wojtekt9321

URSUS 8014H czy JOHN DEERE 5083E ????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marju12    44

dalej podtrzymujsz dobra opinie o ursusi 8014h a czemu nie zdecydowales sie na 9014h??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2395    0

ja bym kupił JD kosztuje 137tyś brutto i ma:

klimatyzacja

błotniki kół przednich

obciążniki przednie,

zaczep przedni,

zaczep transportowy(pływający)

fotel pasażera

rewers elektrohydrauliczny

skrzynie 36km/h

 

 

 

wiem bo biore takiego za taka cene z takim wposazeniem

Edytowano przez piotr2395

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sebask1    0

Witajcie, jestem nowy na tym forum, ale chciałbym się wypowiedzieć na temat ciągnika Ursus 8014h z porównaniem do Class Axos 320. Generalnie w ciągniku Class dużo bajerów i elektroniki, rewers elektrohydrauliczny sprawdza się wyśmienicie, skrzynia 24x24 z póbiegami, sprzęt super, ale cena też nie lada sobie. Oczysiście silnik perkins.

A teraz do rzeczy, zamierzam kupić ciągnik w przedziale od 80 do 90km i teraz moim wyborem padł ursus 8014h, pojeździłem tym classem i ursusem i powiem że za tą cenę Ursus jest naprawdę dobrą alternatywą dla mocno napompowanych marek za które trzeba wydać kupę kasy. Mam nadzieje że za 2 tygodnie będzie stał u mnie ursus 8014h z turem 6, jak tylko będę miał na podwórku zrobię fotki.

Edytowano przez sebask1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekt9321    1

mam zrobione już prawie 100mth i mogę powiedzieć że ten ciągnik ma niskie spalanie, przy orce (ziemia klasa 3 i 4) wyszło w przedziale 6-7 l/ha a przy bronie talerzowej jeszcze nie sprawdzałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piotr2395    0

wojtekt9321 jakim traktorem??? Bo ja od 4 dni posiadam JD 5083E w transporcie i grubrze sobie radzi w krutce zostanie przetestowany w pługu 4 skibowym zagonowym kverneland.

 

 

Wie ktoś moze czy jest w nim pokazywana predkosc jazdy????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Chwile 6-7 l/ha ? chyba sobie żartujesz .. przy talerzówce tyle spali a gdzie do orki


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wojtekt9321    1

Chwile 6-7 l/ha ? chyba sobie żartujesz .. przy talerzówce tyle spali a gdzie do orki

 

6-7 l/mth przy orce a nie na hektar, mój błąd

 

wojtekt9321 jakim traktorem??? Bo ja od 4 dni posiadam JD 5083E w transporcie i grubrze sobie radzi w krutce zostanie przetestowany w pługu 4 skibowym zagonowym kverneland.

 

 

Wie ktoś moze czy jest w nim pokazywana predkosc jazdy????????

 

 

ursus 8014h

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ronaldo9
      Mam problem z wyborem ciągnika z trzech wyżej wymienionych. Ciągnik ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym UNIA ,pługiem obracalny AKPIL 4 skibowy ,agregat podorywkowy KOS, beczkowóz 10000l. Liczę na pomoc z waszej strony.
    • Przez Kasta
      Mam dylemat chcę kupić ciągnik o mocy 160 km . Zastanawiam się na Fendtem 716 vario i John deere 6920 s autopower . (Cena taka sama ). Oba ciagniki maja 2003 r. oraz mają podobną ilość mtg. (7000-8000 tyś mtg.) Proszę o jakies rady. Z góry dzieki.
    • Przez PatrykUrbaniak
      Witam, jestem coraz bliżej kupna ciągnika. Zastanawiam się nad Zetor Proxima Power 90, Claas Elios 230. Dodatkowe wyposażenie to: szybka skrzynia 40km/h (w zetorze standard),radio,klimatyzacja. Ciągnik będzie głownie pracował z wozem asenizacyjnym. I tu jeszcze proszę o jedna podpowiedz chciałbym kupić używany to któregoś z traktorów. Proszę o podpowiedz co do marki i jakości pojemność to 10000l lub mniej. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj