Skocz do zawartości
arniormo

Fahr m66 pytania.

Polecane posty

House    0

Dlaczego Panewniki wału wytrząsaczy są sprzedawane w rozmiarze fi 25 mm a wał ma 26 mm

wieslaw16    46

Chciałbym się dowiedzieć czy tylni wał wytrząsaczy będzie pasował na przód bo przednie nie mogą znaleźć w żadnym sklepie znacie jakiś sklep z częściami to tego kombajnu.

Wały wytrząsaczy należy kupować parami albowiem dobierane jeden inny i drugi inny może skończyć się pęknięciem wału, a dlaczego? -ponieważ może być inny stopień wykorbienia i każdy wał powinien mieć symbole wybite, zazwyczaj są one na szczycie wału i należy dobierać symbolami lub parami kupować

akmaly    185

Tak w używanych kombajnach na pewno dobierzesz parę. Ponadto taki wał można bardzo łatwo sprawdzić a nawet są zakłady które żyją z ich regeneracji.

"Dlaczego Panewniki wału wytrząsaczy są sprzedawane w rozmiarze fi 25 mm a wał ma 26 mm " - w którym miejscu mierzyłeś ten wał?

Wiadomość z agroFakt.pl

wieslaw16    46

Dlaczego Panewniki wału wytrząsaczy są sprzedawane w rozmiarze fi 25 mm a wał ma 26 mm

Przecież pomiędzy panewki są wkładane przekładki regulacyjne blaszane,i z tad ta różnica, a potem w miarę zużywania się panewek i wału trzeba je odpowiednio wyjmować w celu likwidacji nadmiernego luzu, bo minimalny luz trzeba zachować aby nie ukręciło wału.

greg73    11

Witam,mam pytanko w silniku 3 cylindrowym jak smarowana jest pompa wtryskowa prosze o podpowiedz

akmaly    185

Olejem. Masz korek wlewowy i przelewowy jako miarka. 

greg73    11

dzieki za podpowiedz czy korek przelewowy znajduje sie z boku?,dolałem z 300ml

akmaly    185
Napisano (edytowany)

Tak tylko ta w pokrywie przykręconej na 4 śrubki. 

Edytowano przez akmaly

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez ToMclo
      Witam
      Potrzebuje kilku czesci do deutz fahr, a w mojej okolicy nie ma zadnega sklepu z czescimi do niego, moze ktos wie czy w Województwie podlaskim jest jakis serwis lub sklep z czesciami do Deutz fahr
    • Przez Orzech334
      witam wszystkich. mam zamiar zakupic df agroxtra4.75, jest on bez spreżarki, czy jest mozliwosć montazu jej i kupna osobno.no i oczywiscie prosze o opinie na temat tego modelu. dziekuje
    • Przez rafal2511
      WITAM.
      Od niedawna posiadam deutza fahra dx 4.51. mam problem gdyz sie strasznie grzeje pracach polowych . jak na ciagnik 85 km to powinien sobie dawac rade bez problemu z siewnikiem amazone d7 3 metry a ty szok strasznie sie grzeje dochodzi prawie do konca. podobnie z agregatem uprawowym 3 metrowym. nie daje sobie zbytnio rady. znajony na podobnej mocy ciągnik i bez problemu sobie daje rady z zestwem uprawowo-siewnym 3 metry a moj ma problemy z samym agregatem . pdobnie z siewka do nawozy jedno osiową gdzie nasypie tone nawozy i juz jest priblem a stara sześdziesiątka sobie daje rade bez problemu. co może być z nim?

PROSZE O PORADY
    • Przez szerszen
      witam
      posiadam deutza z serii M i ma egr...czy idzie go obejsc w jakis sposob czy nic sie nie da z tym zrobic??
    • Przez usiek93
      Wie ktoś może o nowej serii deutz fahr serii 5 G