wojtekt9321

URSUS 8014H czy JOHN DEERE 5083E ????

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Michalmeer    483

zamiast niego to naprawde farmtrac jest juz bardziej korzystny ... średnie gospodarstwa do ilu ? 10 ha? watpie zeby kogoś bylo stać na takiego przy małym areale . Mówmy o rzeczach realnych . a na 30 ha to napewno jao główny ciagnik nikt tego nie kupi


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
_vx_    1

nie jako główny a jako pomocniczy w gospodarstwach 50,60,70 ha jesli ktos nie chce wydawac duzo pieniedzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

własciwie to moze i tak .... w takim razie .. a ile wytzrymuje jego oś przednia np przy turze ?


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

bo jak ma isc do tura to tak zeby chociaz big bag podniusł zeby spokojnie mozna było załadowac do rozsiewacza . no

i posciagał palety z nawozem


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

spali nie ma co ukrywac ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wuja posiada prawie na przeciwko 6830 i czy ma lekko czy ciezko to min 25 na godzine i 3 osoby ktore je maja potwierdzą


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

sąsiad ma 6830 pali mu 20l/ha. W transporcie jeździ Jakimś URSUSEM starym bo mówi że by na paliwo nie zarobił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Znajomy ma 6830 basik to jak go kupił wychwalał się jak to 20l/godz pali nawet w transporcie ale jak to niby szybko jeździ i w ogóle, w orce 25 to 2,5ha w godzinę zaora itd, ostatnio jak spotkałem chwalił się że 16-20 pali a w godzinę to prawie 2 hektary zaora, no cóż facet się chyba starzeje, pewnie jak go spotkam za kilka lat spalanie spadnie poniżej 10 hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jak dobrze odczytalem 30l na h to średnio a zaorać w 1 h 1ha to mało możliwe cyba że duże kawałki i lekie ziemie czyli 30 l na ha to sąsiad dobrze mi mówił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

a w transporcie to juz w ogóle bo ma 2 przyczepy po 14 ton kazda ładunku i do tego ponad 3 tony ma przyczepa ...


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

znajomy ciągał 2 stare małe jakieś po 4t autosany czy coś na kołach 20 to się lekko toczy i słomę woził zimą czyli żaden ciężar to 18-20/godz podobno palił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

jednym slowem panowie zetor mniej pali woziłem buraki to na godzine 10 l wystarczyła a droga troche pagórkowata i gaz w podlodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

Najlepsze, mam w 3512 i kombajnie, tylko ropa, filtr i olej i zero problemu, palą mało 3p 2.8-4litry na h, kombajn 6 gary 10-11, i ze zwrotu akcyzy jeszcze dla volviaka zostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

kup sobie jakiegoś zetorka i bedzie lepszy nisz ten ursus niemiałe stycznosć z persem

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zenas    11
:D psy szczekają, a karawana nowych John Deere stale przybywa :rolleyes:

Ciągnik powinien być jak koń-prosty w budowie i nie zawodny w pracy.
www.youtube.com/watch?v=N--TWYKpbYM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik1973    15287

A za parę lat będą jak szmelcwageny i ałdi zalewać ogłoszenia TANIO SPRZEDAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    455

A za parę lat będą jak szmelcwageny i ałdi zalewać ogłoszenia TANIO SPRZEDAM

Taki rolniczy "dresowóz" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w 2020 bendą z uni dopłacac za to że sie sprzeda 5 letni i kupi nowy a złomy juz beda wyglondać duzo lepje bo zagość nanich zielony kolor za prawie darmowymi jeleniami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez ronaldo9
      Mam problem z wyborem ciągnika z trzech wyżej wymienionych. Ciągnik ma pracować z agregatem uprawowo-siewnym UNIA ,pługiem obracalny AKPIL 4 skibowy ,agregat podorywkowy KOS, beczkowóz 10000l. Liczę na pomoc z waszej strony.
    • Przez Kasta
      Mam dylemat chcę kupić ciągnik o mocy 160 km . Zastanawiam się na Fendtem 716 vario i John deere 6920 s autopower . (Cena taka sama ). Oba ciagniki maja 2003 r. oraz mają podobną ilość mtg. (7000-8000 tyś mtg.) Proszę o jakies rady. Z góry dzieki.
    • Przez PatrykUrbaniak
      Witam, jestem coraz bliżej kupna ciągnika. Zastanawiam się nad Zetor Proxima Power 90, Claas Elios 230. Dodatkowe wyposażenie to: szybka skrzynia 40km/h (w zetorze standard),radio,klimatyzacja. Ciągnik będzie głownie pracował z wozem asenizacyjnym. I tu jeszcze proszę o jedna podpowiedz chciałbym kupić używany to któregoś z traktorów. Proszę o podpowiedz co do marki i jakości pojemność to 10000l lub mniej. Z góry dziękuje za odpowiedzi.

      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj