Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Draburski

Ładowarka teleskopowa ok 200 tys netto

Polecane posty

Draburski    0

Jakie ładowarki nowe lub z symbolicznym przebiegiem jestem w stanie kupić , która z nich jest najlepsza. Gospodarstwo hodowane ok 70 sztuk krów mlecznych z góry dzięki za odp

Huberto    0

Allegro nie boli ;) najpopularniejsze są JCB i Manitou,popatrz jeszcze na deutz-fahr agrovector może na nową cię będzie stać.

Wiadomość z agroFakt.pl

Draburski    0

Dzięki za odp, a jaką ładowarkę polecacie z tym że powinna nadawać sie do transportu np przyczepy z balotami

gospodarz97    109

Ta którą podałem wyżej spokojnie pociągnie przyczepy ze słomą i wgl. wykorzystasz ja do wielu innych prac. Mozesz też wybrać ładowarki Manitou lub weidemann czy deutz-fahr i nie będziesz mieć z nimi problemu, a jak będzie jakaś wada fabryczna masz gwarancje :)

hipopotam73    0

Jakie ładowarki nowe lub z symbolicznym przebiegiem jestem w stanie kupić , która z nich jest najlepsza. Gospodarstwo hodowane ok 70 sztuk krów mlecznych z góry dzięki za odp

Czy juz dokonałeś wyboru ?

Możesz napisać co kupiłeś ?

Pozdrawiam

Draburski    0

Jeszcze nie ma wyboru, aktualnie czekamy na wyniki wniosku na PROW bo byc moze bedzie możliwość dofinansowania wiec po co przepłacac :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez quzar
      Witam! Stanąlem przed wyborem ciagnika który bedzie refundowany ze środków z UE. Zależy mi na tym żeby cen była w granicach 200tys z zaznaczeniem ze im mniej tym lepiej;] Ciągnik bedzie wykożystywany w gospodarstwie produkującym mleko, w sezonie zbiór traw, prace w polu itp i co ważne bedzie z ładowaczem czołowym. Moc jaka mnie interesuje to koło 100KM. Wybrałem kilka i prosze o opinie sugestie. Oto one;

ZETOR Fortterra 11441

McCormick MTX 120 link Ciągnik o którym cieżko cokolwiek znaleźc tzn opinie użytkowników.

Massey Ferguson MF 5460 link

I jeszcze Fendt...ale to chyba troche kasa za duża. Pozdrawiam i prosze o pomoc w wyborze bo własciwie wszystkie marki bedą brane pod uwage.
    • Przez jonyt132
      co o nich myślicie spotkaliscie sie wogule z takim sprzętem mnie zinteresował ponieważ mało kosztuje i ma takie wymiary że mi do obory wjedzie i w każdy zakamarek prosze o opinie albo o rady bo nie moge się zdecydowac
    • Przez tay29
      witam
      zastanawiam sie nad kupnem ladowarki napewno przegubowej, dobrze byloby zeby byla rowniez z teleskopem. z tego co znalazlem w przystepnych cenach do 50tys zl to widzialem te 2 modele . zastanawia mnie skrzynia w tych ladowarkach ich sprawnosc i awaryjnosc . czy ktos sie wypowie na ten temat? i ogolnie o calej maszynie
    • Przez DanielFarmer
      Witam.

Czy ktoś posiada lub wie coś o ładowarkach faresin?Wiem że produkują je we Francji, nikt w okolicy nie ma, zapewne są mało popularne to i z naprawą i częściami będzie kłopot :unsure:
      Wpadła mi q\w oko "okazja" czyli poleasingowa ładowarka faresin 7.30 czyli 7m wys i 3 tony udzwigu rocznik 2005 5,5tys mtg za ok 50tys netto.Jak myslicie warto się zainteresować?Bo cena wydaje mi się baaaardzo okazyjna.
    • Przez W0jcik
      Witam. Tak jak w temacie, jaką ładowarkę wybrać plus minus do 35 tyś. Wiem że do takiej sumy pieniędzy nie znajdzie się czegoś super, ale zawsze coś będzie.
      Mam nadzieję że mi pomorzecie.