Skocz do zawartości
atlas

Pompa podnośnika MF 255

Polecane posty

heniek87    0

gdzi mozna kupic ten zestaw regeneracyjny?

ja pochodzę z okolic zamościa i kupowałem te części na nowym mieście ale z pewnością też dostaniesz te części w sklepach agromy (pytałem się i są dostępne) jak coś mój tel 608614903

bobytempelton    158

Sa dostępne ale za 450zł to raczej ani rotor, ani rozdzielacz dobrej jakości w komplecie nie jest, tylko łopatki rotora uszczelki i inne pierdoły, i samemu można zrobić ;)

go4gold    0

witam w sierpniu ubiegłego roku wysiadła pompa hydrauliczna ewidentnie nie dawała żadnego ciśnienia oleju wiec dałem do regeneracji i wszystko było ok przez 15 min po ponownym rozebraniu okazało się ze dzwignia wydatku pompy jest zgięta i moje pytanie co może być tego przyczyna bo pompę zrobili mi w ramach reklamacji ale po kolejnym założeniu znów pracowała 15 min mam zamiar teraz to rozebrać i chcę usunąć przyczynę a nie skutek pozdrawiam

Wiadomość z agroFakt.pl

watras4    0

Jestem tu nowy i chciałbym uzyskać na tym forum pomocy,mianowicie potrzebuje zregenerować pompe podnośnika do mf 255 gdyż stara sie juz nie nadaje tak stwierdził mechanik po rozbiorce .czy ktos mogłby mi podac jakies namiary do kogos kto sie zajmuje regeneracja,lub sprzedaje juz zregenerowane pompy.jestem z mazowieckiegoz góry dziekuje.

Połączone.

Edytowano przez danielhaker

tomek73    186

Hydrotor Tuchola. Do nich wysyłasz i po tygodniu ci odeślą zregenerowaną. 6 miesięcy gwarancji, ponad 500 będzie kosztowało.

radek09    0

witam mam problem z wyjęciem pompy hydraulicznej w ursusie 3512 otóż zdjąłem siedzenie aby zdjąć obudowę rozpiąłem wałek który jest składany za pomocą łącznika i następnie wyjąłem wałek wom ale blokuje takia tulejka od strony skrzyni i nie można jej w żaden sposób przesunąć co powoduje że pompy nie da się wyjąć. Wie ktoś może jak rozwiązać problem bez rozpoławiania ciągnika

ps. olej oczywiście spuściłem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się