abuk14

Rzadko spotykane polskie maszyny rolnicze i prototypy.

Polecane posty

Kolejorz    3

Ja widziałem Ursusa 310 i już rzadko spotykanego na chodzie C325


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abuk14    1

Tylko to był popularny model. Pisząc temat miałem na myśli takie, których mało wyprodukowano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    266

U mnie w okolicy mykają 3 Bizony Giganty Z-083 :)

Z czego 2 praktycznie za płotem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arek    218

Niedaleko mnie jeździ Bozon Dynamic chyba jeden z ostatnich bo ma okrągłą kabine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
carmine2812    2

chyba URSUS 710 nie widziałem i 310


JEDNO życie ... JEDEN cel... JEZDZIC SCANIA seri R...


SCANIA queen of the ROAD ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Foty 6424 zaraz wstawie ;) A jeśli chodzi o inne rzadko spotykane maszyny w nas to proszę : http://www.agromash.by/ stronka producenta/dealera białoruskich maszyn. Oglądając temat o k700 myśle sobie pooglądam na googlach te maszyny i stronka mi sie spodobała :)http://www.minprom.gov.by/eng/yarm/yarm_en...mp;ItemID=90403 i tu jeszcze jedna ruskie i białoruskie maszyny fajne one są. Nie wiedziałem ze ruscy to owijarki czy belarki produkują.no ale to napewno nie jest częsty widok w Polsce.


KPK - Ochrona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UrsusCzesio    310

C-362 miał to przedówcy mówili i jescze pożądną kabine a nie jakieś jajka. Ja mam jescze na chodzie taki rozsiewacz ale nie na talerz tylko na taką rure TYP; GUCIO N026, Może ktoś z was takiego posiada, lub posiadał


Mój Wladimirec podbija świat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Unaa w okolicy prawie rzadko spotykane a nawet wcale ursusy 1734, bo te traktory to były niewypały w produkcji, szybko siadały skrzynie bo one pochodzily od ursusów 1614:D Takze nic z ursua 1734 dobrego nie bylo i chyba juz nie bedzie


Pozdrawiam wszystkich rolników z AF:D
Liczy sie siła i potęga Ursus 1014, Deutz Fahr Agrotron 130 i Claas Tucano320
Moc i Wytrzymałość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolejorz    3

U mnie w okolicy jest 1 Ursus 902 z turem też chyba jakimś polskim


John Deere 6830 Premium | John Deere 6920 S - my dream's
Lech Poznań - Duma i tradycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38
Unaa w okolicy prawie rzadko spotykane a nawet wcale ursusy 1734, bo te traktory to były niewypały w produkcji, szybko siadały skrzynie bo one pochodzily od ursusów 1614:D Takze nic z ursua 1734 dobrego nie bylo i chyba juz nie bedzie

nie wiesz co mowisz w okolicy byl 1734 jeden :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przemek99    38

rzadko spotykana maszyna u nas to juz VIstula , ale jeszcze kolo mnie mozna taka spotkac na chodzi jest nawet w dobrym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

u mnie w okolicy nieznajdzie się żadnego ursusa 1734, ani 1934, a nawet C-362, ale pełno jest za to C-330 i C-360 :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przemek15    7

A wie ktoś gdzie można zobaczyć prasę Sipma Z-223, Bizona Z042, Bizona Super Z052, BS Z120, kombajn Posejdon Z417 (nie Posejdon 2), kombajny Fortschritt (E510, E 513, E 514 N, E 515, E 517 M, E 518, E 523, E 526), ciągnik Fortschritt ZT 423, kombajn do buraków Rosomak, Rosomak 2, Vistulę KZB-3A, sieczkarnię Orkan Z330, sieczkarnię Fortschritt E 282, kombajn Claas Messidor, C-330 albo C-360 z 1993r. lub wyżej

 

wszystkie te maszyny na pewno istnieją i są raczej rzadko spotykane. Sporo ich wymieniłem, więc może się ktoś znajdzie co widział albo słyszał chociaż jedną z nich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
u mnie w okolicy nieznajdzie się żadnego ursusa 1734, ani 1934, a nawet C-362, ale pełno jest za to C-330 i C-360 :D:D

 

U mnie we wsi jest jeden Ursus C-362, chodzi elegancko, koleś o niego bardzo dba... :D


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

u mojego znajomego chyba ktoś z jego rodziny młóci Biozn'em Z042. I można u mnie spotkać jednego Bizon Dynamic Turbo 3B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krolikNH    56
bizon,który zamiast zboirnika ma pomost do sypania bespośrednio w worki

 

Twój post jest jakiś dziwny, jakby był wyrwany z kontekstu, sprecyzuj o co ci chodzi...

 

PS. Bizon z pomostem i stanowiskiem workowania był oznaczony symbolem Z057


Moje fotografie chronione prawem autorskim!!!
"Fotografia to sztuka, a nie naciskanie palcem na przycisk"

© 2016 krolikNH All rights reserved.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor165    1

U nas Bizon Gigant to stoi jeden ale już nie używany. Ursus C-362 pracuje u nas w szkole. Vistule to jeszcze dwie pracują. Bizon Dynamic Turbo też jest.


Praca, pasja, zamiłowanie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
morowa91    6

a ma może ktoś Claasa Europe, bo mój sąsid kiedyś miał, ale sprzedał, a więcej w mojej okolicy niema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strachu    1

Ja mam Claas-a Colombusa :D mniej więcej podobne tylko Europa ma heder 2,2m i jest wyższa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorzupiak    1

U nas jedyną rzadko spotykaną maszyną jest Ursus C-328 :D


"Myślę, że w dzisiejszych czasach to społeczeństwo wywiera na tobie pewną presję, jak powinieneś się zachowywać."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez tmic
      Czy ktoś się już spotkał  z umową dzierżawy gruntu pod instalację wodorową ? Szukam informacji o problemach i opłacalności.
    • Przez Michle18
      Witam mam problem renault 90-34 zauważyłem że wałek od przedniego mostu jest uszkodzony (zjedzony frez) od strony skrzyni jest ok moje pytanie brzmi czy jeśli pominę tuleje która łączy wałek z przednim mostem i zespawam to na stałe czy pochodzi to trochę czy musi być jakiś luz na tej złączce wału? Chce zrobić coś na szybko bo robota w polu się szykuje z góry dziękuję za opinie
    • Przez michalsoft
      Witam,
      w sąsiedztwie mojej działki powstać ma turbina wiatrowa. Dziś był przedstawiciel firmy z zapytaniem o zgodę i propozycja dzierżawy  na to żeby nad moimi działkami kręciło się śmigło z wiatraka , ewentualnie może być na tej działce kawałek fundamentu. Ma być ro wiatrak o mocy około 3MW
      Na jakie zapisy w umowie dzierżawy zwrócić uwagę ? CO jest ważne w tym aspekcie ? 
      Czy macie jakieś doświadczenie z tego typu sprawami ?
      Jaki może być ewentualny czynsz dzierżawny?
    • Gość
      Przez Gość
      Czy ktoś wydzierżawił grunty pod fotowoltaike? Szukam informacji czy to opłacalne, jakie mogą być problemy i czy umowy są faktycznie takie piękne i przejrzyste. W tygodniu było już dwóch przedstawicieli chętnych na dzierżawę ziemi.
    • Przez AgroJacek
      Witam wszystkich miłośników ciężkiego sprzętu rolniczego!
      Zwracam się do Was z dość specyficznym zapytaniem – od dłuższego czasu rozglądam się za ciągnikiem Kirowiec K-700 i chciałbym dowiedzieć się, gdzie najlepiej poszukiwać ofert sprzedaży tego typu maszyny. Może ktoś z Was niedawno przechodził przez proces zakupu i może podzielić się doświadczeniem? Interesują mnie zarówno oferty z drugiej ręki, jak i możliwe źródła, gdzie można znaleźć sprawdzone egzemplarze w dobrym stanie technicznym.
      Szczególnie jestem ciekaw:
      Czy są jakieś strony internetowe, aukcje online lub fora, które specjalizują się w sprzedaży ciągników rolniczych i mogą mieć w swojej ofercie K-700?
      Jakie sklepy lub komisy rolnicze w Polsce mogą posiadać takie ciągniki?
      Czy istnieją grupy na portalach społecznościowych lub aplikacje dedykowane sprzedaży używanego sprzętu rolniczego, które mogłyby być pomocne w moich poszukiwaniach?
      Będę wdzięczny za wszelkie wskazówki i porady, które przybliżą mnie do zakupu tego legendarnego ciągnika.
      Z góry dziękuję i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj