Zaloguj się, aby obserwować  
piterq1991

Amazone ZA-MI 12-36

Polecane posty

piterq1991    30

Witam!

 

Koledzy co możecie powiedzieć o takim rozsiewaczu? Czy to dobra maszyna? Zastanawiam się nad zakupem takiej. Poniżej foto podglądowe jaki to dokładnie model.

Proszę o rady! szukam czegoś tańszego. tak do 4 tys max.

 

amazon-za-mi-12-36,07c1ab42.jpg

 

amazon-za-mi-12-36,eca63e8c.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

Model taki jak podałeś: Amazone ZA-MI 12-36, rozsiewacz jak to rozsiewacz jak trafisz na dobry egzemplarz to nie powinieneś na niego narzekać, wkońcu to AMAZONE ;)

 

Co do ceny to będzie trudno znaleźć coś w tej cenie, według mnie lepiej dołożyć i kupić coś w lepszym stanie niż później żałować :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piterq1991    30

Ze stanem wiadomo, dziada nie ma co kupowa. Chodzi mi głównie o uzytkowanie takiego rozsiewacza. Czy dobrze robi robotę? Czy równomiernie rozsiewa itd.

Czy warto brac taki model (w ładnym stanie) czy jednak szukac czegoś innego..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gospodarz97    130

A to jaką wykonuje robote, pytaj użytkowników tego sprzętu, ponieważ ja takiego nie posiadam.

Jeżeli jest w dobrym stanie i rozsądnej cenie to moim zdaniem można śmiało brać :)




 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JD1052    206

4 tys na taki rozsiewacz? Śmiech... złom totalny za taka kase, do 4 tys to jest ZAF w dobrym stanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Spokojnie kupi za 4 tys, może trochę więcej. Koło mnie w tamtym roku takie kupili, dwóch znajomych, coś koło takich pieniędzy, jeden podmalował, drugi nic, ale raczej w dobrym stanie. Dokładnie pod Bolesławcem jest tego dużo.

Ja mam ZA-M 1800 i nie zamienił bym go raczej na inny.Kuzyni też takie mają i tak samo twierdzą. Prosty w obsłudze, nieskomplikowany nastaw, ładnie rozrzuca na 24m,

Mój nie ma tego pałąka z wysiewem granicznym, inna rama, niższa nastawka, ten jest na ponad 2 tony, i jest na 24 metry, różnica w tej skrzynce na środku między talerzami, ja mam z 20cm szeroką a w tym jest z 6, dzięki temu można założyć dłuższe łopatki.

Z 10 lat temu dałem 6 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demolka19    0

Kolego piterq1991 ile ci za tego powiedzieli? Też jestem zainteresowany czymś takim. Mi za coś podobnego powiedzieli 5,9tys zl-do małej negocjacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek73    579

Tak mam ZA-U a instrukcję mam z ZA-M., dlatego pomyliłem się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez Atari
      Witam, mam problem z montażem czujnika prędkości na koło ciągnika. Nie wiem ile zastosować magnesów. W instrukcji obsługi nie widziałem żadnej informacji na ten temat. 
      Chciałbym też wiedzieć jak później skalibrować sterownik.
      Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez jondir989
      Orientuje się ktoś ile kosztuje rozsiewacz Amazone ZA-M 1001 profis z komputerem amatron 3? 
    • Przez Jzfffthedeere
      Witam! Posiadam rozsiewacz nawozów AMAZONE ZA-M 1500. Mam problem z regulacją tarcz wysiewających, mianowicie trudno jest mi określić ich typ, a także znaleźć jakiekolwiek dane dot. regulacji znajdujących się na nich łopatek. Bylibyście w stanie pomóc? Z góry dzięki 
       
      Pozdrawiam!
    • Przez tworek05
      Mam problem z rozsiewaczem Amazone ZA-U 1501 rozsiewa za dużo na boki a za mało za tył traktora , talerze są białe, a łopatki o wymiarach 240na215 może wie ktoś dlaczego tak sieje?
    • Przez BELARUS820BX
      Witam wie ktoś jak ustawić siewnik amazone D4 typ 30 nie jest on mój tylko porzyczony i nwm jak ustawić to siewu owsa pomorze ktoś
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj