emuel

Ursusa C-330 [wycena]

Polecane posty

mariuszd93    559

Wizualnie wygląda poprawnie ale nie bardzo dobrze , kabina bez szału , moim zdaniem 15tys to wszystko


;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adek1614    7

Myslę, że więcej niż 15 tys za niego nie odostaniesz. Maszyna niczego sobie i jak by był kilka lat młodszy to spokojnie mogłbys wołac ok 17-17,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POL1    28

Kilka lat młodszy to była już C-330M , "M" ki za darmo bym nie chciał.

Silnik ładnie pracuje , opony nowe to bardzo dużo.

Rocznik czy 1980 czy 1986 jeden piernik .ważne że na osi płaskiej z przodu.

W Małopolsce takie ciapki chodzą po 16.000

Jak Ci zależy sprzedać opuść z ceny a jak nie wystaw 16.000

Jak komuś zależy na fajnym traktorku to kupi , bo handlarz typu "Mikołtaj" to pewnie by Ci dał z 11.000 lub 12.000 a on tylko wypatruje tu na forum takie ciapki jak ktoś się ogłasza.

16.000 wystawiaj i czekaj.

 

A Tak po za tym kapitalnie zrobiony film.MEGA SZACUN ZA SUPER ZROBIONY FILM !!!!!!!!

Widzę że silnik zdrowy bo ma zdrowy dżwięk i ładnie sobie radzi w dużym kultywatorze ( oczywiście nie od konia jak co niektórzy tutaj maja do C-330 ) :lol: i pokazują że ciągnik im nie kopci B)

 

Jak bym miał kupić ciapka na pewno by się Twoim traktorem zainteresował.

Tak więc za "darmo" go nie oddaj.

Pozdr. :ph34r:

Edytowano przez POL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krone125    10

Siemanko kumple mam ciapka z 78 roku niestety i jeszcze z okragłym przodem laczki z przodu do wymiany i z turem i całym osprzętem jest w mojej galerii,mogę za niego cenic 15 tysięcy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RolnikBS    10

Z tą ceną to wiesz gdzie ... Sąsiada zarąbista 30-stka jest za 15 wszystko robił od podstaw nowa kabina,gumy,błotniki,maska,skrzynia i dużo tu wymieniać także wiesz .


Rolnik BS = Mercedes190ful1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateo97    0

Witam. mam do sprzedania ursusa c-330 z 81r. Stan bdb zarejestrowany.Cena około 15tyś do negocjacji. Lubelskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Na ile wycenić ursusa c 330

- rok produkcji 1980

- pierwszy właściciel

- w pełni sprawny

- opony przód około 90 % tył około 30-40 %

- od około 10 lat pracował tylko przy rozsiewaczu, opryskiwaczu i innych lekkich pracach polowych

-kabina koja smolniki

REAL FOTO (ta z żółtymi felgami)

 

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/335277-zetor-7211-i-ursus-c-330/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/337488-ursus-c-330/

http://www.agrofoto.pl/forum/gallery/image/356682-zetor-7211-i-ursus-c-330-poznaniak/


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mory1971    1

tak z ciekawosci zapytam.

M-ka rocznik 1986 ,zarejestrowana,wazny przeglad,przebieg 4600 mt/h oryginalny silnik.

6 lat temu odnowiona (tuning optyczny :) )skrzynia biegow poprawione zabezpieczenie walka i nie stwarza zadnych problemow ( nie zaspawane)

tak wygladala po odnowieniu:

http://patrz.pl/szuk...0&szukaj_form=1

i w zasadzie nadal tak wyglada oprocz obdrapanych przednich blotnikow..

 

ac8bc9e6670f10d8m.jpg

 

aacc19b495a1babfm.jpg

 

od 10-iu lat praktycznie nie widziala pola tylko lekki transport.zaznaczam ze pytam z ciekawosci ciapek jak na razie nie jest na sprzedaz.

Edytowano przez mory1971

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klepk995    182

ładnie utrzymany ciągnik , nie dawno znajomy sprzedał równie ładnie utrzymany za 16 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuba1212    14

15-16 wg mnie. Może tak do 17, ale nie więcej.


Nowy nabytek: Renault 75.14 RS- Zdjęcia w Galerii.
Sprzedam silnik elektryczny o mocy 10 kW. Więcej informacji na PW lub Kubalessini@gmail.com . :D

Zapraszam do mojego kanału na youtube: www.youtube.com/user/Kubalessini

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj