Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
wel    0

Witam agrofotowiczów. Mam pytanie dotyczące wału packer jaka jest różnica między pełnym a pustym (jeśli są).?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kris14    267

Z tego co ja widziałem to packer jest tylko 'pełny', pusty jak wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi koledze że można napełnić wał wodą. Wał packer o średnicy 40cm i długości 3m dało by radę napełnić około 350 litrami wody co dało by 350 kg dociążenia. W dennicy wału trzeba by było tylko korek do wlewu wody zrobić. U mnie w bronie talerzowej agromasz BT 3.0m nie ma przy wale packer takiego korka do wlewu i spuszczania wody. Chociaż żaden problem było by zrobić taki wlew gdyż wał jest szczelnie pospawany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Ale ze stali nikt nie robi pełnego bo nie ma takiej potrzeby wystarczy rura grubo ściennna i ewentulanie zalewanie wodą aby można ja było zawsze spuścić


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

Nie gość twierdził że np a Agromaszu jest pusty a w Unii pełny chociaż sprawdzaliśmy i wszystkie są puste (w sensie że nie są niczym wypełnione bo to ważyłoby sporo) więc albo gość wciskał kity albo jakaś inna stal może ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Z tego co wiem, to chodzi tu o powiedzcnię wału czyli pełne( choćby typ packer) i inne w tym strunowe, rurowe, pierścieniowe... Tak jak @Kris14 nigdy nie słyszałem o podziale na puste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wel    0

to znaczy że po prostu chodziło o przyciągnięcie klientów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez dam4
      Witam,
      mam pytanie czy ktoś używał brony wirnikowej aktywnej LXG170 TRX i może wypowiedzieć się na jej temat? Brona ma noże 20cm czy nie będzie to za płytko? Ewentualnie czy ktoś poleci bronę aktywną w przedziale 10-15tyś?
    • Przez Lukas85
      Może ktoś wie ile oleju należy wlać do wanny brony wirowej Amazone ke303? potrzebuje tez informacji z jakim momentem należy dokręcać nakrętki wirników. może ktoś wymieniał w takiej bronie łożyska? nie mam pomysłu jak wydostać bieżnie zewnętrzne z tulei w ramie. po wybiciu wirnika łożyska i uszczelniacz wychodzą ale zostają po obu stronach pierscienie
    • Przez armin089
      Witam poszukuje naklejek takich jak na zdjęciu. 

    • Przez cris10
      Tak jak w tytule. Posiada ktoś brony 6metrowe Batyra z Lublina i może coś o nich powiedziec? Patrząc na wykonanie innych maszyn całkiem schludnie to wygląda. Ewentualnie jakie polecacie 6 metrowe na zębie 20.
    • Przez Jędrek1111
      Szukam opinii na temat agregatu apsp od agrotom . Szczególnie interesuje mnie wytrzymałość ramy i belek łączących wał z ramą główną 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj