5 - metaltech 54 400, pronar 50 500, cynkomet 52 800

handlarz 6 - metaltech 54 400

handlarz 7 - zasław 57 000

handlarz 8 - metaltech 54 000

handlarz 9 - metaltech 56 000, metalfach 52 000

to troche ceny poszły w górę bo rok temu w maju jak się orientowałem to pronara za 45netto wyciągłem

Edytowano przez Bolek96

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaniak    6

mikad te przyczepy to paletowe czy nie?

jakie modele metalfach 711/2 a pronar pt610 czy 672?

ceny wersji standard + to co napisałeś + nadstawki? , jakie opony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mikad    1136

Wszystkie paletowe, 711/2, PT610, D737BA-10, T-104/6, DB10, ceny zawierają już to co napisałem, wysokie burty, opony nalewane, tylko zasław nie oferuje nalewek, kosz lub winda na zapasówkę.


"Robiąc cokolwiek stajesz się kimkolwiek, nie robiąc nic stajesz się nikim"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Witam chce zakupić przyczepę na mgr i przeglodam oferty zaciekawiła mię przyczepa auto tech pt maxx co o nich sądzicie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499
auto techy są bardzo spoko. pancerne wrecz. na 10tke ładujesz 15 i wcale po niej nie czuć, że jakaś przeładowana. jak cena pasuje to nic tylko brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

To pomijając cenę co proponujecie zasław wielton auto tech interesuje mnie 8 t 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

A coś nowego po dobrej cenie 8t na co patrzeć. Potrzebuje nówkę tanią a dobrą bo z własnej kieszeni bez zwrotu. Ktoś coś poleci. Fajnie by było nawet bez faktury nawet kupić bo mi niepotrzebne. Może wiecie że gdzieś stoi stary model itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nunu85    499

bez faktury to sobie możesz kupować maszyny, których się nie rejestruje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
migacz    317

Jak kiedyś byłem u producenta to znajomemu wyszedł z propozycją kupna na umowe tylko jesteś wtedy 2 właściciel więc nie gadaj że się nie da

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wojtek026    76
Dnia 4.09.2020 o 10:44, migacz napisał:

A coś nowego po dobrej cenie 8t na co patrzeć. Potrzebuje nówkę tanią a dobrą bo z własnej kieszeni bez zwrotu. Ktoś coś poleci. Fajnie by było nawet bez faktury nawet kupić bo mi niepotrzebne. Może wiecie że gdzieś stoi stary model itp.

Podzwoń po dielerach pojeździj poszukaj, to zależy jakie 8t czy paletowa czy zwykła, paletowa 8tka będzie miała pojemność jak zwykła 8mka, najtaniej to chyba zwykły metalfach, ale na pronara można największy upust dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Paletowa jak zwykła? O czym ty mówisz przecież ona jest szersza a co za tym idzie pojemniejsza. Są jeszcze wersję long to wtedy można na takiej 8t przyczepie mieć ok 12 ton pszenicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bravo2    31

Witam chce kupić wielton 8 t z podestem i  plandeki reszta podstawa  cena 48 netto warto czy przyciskac jeszcze handlowca 

Edytowano przez bravo2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj