robertrolnik27

Feraboli Extreme 265, 280 LT i HT

Polecane posty

robertrolnik27    225

Interesują mnie wyżej wymienione prasy z tego co zauważyłem to mają naprawdę dobre ceny ale jak z wydajnością, komfortem pracy, awaryjnością?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Prasa naprawdę bezawaryjna, nie jest to ani nasz rodzimy metalfach ani sipma że belki nie chcą wypadać. Belki są ładnie zbite, w tym roku prasował u mnie znajomy prasą Ferabolli Extreme 265 LT i 95konna Kubota naprawdę dawała radę zbić te beleczki. Stoją teraz na dworze i uwierz mi na słowo, że ani jedna nie siadła. W tym roku zd*pczyło się coś z elektroniką ale wystarczyło wypiąć i wpiąć sterownik i przeszło. Zdanie właściciela jest naprawdę dobre o tej prasie więc Ci ją polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertrolnik27    225

Interesuje mnie jeszcze komputer tej prasy. Jeśli dobrze czytam są 3 do wyboru ( TOPTRONIC, EASYTRONIC, QUICKTRONIC) wie ktoś który jest najlepszy i jakie są większe różnice między nimi? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
R2maros9641    1

Który najlepszy to Ci nie powiem, bo nie miałem wszystkich w ręku nawet. Przy swojej prasie mam Easytronic i jestem w pełni zadwolony, posiada wszystkie potrzebne funkcje i jest dość prosty w obsłudze, mimo że menu jest po angielsku (teraz już może być po polsku) to nawet osoba nieznająca tego języka sobie z pewnoścą poradzi. Jak ja kupowałem prasę, to trzeba było dopłacić 2 tys euro do lepszego sterownika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

a ja mam problem ze zgniotem w tej prasie, mianowicie prasa nie reaguje na zminę ciśnienia, co może być przyczyną ? bardziej elektronika czy hydraulika ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bhdemeter    37

Włoskie, tanie!!! A czy dobre????? Mnie to zalatuje Fiatem:):) Sory ale ja mam złe skojarzenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu2    10

Siema kupiłem 265 extreme ht mam jak się ustawia w niej ciśnienie bo nie bardzo wiem ;/ mam taki sterownik w niej

 

1w414h291_feraboli-extreme265ht-1161480-

 

 

Ok poradziłem sobie z tym.

Edytowano przez Fiu2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelo815    0

Witam, chciałem zapytać jak prasuję się wam tą prasą sianokiszonkę ? Bo mi np jak miałem nie do końca wyschniętą siano to zabijał się rotor. Ciągnik miał też ciężko zbijać taki materiał. Czy u was też to się  zdarza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leśnik10    0
Dnia 22.05.2018 o 08:14, pawelo815 napisał:

Witam, chciałem zapytać jak prasuję się wam tą prasą sianokiszonkę ? Bo mi np jak miałem nie do końca wyschniętą siano to zabijał się rotor. Ciągnik miał też ciężko zbijać taki materiał. Czy u was też to się  zdarza ?

Witam, mam podobny problem. Rotor zapycha i pali sprzegło na przekazniku WOM. Jak sobie z tym poradziłeś? 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj