Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
gaga195

KUPNO "NOWEGO" małego Dżordża

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
gaga195    20

Siemanko, planuje kupić jakiś kombajn taki z hederem do 4m, ( wiem że się kombajnu nie mierzy po hederze tylko młuckarni czy coś, wybaczcie mi jestem zielony co do tego)

Padło na John deere tylko warunek jeden, nie starszy niz 5 lat, a więc zacząłem szukać na necie ale jak znajdę jakieś małe to zazwyczaj stare,

kris14    259

W tym tym zakresie to tylko modele 1450CWS i następca 1470CWS.

Hedery dla tych modeli zaczynały się od 365cm ale czy z takim małym znajdziesz, wątpię. Najczęściej chyba 4,7m był brany.

damianzbr    993

A dlaczego nie starszy niż 5 lat? Może jeszcze taki który nie był brany na PROW? Czy Ty przypadkiem nie chcesz go na dofinansowanie o które zamierzasz złożyć wniosek w najbliższym naborze? A jak tam ze szkołą, skończyłeś już, jak Ci szło/idzie?

Wiadomość z agroFakt.pl

gaga195    20

Ja nie jestem w szkole na rolniku, gospodarstwo mamy jako hobby wszyscy pracują a ja na elektroniku, nie starszy niż 5 lat bo wtedy były wzięte na prow, więc ludzie właśnie takich roczników się pozbywają ;)

kris14    259

Właśnie sprawa jest taka że dużo kombajnów było brane na PROW i przez 5 lat muszą je trzymać ;)

JD 1450 ma 180KM na silniku.

1470 już ok 200KM.

Jedynie te 2 modele powinny spełniać Twoje oczekiwania.

dexterek    83

te oba modele sa w ogole do kitu. pala sie psuja... w brazylii sa skladane. o JD moge powiediec duzo dobrego ale nie o tych modelach. polecam natomiast male tucano z claasa. 320 moze?

Edytowano przez dexterek

gaga195    20

cały czas jestem otwarty na Wasze propozycję ;)

a te JD to za duże trochę ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez center
      Witam Jestem zainsteresowany taimi siewnikami tej marki ale nigdzie się nie spotkałem z opiniami o tych maszynach. Chciał bym aby tutaj użytkownicy tych maszyn opisali jak się nimi pracuje jakie maszyny posiadają ich wady zalety. Dzięki wielkie:D
    • Przez peja654
      Witam!
      Prosiłbym o pomoc w sprawie kupna Bizona Rekorda , a mianowicie czy ktoś ma , lub ma jakies informacje kto w waszych okolicach ma do sprzedania taką maszyne. Szukam Bizona Rekorda ZO-58 New Holland z 2002-2004r. w stanie BDB , max 1200mth. 
      Z góry dziękuje za pomoc i pozdrawiam !

• Przez mf3125
      Witam już od dłuższego czasu szukam kombajna dla swojego gospodarstwa, szukałem claasa ale komabajny 25 letnie w ładnym stanie to rzadkość. Trafiłem na ładną zadbaną Laverde czy ktoś mi może coś powiedzieć o tym cudzie techniki. Jak wygląda z częściami?
    • Przez fergi99
      Witam.
      Jestem nowy na forum wiec jak coś zrobię lub napisze żle mea culpa.
      Razem z ojcem prowadzimy gospodarstwo o profilu typowo sadowniczym o pow. ok 40ha i cały czas staramy się je powiekszać, główna uprawą jest porzeczka czarna czerwona i agrest a tagże pszenica ( w tyk roku 15 ha) . Posiadamy 2 Zetory 7211 (w obu bliskie jest przekręcenie licznika) i sadowniczego NH 75. Szukam używanego ciągnika do 90 max 110km o niedużych gabarytach będzie to ciągnik główny do ciężkich prac w polu ( I- III klasa ziemia ciężka sporo górek) jak i transporcie. Myslałem nad fendem lub valtra ale jestem otwarty teżna inne marki oprócz Belarusa, zetora, ursusa new hollanda i bliżniaczego case.