Zaloguj się, aby obserwować  
Damian112

Wysprzęglik New Holland TD80D

Polecane posty

Damian112    6

Witam wszystkich agrofotowiczó kochani chce w swoim nh zamontować wysprzęglik taki jak w zetoże np. mam pytanie czy ktoś robił cos takiego albo może wie jak to zrobić i czy zdało to egzamin ? proszę o odpowiedzi z góry dziękuje pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian112    6

bart 123i ;własnie sie zerwała i to nie raz i niemam zamiaru ciągle jej wymieniać wiec che to nprzerobić na wysprzęgliku

ursuss; wysprzeglik zestaw pompek tak jak wstylu chamulców tylko że to działa przy sprzęgle niemasz linki tylko jedna pompka jest przy pedale sprzegła a druga przy dzwigni sprzęgła przy skrzyni

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

który to rocznik ciągnika?? ja w swoim tdd mam sprzęgło na płynie, może i z oryginała byś to jakoś zamontował

Edytowano przez malkolm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malkolm    25

sorki za dwa posty pod sobą ale tak będzie lepiej :) u mnie jednak jest mechanicznie , tyle że nie linką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bart123i    0

no ja ostatnio w nawale pracy kupiłem orginał wytrzymuje dwa lata to juz trzecia poprzednio miałem od busa do ręcznego hamulca a podobno od ciapka mozna dorobić , bo 180 złotych tez mi sie nie uśmiecha co dwa lata wywalać a ten wysprzęglik wart rozwago myślałem juz kiedyś o powietrzu ale hydrauliczny bezpieczniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian112    6

Bart123i no własnie mi tez już nieraz pękła i myśle żeby to przerobić mój td jest z 2008r a umnie w okolicy linka do niego 200zł kosztuje

casami to nawet oleju wpuszczę w panceż odstatnio założyłem od zetora 7211 od sprzęgła drugiego stopnia nawet się udał tylko że zaczeło rdzewiec w środku i strasznie cieszko chodzi narazie nalałem oleju i jest w miarę

I teraz własnie bd kombinował przerobic to na wysprzęglik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Damian112    6

sorki za dwa posty pod sobą ale tak będzie lepiej :) u mnie jednak jest mechanicznie , tyle że nie linką

to znaczy jak ci wysprzęgla skoro niema linki coś musi byc jakis cylinderek wypychający dwignie przy skrzyni mógł byś opisać co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez Azor07
      Jaki wybrać krokodyl do zetora 7245 ? Jakiej firmy i jaka szerokość będzie najlepsza?
    • Przez PiotrUrbaniak
      Witam grono, Chcę podnieść moc w moim Zetor Forterra HSX 110 mr.2013. Obecnie ma 107 km i bardzo dobrze sobie radzi, ale teraz potrzebuje podwyższyć moc do 137 km. Moje pytanie to: Jakie firmy polecacie do tego typu operacji? Ile płaciliście za podwyższanie mocy w Forterce lub Proximie? Jakie są efekty? i czy jesteście zadowoleni? Dodam że mój Zetorek ma mechaniczną pompe paliwa a nie Comon Rail. Pozdrawiam

    • Przez Harnas16
      Witam, mam problem z halogenami. Mam podłączone z tyłu dwa halogeny Led na błotniku i cały czas mrugaja. Gdy się jedzie lub gdy się włączy kierunek to mrugaja cały czas. Masa jest skręcona na dwie nakrętki przy błotniku. Jakieś rady? Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj