Zaloguj się, aby obserwować  
mati1990

Case czy Claas??

Polecane posty

mati1990    0

Witam mam zamiar kupic nowy ciągnik i nie mogę się zdecydowac, który wybrac Case maxxum 125 multicontroller czy claas arion 610c oba są w podobnych pieniadzach. Prosze o opinie na temat tych ciągników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vrykoulakas    11

podaj wyposażenie i cenę, osobiście jestem za case, sam planuję kupno 110 MC.


Bear The Truth 2 + ICS Camo Hunter + NAP Spitfire ew Weihrauch HW 100T
Patrz przed siebie Traktory są wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

case za 220000 netto a claas okolo 230000 a wyposazenie to szczeze mowiąc nie wiem dokladnie w case jest power buster elektrozawory automatyczna skrzynia amortyzowana kabina no i adblue a claas nie wiem jak jest wyposazony bo dopiero w piątek przedstawiciel ma u mnie byc

Edytowano przez mati1990

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

W claasie nic nie bedzie nadzwyczajnego, sami zapłaciliśmy za takiego 227netto przedni tuz, 3 pary hydrauliki, 480/600. Chcesz bogatego claasa i na wypasie to CIS/CEBIS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

Co ty nie powiesz żebyś się nie zdziwił że silnik Iveco pociągnie więcej paliwa od dps jd. Za case idzie tylko wyposażenie i cena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qazi    61

oj naprawdę byś sie zdziwił ile może spalić case na tier4, oczywiście pozytywnie sie zdziwił, wiem bo posiadamy w gospodarstwie maxxuma na tier4,

 

co do porównania tych ciagników to case wypada chyba bardziej korzystnie i pod względem ceny i wyposażenia, do Case MC dołozyć jeszcze ASF i mamy maszyne pierwsza klasa

Edytowano przez qazi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

Za ariona 610c amortyzowana kabina, 3 wyjscia, szersze kapcie, skrzynia 16x16 powiedzieli mi 229000zl nettoni i mam teraz dylemat co wybrac doradzcie cos..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2260

To ile cie wyniosła amortyzacja kabiny, może sobie zamówie jeśli się da. Szersze kapcie tzn? 540/650?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mati1990    0

nie wiem ile ta kabina bo ten ciagnik w tym wyposazeniu juz czeka na placu i taka cene mi powiedzial a opony to takie jak napisales.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Co ty nie powiesz żebyś się nie zdziwił że silnik Iveco pociągnie więcej paliwa od dps jd. Za case idzie tylko wyposażenie i cena :D

 

Silnik Iveco z tego case niema nic wspólnego z Ivecko poza nazwą :) To jest odpowiednik Cumminis i znajdziesz go tylko w case. W NH tez jest ale lekko się różni. I to jest róznica między case a NH.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
b0gdan    90

Wiem, że kupiłeś (lub chcesz kupić) Case Farmal A i za wszelką cenę będziesz udowadniał, że jest to zupełnie inny ciągnik niż NH...

Soją drogą jest to 100% silnik IVECO i taki sam występuje w NH

Edytowano przez b0gdan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ziel    115

Mam case mx 135. JX to dalsze plany moze za rok dwa dlatego pisałem o farmall A. A to co napisałem wyżej to prawda jeśli chodzi o serie jxu i mxm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez andrz17xd
      Witam wszystkich tutaj na forum. Piszę tutaj bo chciałbym się was poradzić w pewnej sprawie, a szczególnie chodzi mi o użytkowników którzy posiadają kombajn claas dominator 85. Chciałbym się dowiedzieć od czego służy lampka zaznaczona w kółeczko na zdjęciu. Domyślam się, że służy ona do retromatu, ale chciałbym się dowiedzieć co dokładnie ona sygnalizuje?


    • Przez Padykilos
      Witam, zwaracam się do was z prośbą o wytłumaczenie różnic pomiędzy tymi modelami. Na pierwszy rzut oka wyglądają tak samo, a z tego co pamiętam to seria T5 zaczynała się od 99KM. Proszę o pomoc pozdrawiam . 
    • Przez gandi77
      Witam potrzebuje pomocy zakupiłem ostatnio case mx 135 i nie ma w nim hamulca recznego myślę ze poszły tarcze hamulcowe, tylko mam taki problem nie wiem gdzie one sie znajdują czy ktoś może mi pomóc? nie mam żadnej instrukcji która by mi pomogła zlokalizować tarcze.
    • Przez Rafalk1990
      Witam, potrzebuję lewe drzwi oraz dolny wałek pedny łączący skrzynię z przednim napędem do Case 845 XL orientuje się ktoś gdzie dostanę używki. Dzwoniłem już do agrofarm i łódzkie Ktery może będą mieli trzeba czekać, ktoś z was zna kogoś jeszcze? Może znacie jakiś zakład który jest w stanie taki wałek dorobić?
    • Przez lukasz0920
      Witam Mam problem z case mx 135. Od roku co jakiś czas nie działał rewers po odpaleniu ciągnika, wystarczyło popukac wajche od skrzyni biegów i zaczął działać. Problem znikał. Dzisiaj po całym dniu pracy, koszenie trawy chciałem wjechać na podwórko i nagle przestał całkiem działać. Cechy podejrzane - dzisiaj co jakiś czas mrugala kontrolka od walka - gdy przełącze rewers w tył to kontrolka się zapala ale nie rusza - no i gdy włączę czwarty bieg i w tył, mruga N Ogólnie wyłączyłem i włączyłem prąd i nic nie dało. Sprawdzałem różne kostki itp no nic nie widać podejrzanego
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj