arniormo

Fahr M66-Gdzie kupujecie części?

Polecane posty

arniormo    0

Witam wszystkich mam takie pytanie małe gdzie moge dostać części do tego kombajnu sita,żmijki.części silnika a także łańcuch podajnika ziarna stalki na bagnety itp. ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Sita dorobią firmy które to sprzedają, są rónież tacy sprzedawcy jak np. Gąska co też to mają.

Części do silnika to akurat najmniejszy problem, jest dużo firmy co tym handluje, np.http://www.diesel-czesci.pl/ lub po lokalnych sprzedawcach np. w Modliborzycach koło Janowa Lubelskiego jest dwa miejsca.

Odnośnie łańcuchów to raczej nic z bizona nie dobierzesz bo inny skok, ale od claasa pasują. Jak coś konkretnego potrzebujesz to pisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

U gaski to za wiele nie kupisz do tego kombajnu

zębatki do podajnika pasują od clasa

do silnika to z częściami nie ma problemu (kasa)

sita masz na metry w każdym większym sklepie z częściami

ja mam drugi rozebrany na części ,założyłem obydwa sita żaluzjowe i teraz czyści idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arniormo    0

Witam panów ponownie. Mam pytanie do posiadaczy tego modelu jak ustawiacie klepisko względem bębna młocarni do zboża?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert983    38

Z przodu [od strony podajnika pochyłego] 14 z tyłu 6 do żyta owsu pszenżyta do jęczmienia z przodu 9 z tyłu 3-5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anissimo    0

Witam serdecznie

 

Czy mógłby mi ktoś doradzic gdzie znajdę sieczkarnie do m66 lub jakiś numer katalogowy albo cos w tym rodzaju... bo nie wiem dokładnie czego szukać, o co pytać? chyba że podejdzie z innego kombajnu?

 

będę bardzo wdzięczny za porade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Moja propozycja:

- zmierz tył kombajnu i szukaj, nieważne czy od fahra czy claasa aby pasowawała na szerokość.

Szukaj sieczkarnię ale jak trafi się szarpacz to przy takim małym kombajnie nie będzie różnicy ( szarpacz ma noże stałe a sieczkarnia ruchome). Takie fahry trafiają się na części, poszukaj na allegrogo czy ktoś nie ma dokładnie z takiego modelu - wtedy masz wszystko aby zakładać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Witam Panowie. Mam problem z pompą paliwową w m66 a mianowicie gdy go odpalę wchodzi od razu na maksymalne obroty. Wiecie może jaka jest tego przyczyna??


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michl717    0

Witam wiem że temat stary ale nie chce nowego zakładać. Do rzeczy mianowicie mam m66s i w zeszłym sezonie rozleciał się podsiewacz. Moje pytanie jest takie czy opłaca się to robić i gdzie można by było kupić taki podsiewacz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

Miałem ten problem w zeszłym roku nic nowego nie kupisz

ja akurat mam drugi kombajn dawce części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy wie ktoś gdzię mogę dostać łożysko oporowe do m88 podobno pasuje od m66 ale nikt tego nie potwierdził. Macie może numer katalogowy albo chociarz wymiary. Nawet nie wiem jak to wygląda, w moim m88 całkowicie zmieliło węglik łozysko i taki wiatraczek ....... wszystko sobie już załatwiłem brak tylko łozyska. Prosze o pomoc


Z wykształcenia jestem informatykiem (naprawa pc), dopiero od trzech lat zmagam się z trudnościami gospodarki. Więc jeśli któreś z moich pytań lub wypowiedzi będą "dziwne" lub niekompetentne czy nieprofesjonalne to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Jeśli twierdzisz że pasuje od Fahra M66 to mozesz go dostać w serwisie claasa. Mi się własnie kiedyś ono rozleciało to dobrałem z claasa.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GoRAL1    63

http://www.cisph.com.pl/

ja tam kupuje łożyska do M66 zawsze było co potrzebowałem

 

U gaski też wszystko kupisz lokalizacja z Krakowa na Oświecim wysyłkowo też

Edytowano przez GoRAL1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś katalog części ? potrzebuje numer tego łożyska i wymiary może ktoś zeskanuje stronę z tym łożyskiem. Dzwoniłem do sklepu NIE MA NIC do m88 czy m66 być może są pasujące ale bez wymiarów nic nie zdziałam ....


Z wykształcenia jestem informatykiem (naprawa pc), dopiero od trzech lat zmagam się z trudnościami gospodarki. Więc jeśli któreś z moich pytań lub wypowiedzi będą "dziwne" lub niekompetentne czy nieprofesjonalne to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

http://www.treckerga...r_Oldtimer.html

wynika że jest to czego szukasz. Zawsze możesz odesłać do sklepu jak nie będzie pasowało.

Pod powyższym adresem w zakładce ''Mehr Details" masz numery katalogowe.

Oczywiście takie łożysko dostaniesz bez problemu w polskich sklepach - ten adres tylko w celu potwierdzenia że powinno pasować.

Edytowano przez akmaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest "węglik" jest to część która wchodzi w widełki i styka się z czymś co potem styka się z łozyskiem oporowym ( tylko nie wiem w jakiej kolejności ) tę część już mam. Gdybym miał katalog...... Tam też gdzieś jakiś wiatraczek powinien być ale nie wiem jak dokładnie to poskładać.

 

Dokopałem się do strony z katalogu części do m88 ale nie mam opisu

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/e7c68f0172151569.html

Edytowano przez mariusz85zmc

Z wykształcenia jestem informatykiem (naprawa pc), dopiero od trzech lat zmagam się z trudnościami gospodarki. Więc jeśli któreś z moich pytań lub wypowiedzi będą "dziwne" lub niekompetentne czy nieprofesjonalne to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bartekm66    26

sieczkarnia pasuje od modelów m600, m660 ,a takze od m770 , tylko czasami jest problem z założeniem koła napedowego sieczkarni bo rowek na klin osi nie zawsze zgadza sie ze śrubami mocujacymi koło, dlatego trzeba naciąć dodatkowy rowek na osi , łańcuch podajnika pasuje od bizona , ale trzeba przycinać klapki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akmaly    707

Dziwne że łańcuch pasuje - w innych DF jest zupełnie inny skok łańcucha, taki sam jak w np. Claasach. Ale kolega wyżej pytał o sprzęgło wiec nie wiem czy mu coś z sieczkarni podpasuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benio1967    153

akmaly,a jakie sito dolne byś polecił -z jakim otworem ,okrągłym czy podłużnym.Kupiłem fahra 1200 i mam sito 7 i 15mm więc chyba jedno za małe,drugie za duże.Koszę żyto,pszenżyto,owies.Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Renault85-15TX    190

Ja żyto kosiłem jak dobrze pamiętam na 8 lub 9mm. Wydaje mi się że takie by było odpowiednie do koszenia zboża.


Vixa balet :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez kzt1736
      Witam, co wyświetla zaznaczony wyświetlacz w Deutz-Fahr Agrotron 6.30 tt30tt
    • Przez Orzech334
      Witam . 
      Posiadam Deutz Fahra Agrotron K90 z ladowaczem czołowym quicke Q50 z 2008 roku .
      W ostatnim czasie wymieniłem kompletne lozyska zwrotnic i sworzen glowny . Generalnie zlikwidowalem wszystkie luzy w przednim układzie zawieszenia tj.moscie.
      Ciągnik pracuje caly czas z TUR-em wiec obciazenie przedniego zawieszenia jest duże.
      Chciałbym żeby trwalosc nowych części byla jak najdłuższa. Jakie polecacie smary . Cos z domieszką gwafitu? Jakie uzywacie ? Jakieś konkretne produkty? 
       
    • Przez mateusz7745
      Witam po zimie próbowałem odpalić Deutz fahra agrotrona 4.90 i tutaj powstal problem ciągnik nie może odpalić, psikalem starterem zaczął zalapywac i zapalił klekoczac mocno zaraz zgasł . Dodam że rozkręcałem pompkę paliwowa ta napędzana paskiem i zmieniłem zawór zwrotny na nowy, ciągnik odpowietrzalem i nic to nie daje nie może bez plaka załapać nawet nie zadymi 
    • Przez Kamilc360pL
      Snapchat-1391671675.mp4 Witam mam problem mianowicie zatrzymałem się ciagnikiem wrzuciłem luz wyszedłem z kabiny po ponownym wejściu wbiciu biegu ciągnik nie reaguje. Wszystko inne jest sprawne. Po przelaczeniu rewers na położenie jazdy w tył nic się nie dzieje w przod też. Półbieg został w jednej pozycji i nie przełącza się. Proszę o pomoc i z góry dziękuję 
    • Przez kumix
      Witam
      Chciałem się zapytać czy ktoś posiada taki ciągnik na śląsku w promieniu do 200 km od Częstochowy ? 
      Chciał bym się z kimś spotkać pogadać na temat tego ciągnika.
      Pozdrawiam 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj