emuel

Ursusa C-330 [wycena]

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
janczar810    302

Jak dla mnie to moze z 10tys dostaniesz

ale sa tacy co sa w stanie wylozyc nawet 15 000

Wszystko zalezy od kupca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
damian18    3

z 15 spokojnie wołaj 30 kupują tylko ci dla których gospodarstwo to tylko hooby a oni kasę mają i patrzą na wygląd a nie stan techniczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
misio3p    2127

Spokojnie powyżej 12 tyś zł możesz sprzedać


24.07.2008 - 24.07.2023 - 15 lat na AF

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus1212    0

witam ile jest wart ten c 330 rok 1976r duzo czesci nowych

 

 

 

 

 

Nowe ;

 

- Blachy]

- wał

- pompa wodna

- pompa wtryskowa

- chlodnica

- instalacjia

- lampy przod i tył

- tlumik

- dach (kabiny)

- opony tył (Stomil)

- hamulce

- przodek dokladnie kasowanie luzów

 

inne rzeczy dopisze jak mi sie pzrypomni

 

 

zegary ;

- lewey i prawy

 

 

i moze cos jeszcze jak cos to dopisze

post-4802-1250792367_thumb.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darek16    25

osobiście bym go nie kupił ze względu na cenę , a podoba mi sie on muszę przyznać cena13-16tys.


AF - to Jest To:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pankarolek    0

c-330 stan Dobry bez kabiny tur solidny stary mocny nawet do 6 metrow piachu wezmie dobrze opony na tyle i na chodzie pracowal w gospodarstwie 9h

rok 81 wazne


Jestem Karol posiadam nieduże gospodarstwo niedaleko Piątku interesuje sie rolnictwem i wszytkim co z nim związane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
4368764    0

Myślę że nie więcej niż 16 tyś. Bez urazy ale to jednak jest przeżytek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymonp24    0

witam

chciałbym dowiedzieć się ile moja c330 może kosztować:

-przebieg ok 5500(może i więcej)

-TUR 1(łyżka+widły+obciążnik)

-remont silnika 2 lata temu

-rok 1978

-sprawna elektryka

-luzy w skrzyni

-totalny brak hamulców

-kabina jest bez całkowitej tylnej ściany

-pompa hydrauliczna do wymiany ale nie długo wymienimy na wspomaganą

od ok 10 lat jest to traktor pomocniczy

-wszystkie papiery ok bez przeglądu

-w zimie pali trochę ciepłej wody i podgrzać świece i pali jak dziecko

-akumulatory 2 lata

*zamierzamy wstawić alternator, oczywiście zrobić hamulce w niedalekiej przyszłości, odmalować, nowe siedzenie i nowa kabina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

Witam zastanawiam się nad sprzedażą mojego ursusa c330m nie malowany poza felgami, wizualny stan bardzo dobry nowa instalacja elektryczna, wydech, filtr powietrza, wymienione oleje w skrzyni silniku, wszystkie filtry, wzmocniony podnośnik, nie wiele pow. 2000 mtg, rok 1991, jedyne co do wymiany to tylko opony.

Tematy połączone

Edytowano przez Massey1993
dublowanie tematu

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28741

sądzę że z 12-14tys.zł możesz go cenić, a prawda jest taka że weźmiesz tyle ile ktoś się zgodzi zapłacić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
banan575    104

Jak na podkarpackim to 15-16tys mozesz wolac


Najwyzsza Izba Kontroli

Centralne Biuro Sledcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Massey1993    15

jaki jest sens łączenia do tematów sprzed 2 lat, zanim przeniesiono było 3 odpowiedzi teraz nie ma co liczyć na jakiekolwiek odpowiedzi...

forum pomocne użytkownikom nie ma co

Taki sens że teraz wszystkie informacje są w jednym temacie a nie porozrzucane po całym forum przez co robi się bałagan ale jeśli komuś nie chce się szukać istniejącego tematu tylko zakłada nowy i potem jeszcze ma pretensje że jego temat został połączony ze stary a nie po prostu zamknięty to niech nie dziwi się że dostaje ostrzeżenie. Za miesiąc jak sobie przypomnisz jeszcze raz o sprzedaży ciągnika to założysz kolejny temat- "bo w starym nikt mi już nie odpowie"

Edytowano przez danielhaker

kupię przyczepę wywrotkę 4,5t, sprzedam ursus c330m 1991r, rozsiewacz KOS na podnośnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym byście wycenili mi ursusa c-330 z 82 roku w komplecie pług do śniegu nowe opony. nowe sprzegło. nowa elektryka. to chyba na tyle ; )

Dodaje wam Tutaj link z filmu na youtube:)

 

http://www.youtube.com/watch?v=f4xSYo_ENkk

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker
dublowanie tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

    • Przez pitur13
      Witam. Proszę o pomoc jak ustawić te wałki bo na zębatkach jest tyle znaków że mam mętlik 😕

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj