Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
PATr    409

W tym dziale masz cennik joskina który wrzuciłem, od ceny tej realne jest wytargowanie około 10%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PATr    409

Ewn. Jeśli chciałbyś z winpacku a nie na zamówienie to cena wynosi 49400 netto z której też da się coś urwać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

ktora przyczepa lepsza? pronar pt 606 czy metal fach 940/2. Obie są 6t paletowe, metal fach jest dłuzsza (4.9m) pronar (4,2m) ceny podobne ok 40tys. Jak myslicie ktora lest lepsza? 

 

Edytowano przez Maches

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Zależy ja wybrałbym metal facha ponieważ jest dłuższa to łatwiej cofać do zsypu, ale to moja decyzja, szczerze mówiąc dużo się w nich nie zmienia, a model 940/2 to jakiś nowy ? bo nie ma w ofercie takiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

tak to jest nowy model.

 tak to wyglada. Cena to 33500 netto z nadastawkami.  Ciekawe jaka jest wytrzymałosc ramy i burt..? Mi wydaje sie ze Pronar to lepsza maszyna ale to tylko przypuszczenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Obie będą raczej podobne. Chcesz coś dobrego to wybieraj z MetalTech, Zasław, Wielton, ale w tedy cena już rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

Jeden rolnik niedaleko ma wieltonki i strasznie klnie na nie nie wiem co jest powodem. W lato miałem zamiar kupować pronara lub metalfacha ale 12 ton po upustach ceny były takie same (modele PT612 i T711/3) w jednej jak i drugiej nie ma gwarancji szczelnośći, więc silikon i jechane chyba że rzepaku nie wozisz, a pszenica może nie przeleci. po namysłach chcieliśmy 14 ton ale metafach ma cenę jak metaltech więc raczej postawiłbym na tą drugą, ale może od razu dwie na prow nie wiem jak się potoczy. Tak czy inaczej w tamte przyczepy są jakościowo zbliżone do siebie i myślę że pronar wcale nie będzie lepszy, podam przykład znajomy ma 7 letnie i nic nie leci rzepak a teraz w nowych leci więc im nowsze tym gorsze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Według mnie Najlepiej wygląda pronar. Wielton ma tylko masywną rame i masakryczną cene na tym zalety sie kończą Sąsiad ma i po 3 sezonach burty ma powyginane (stosuje linki) i ciężko idzie w polu ta przyczepka jakby hamulce do końca nie odbiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

O burtach też często słyszałem. O Zasławie nic złego nie słyszałem raczej same pozytywy, MetalTech jak dla mnie najlepszy i taką też mam, znam kilka osób które je mają i też wszystko ok. Jeszcze Auto Tech zbiera dobre opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Wszystkie inne przyczepy 6t nie sa paletowe a jesli juz sa to maja mała ładownosc( wielton,zasław) w dodatki sa ok 10tys drozsze od metalfachu i pronara. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzo    27

Ja mam Zasława 14t na tandemie i ciągam ją Zetorem Forterrą 115. I bez problemu idzie z pełną w polu, a gumy mam standardowe . I szczelność jak na razie super (wożę rzepak) , co prawda dopiero 2 sezony ja mam ale uważam że to solidne przyczepy i mogę polecić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013

Wszystkie inne przyczepy 6t nie sa paletowe a jesli juz sa to maja mała ładownosc( wielton,zasław) w dodatki sa ok 10tys drozsze od metalfachu i pronara. ;/

Zasław, Wielton, Auto Tech, Unia mają szer. paletową.

Zasław: http://zaslaw.pl/oferta/pojazdy-agro/przyczepy-rolnicze-dwuosiowe-d-737/d-737ba-6-long-6-ton

Wielton: http://wielton.com.pl/products/wielton-agro-2/przyczepy-dwuosiowe-prs/

MetalTech jak na razie szerokość paletową ma od 8 tonówki

AutoTech: http://autotech-czerwin.pl/web/oferta/przyczepy-pt-maxx/

Unia: http://www.uniagroup.com/ug/site/offer/brand?brand.id=1136

Mają małą ładowność? A ile mają mieć, przecież to 6-tonówki. Są droższe bo MF i Pronar to najniższa półka cenowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

zasław 8,7m3 pojedyncza burta ktora jest uciazliwa gdy otwiera sie ja do dołu ,trze po ziemi

wielton 8,5m3 pojedyncza burta

auto tech 8,7m3 

 

zaś pronar ma 10,1m3 ,metal fach jeszcze wiecej :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Ja mam Wieltony 12 t 3 letnie, i miałem duże problemy z burtami. Zabrali w pierwszym roku z powrotem do fabryki, burty w zawiasy zmienili, to beczki zaczały się z nich robić. W tym roku mocno ich naciskałem żeby mi je zabrali, ale nie wzieli.Jeszcze na gwarancji były, 2 lata mają po przeglągdzie płatnym 700 netto. 

Ugadałem się że przyślą mi łańcuchy, zamki i blachy i poprzerabiam sam mocowania łańcuchów w nakłądki. Teraz mam 2 łańcuchy w nakładkach, i to jeden 16mm z drugi 12mm, i są tak szczelne że wodę można wozić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

tylko kurcze nie dość ze 10 tys drożej to ile roboty żeby to miało ręce i nogi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damiancyk17    1

Zna ktoś może aktualne ceny przyczep fliegla a dokładnie interesują mnie modele ads 160 253 258 i 268 w lepszym wypasie.Interesuje mnie przyczepa z klapą do zboża bez adaptera do obornika. Chciałbym wiedziec jaka przyczepa z jakim ciągnikem powinna współpracowac oraz ile kazda ma ładowności.                                                     Za wszystkie informacje Wielkie dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz8530    2

Przyczepa mataltech dbl 12 ogumienie standardowe
plandeka
stelaż
zaczep automatyczny
koło zapasowe
hamulce dwuobwodowe
Udało się wytargować do 53000zł netto więc myślę, że to był najlepszy wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk2131    0

Przyczepa mataltech dbl 12 ogumienie standardowe

plandeka

stelaż

zaczep automatyczny

koło zapasowe

hamulce dwuobwodowe

Udało się wytargować do 53000zł netto więc myślę, że to był najlepszy wybór

 

Zasław D-737 12 tonowa w takim wyposażeniu + wciągarka do koła zapasowego + podest na przedniej burcie też w takiej cenie ;) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karolwiesz    3

Jaka jest cen przyczepy joskina 14 ton  3-stronny wywrot

Czy w przyczepach o podwójnych burtach można całkowicie otworzyć burtę np. tył by załadować wózkiem skrzyniopalety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

witam ile kosztuje przyczepa pronar pt610 paletowa, zaczep automat, plandeka na zatrzaskach, balkonik, koła duże, nowe, zapas plus wózek ? :) ktoś coś wie ? pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj