Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
mtz1025AII

Pronar 1025 A II kłopot z kierowaniem

Polecane posty

ziemowitpl    2

a co do tego stukania na biegu jałowym to słyszysz stukanie w okolicy sprzęgła i skrzyni pośredniej i jak dodasz gazu to przestaje?

???

jeśli tak to pociesze cie że w moim MTzcie82 jest tak samo podejrzewam że to jest taka ich wada, u sumie jak sie zrobi troche ciepło to bede go rozbierał to napisze co było przyczyna tego stukania ale my to tak mamy od nowości a ciągnik ma juz 23lata:)

tak zbiornik jest zupełnie oddzielny olej jest bardzo rzadki wlasnie jak jest olej zimny to sie lżej kreci a jak sie rozgrzeje to sie robi ciezko.ale w talebi olejów jest podany własnie ten olej wiec nie wiem juz sam co robić?

szkoda rozkręcania w mtz na wolnych obrotach tłucze sie wałek WOM a dokładnie jak jest nie załaczony po prostu tak jest tym akurat nie martwiłbym sie

mtz1025AII    0

szkoda rozkręcania w mtz na wolnych obrotach tłucze sie wałek WOM a dokładnie jak jest nie załaczony po prostu tak jest tym akurat nie martwiłbym sie

no nie wiem czy to jest wałek WOM. bo jak wcisne sprzęgło to przestaje no i jak wbije żółwia na luz to tez przestaje stukać

mtz1025AII    0

Miałem ten sam problem, właśnie wymieniają mi pompe na gwarancji. zobaczymy co z tego będzie. Masz jeszcze jakieś dodatkowe objawy? Np stukanie na biegu jałowym?

hey i jak tam u ciebie z kierowaniem wymienili co juz tą pompę?

jest lepiej

Wiadomość z agroFakt.pl

mtz1025AII    0

jeszcze nie wymienili, zejdzie jeszcze z tydzień chyba.

hey i jak tam juz ci wymienili pompę? jest lepiej?

stuart    37

Układ wspomagania można odpowietrzyć po dłuższym postoju i poluzować wszystkie przyłącza przewodów przy orbitrolu aż zacznie się sączyć olej i przygotować jakoś miskę , w dodatku trzeba wiedzieć jaki przewody luzować po koleji .

mtz1025AII    0

Układ wspomagania można odpowietrzyć po dłuższym postoju i poluzować wszystkie przyłącza przewodów przy orbitrolu aż zacznie się sączyć olej i przygotować jakoś miskę , w dodatku trzeba wiedzieć jaki przewody luzować po koleji .

no wlasnie ja tego nigdy nie robilem ale slyszalem ze te uklady same sie odpowietrzaja wiec nie wiem gdzie lezy prawda

stuart    37

no wlasnie ja tego nigdy nie robilem ale slyszalem ze te uklady same sie odpowietrzaja wiec nie wiem gdzie lezy prawda

Może i masz racje ja to robiłem w LTZ a tam orbitrol jest podobny , kiedyś je...noł mi przewód przy orbitrolu w MTZ 82.1 to założyłem nowy i bez odpowietrzania chodził . Ale co szkodzi ci spróbować , otwórz maskę i z przodu atakuj kluczem a jak zacznie się sączyć olej

to przy pomocy metrowej rurki dokręcaj ....

mtz1025AII    0

jeszcze nie wymienili, zejdzie jeszcze z tydzień chyba.

kolego i juz odebrales ciągnik działa dobrze kierowanie? powiedzieli ci jaka byla przyczyna?

bilon    0

Ciągnik już w domu jest, wymienili pompę i może ciut lepiej się kieruje ale niewiele. Nie mam w okolicy podobnego pronara żeby zobaczyć jak działa to u innych.

mtz1025AII    0

Ciągnik już w domu jest, wymienili pompę i może ciut lepiej się kieruje ale niewiele. Nie mam w okolicy podobnego pronara żeby zobaczyć jak działa to u innych.

ciut lepiej ? to tak jak u mnie po wymianie pompy. wczoraj dzwonilem do deara w wałczu gadalem z facetem z servisu i opowiedzialem co sie dzieje a on mowi ze napewno orbitrol jest wadliwy i trzeba go wymienic

mtz1025AII    0

kolego a jaki masz olej wlany do układu wspomagania?

ja miałem hydrauliczny l-hl32 zalałem superolem i powiem ci ze jest duzo lepiej :)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować