Polecane posty

chemiqs    0

podzwon - zobacz w necie.

A co chcesz kupic? Ja też czegoś szukam 8-10 ton.

Edytowano przez chemiqs

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja bym ci cos zaproponował, ale zaraz admin wlepi mi ostrzezenie ze reklamuję firmę :).

A mam coś do zaoferowania. Znaczy na razie jeszcze nie, ogólnie chciałbym uzyskać pewne informacje na ten temat, czy coś takiego by sie sprzedawało w Polsce.

 

A chodzi mi o przyczepy importowane z Chin. Są można powiedzieć identyczne jak Pronaru a co najlepsze możesz niektóre parametry dostosować dla siebie sam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gadget    1

Wiem o Wieltonie bodajże 8 T z 12 roku ze sporym upustem, jeśli ktoś jest zainteresowany to na priw mogę podać namiar. Przyczepa podobno z plandeką, stelażem i pomostem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kapec24    37

Metaltech DBL 12

- hamulce pneumatyczne jednoobwodowe

- plandeka ze stelażem

- automatyczny zaczep tylny 24 t

- pomost roboczy z balustradą

- koło zapasowe z uchwytem

Cena 57 000,00 netto

DB 12 z tym samym wyposażeniem 54 000,00 netto

 

Mysleliśmy nad Joskinem 10 ton, cena wyjściowa katalogowa 51 500 netto, lecz diler twierdzi że to pronar robi te przyczepy. To prawda? Czy tylko diler koniecznie chce sprzedać metaltech i Joskin to dobra przyczepa? Parametry techniczne tego joskina nie pasują do żadnej przyczepy pronaru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arekfo    0

Witajcie. Poszukuje jakiejś przyczepy po renowacji o ładowność od 16t do max 22, najlepiej trójosiowa, bo i można znaleźć dwuosiowe o ładownośc 18t ale nie o to mi chodzi właśnie. Może znacie jakieś fajne "firmy" co wykonują taką robotę. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1987    2

Metaltech DBL 12

- hamulce pneumatyczne jednoobwodowe

- plandeka ze stelażem

- automatyczny zaczep tylny 24 t

- pomost roboczy z balustradą

- koło zapasowe z uchwytem

Cena 57 000,00 netto

DB 12 z tym samym wyposażeniem 54 000,00 netto

 

Mysleliśmy nad Joskinem 10 ton, cena wyjściowa katalogowa 51 500 netto, lecz diler twierdzi że to pronar robi te przyczepy. To prawda? Czy tylko diler koniecznie chce sprzedać metaltech i Joskin to dobra przyczepa? Parametry techniczne tego joskina nie pasują do żadnej przyczepy pronaru

 

Po pierwsze jak dowiadywałem się u producenta i nawet na stronie jest podane instalacja pneumatyczna jest dwuobwodowa na życzenie jedno. I jeżeli dostałeś taką cenę to się nie zastanawiaj tylko bierz cena katalogowa przyczepy nie od dealera to ponad 61 000 netto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Witam .

Mam Pytanie chce Kupić Tandem 12 ton NIe Drogi  poniewaź bede go używał 2 tyg w roku 

 

Jakie Byście mogłi polecic i w jakich Pieniadzach ? Poprosze o jakies propozycjie 

 

 

Dziekuje 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krisma    17

Mam ofertę na przyczepę Pronar T 672- 8t za 34200 netto z takim wyposażeniem:

- plandeka ze stelażem

- nadstawy

- pomost roboczy

- zaczep automaryczny rockinger

 

Atrakcyjna jest ta oferta?

Mam jeszcze pytanie czy warty zachodu jest ten zaczep, czy odpuścić sobie go i wziąć standardowy ?

Dodam, że będę spinał do tej przyczepy drugą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrenalinaa    14

Witam Mam ofertę na przyczepę Tandem  Metal-Fach T730/3 12 ton za cene 42000 netto 

Wyposarzenie :

- nadstawki

- plandeka ze stelażem

- pomost roboczy

- zaczep automaryczny 

 

Jak Myslicie warta jest ?Dadam ze bede ja tylko w zniwa na polu używać max 3 tyg i dalszy czas bedzie stała nie Używana wiec nie chce przepłącać :)

 

 

Warto wziasc taki zeczep Kolego Fajna i przydatna Rzecz zaczep automat :) dopłacasz ale masz wygode 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1987    2

Zna ktoś z was cenę przyczepy Pronara PT 608 ?

 

36500 netto do tego dopłata do hamulców dwuobwodowych, dodatkowa nadstawa chyba ze chcesz mieć jedna, zaczep, kolo zapasowe, kosz koła, zsyp tylny itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyczepy 8t:

Pronar T672-35tys.netto

Pronar PT608-37tys.netto

Zasław D737-8-40tys.netto

Wielton PRS2/W8-42tys.netto

 

Plus średnio 3000 do każdej przyczepy planeka, stelaż i podest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikita_Bennet    315

ładny przekrój najpopularniejszych przyczep na rynku ;)

Dodałbyś jeszcze cynkomet model T104/5, może ciut pojemniejsza bo 9 ton ale blisko 8 tonowej ;)


pzdrwm Nikita_Bennet
"Whether we are based on carbon or on silicon makes no fundamental
difference. We should all be treated with appropriate respect."
                                                              Sir A C. Clarke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Nikita_Bennet wstawiłem ceny tych przyczep, które były u dealera :). Właśnie stoję przed wyborem przyczepy 8 t i pewnie będzie to zasław, dlatego że ma on jedyny z podanych w swojej ofercie ogumienie 385/65-22.5" a te najbardziej mnie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmer1987    2

@Nikita_Bennet wstawiłem ceny tych przyczep, które były u dealera :). Właśnie stoję przed wyborem przyczepy 8 t i pewnie będzie to zasław, dlatego że ma on jedyny z podanych w swojej ofercie ogumienie 385/65-22.5" a te najbardziej mnie interesuje.

 

Metaltech ma 385/55 R22,5 a jeżeli patrzysz tylko na ogumienie, a nie na funkcjonalność to chyba coś nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widziałem Wieltona, Melatfacha, Metaltecha, Pronara, Zasława i najbardziej podoba mi się Zasław ze względu na konstrukcję, jakość, wykonanie, wielton też jest w porządku ale w tym problem że nie ma potrzebnych dla mnie opon i dlatego tak napisałem gdyż nie chciałem się rozpisywać, ale widzę, że już coś nie pasuje :) Zasław jest delikatnie tańszy od wieltona, metaltech w ogóle mi się nie podoba, metalfach i pronar jest w miare cenowo ale to nie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mefjurolnik    10

Pronar t672    (8 tonowa)

-plandeka ze stelażem z balkonem

-sprężyny wspomagające otwieranie burt

-rynna zsypowa

-nadstawki

 Cena jaką udało mi się na tą chwilę uzgodnić to 41 tysięcy brutto. Jak myślicie korzystna oferta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maches    16

Znacie moze cene przyczepy Metal fachu 6t paletowej?? widziałem taka a Youtube ale a stronie firmy takiej nie ma jeszcze. jesli ktos za cene poprosze :)

pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobys    30

w lato Metal-Fach t711/3 z pomostem, plandeką za 41,500 netto dorzucili by koło i by było ok , ale się rozmyśliliśmy i coś większego chce . Pronat PT612 był w tej samej cenie i wyposażeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kubasik    0

Znacie moze cene przyczepy Metal fachu 6t paletowej?? widziałem taka a Youtube ale a stronie firmy takiej nie ma jeszcze. jesli ktos za cene poprosze :)

pozdrawiam

 

wejdz na ich strone i zadzwoń albo sami Ci odpowiedzą albo dadzą namiar na dilera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Awek
      witam , od pół roku posiadam ursusa 1224 i od początku był problem z podnosnikiem , nie podnosił agregatu siewnego tzn podnosił na pełnym gazie a jak ujmowałem gazu to zaraz opuszczał , pojechałem na pole i po chwili nie chciał opuscić  albo nie chciał podnieść , jak jechałem drogą to na całym gazie bo zaraz opuscił i problem był z podniesieniem nawet gazowanie nic nie dało , więć wymieniłem pompe na wzmacnianą nową , nowy tłok i cylinder , rozdzielacz po regeneracji ,filtry nowe , oleju jest max , i to samo więć pomysłem ze rozdzielacz moze jest trafny więc oddałem na gwarancje i stwierdzili ze jest dobry i to samo , wie moze ktos co jeszcze moze być nie tak ? i na pokrywie podnośnika od strony fotela  są dwa otwory w jeden jest wkręcony korek a drugi otwór jest wkręcona sruba która wchodzi w rozdzielacz zwykła sruba z otworem i tak mysle czy nie powinno być tam jakiegoż zaworu , bo miałem dwóch mechaników i kazdy mówi jedno (panie jak wszystko nowe to nie wiem co moze być ) i tyle aby wiem  z góry dzięki za odp
    • Przez podnośnik123
      Witam, mam problem z podnósnikiem w ursusie c 385. Gdy podniose ramiona na maxa pompa podnośnika cały czas pracuje a wąż dochodzący do pompy jest mega napiety. Spotkał się ktoś z takim przypadkiem ??
    • Przez ursusuc3603p
      Problem jest taki,ciągnik po podpompowaniu paliwa ręcznie chodzi normalnie przez chwilę a potem gaśnie,a naciskanie pedału gazu nic nie daje. Co może być przyczyną? Dodam że pompka jest nowa,kupowana w zeszłym roku na jesień.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj