Vril

Opryskiwacz -ale jaki?

Polecane posty

maciek31    0

Ale dla mnie wycene dal jeszcze bez upustu, bo miałbyc na PROW, ale nic w tym roku nie wyszło :( A ile stoi te hydrauliczne rozkładanie belki??

witam a co sądzicie o opryskiwaczach nowych za ok 15 tys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

Witam. Zastanawiamy sie nad kupnem opryskiwacz z Promaru 1500l na belce hydraulicznej. Czy ktoś posiada moze taki sprzet i moze sie wypowiedziec.

A odnosnie belki hydraulicznej to jak z awaryjnoscia? Belka steruja jakies elektrozawory, psuje się to czy raczej bezawaryjnie?


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymi4512    1

czytalem, niema tam wiele informacji


Przepraszam za ortografie, nigdy nie byłem w tym dobry ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlugi666    0

Witam , ja zanoszę się z kupnem zawieszanego opryskiwacza . Prawdopodobnie Krukowiak Optimal 600/15/ lub Optimal 800/15/ .Mam w planach tez kupić go z komputerem Bravia 180 . Mam pytanie czy lepiej by było kupić inny opryskiwacz i go wyposażyć w układ sterowania cieczą ? czy od razu kupić Krukowiaka . Jak tak to jaki opryskiwacz polecacie o takich parametrach ?. Posiadaczy Optimala proszę o napisanie jakich kolwiek wad tego sprzętu . Licze na waszą pomoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

byłem dzisiaj w fino i stały te bury 600L i w 6tys to sie za bardzo nie zmieści

nawet twój opryskiwacz stał

 

Witam. My oferujemy opryskiwacz Burego 600L, 12m, jeśli jesteś zainteresowany to proszę o kontakt. W 6tyś się zamkniemy spokojnie :)

 

Pozdrawiam

Edytowano przez Qba1

bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Qba1    0

a jaka cena za włoską pompę zawór stało ciśnieniowy belka 15m potrójne końcówki??

 

 

Katalogowo 8900 netto (ze stabilizacją), ale wiadomo, wyjdzie to trochę taniej :)


bartniktwr.pl -> Zapraszam na zakupy przez internet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chomik111    18

[a co chłopaki powiecie na opryskiwacz kverneland rau Ikarus A 28 2800 litrów????

 

Miał ktoś z takim do czynienia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

macie jakiś pomysł na opryskiwacz 50tyś zł max 2tyś/L belka hydraulicznie rozkładana 15m no i jakiś komp sterujący cieczą byłbym wdzięczny za pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość murtek   
Gość murtek

W tych pieniążkach będzie Ci bardzo trudno znaleźć coś ciekawego, a czym bardziej, że potrzebujesz kompa, belkę rozkładaną hydr oraz poj. beczki 2 tys l. Coś konkretnego z polskich maszyn, przy takiej konfiguracji zaczyna się bodajże od 75 tys zł.

Pozostaje jedynie firma Promar Mój odnośnik

Lecz musisz skontaktować się z użytkownikami tych opryskiwaczy. Ja przynajmniej nie mam o tej firmie najlepszego zdania... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BartekM    17

A dlaczego masz złą opinię?? Chcę od nich brać opryskiwacz ciągany, więc każda opinia się przyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lukejro   
Gość lukejro

@FAZI przeglądając Twoje posty i Twoją galerię zastanawiam się czy te Twoje rady i opinie są obiektywne??? Moim zdaniem pan Skotarek ukrywając się pod pseudonimem "FAZI" robi reklamę produkowanym przez siebie maszyną... Nie chcę się bawić w administratora ale moim zdaniem reklamować się powinno poprzez wykupywanie płatnych banerów na tej stronie a nie udając zwykłego rolnika-użytkownika... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

no proste!

FAZI to naganiacz, PH, albo jakaś rodzinka od Skotarka :lol:

zaraportujcie to! ;)


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczepan84    21

W tych pieniążkach będzie Ci bardzo trudno znaleźć coś ciekawego, a czym bardziej, że potrzebujesz kompa, belkę rozkładaną hydr oraz poj. beczki 2 tys l. Coś konkretnego z polskich maszyn, przy takiej konfiguracji zaczyna się bodajże od 75 tys zł.

Pozostaje jedynie firma Promar Mój odnośnik

Lecz musisz skontaktować się z użytkownikami tych opryskiwaczy. Ja przynajmniej nie mam o tej firmie najlepszego zdania... ;)

tak właśnie zastanawiam się nad promar i kiedyś pytałem o ceny

jeszcze diler oferuje mi Burego mówi że w tych pieniądzach się zmieszczę biorę to na modernizację jak będzie potrzeba to dołożę trochę kasy potrzebuję coś w miarę dobrego świadczę usługi ale nie na tyle by brac drogi sprzęt a takim też da rad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniana    7

a jaki opryskiwacz byście polecili do c330? Oczywiście 400l, belka 12m, fajnie jakby miał zawór stałociśnieniowy. Pilmet i krukowiak odpadają ze względu na cenę.. Coś tańszego może? tak ok 3 tys.

Co myślicie o Bury Perkoz 400? Niestety nie ma potrójnych końcówek.

Edytowano przez maniana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyrebski1    103

Może Tad-Len, bardzo dobra też firma ale na pewno nie zmieścisz się w cenie 3 tys tym bardziej z zaworem stałociśnieniowym. W takim razie może "Biardzki" i weź zawór i wyjdzie ok 3 tys.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczewko    33

Mam dylemat pomiedzy Pilmetem 2015 i Tad-LENEM 2512.Cenowo Tad-len wychodzi jakis 10 tys taniej tylko mi chodzi glownie o jakosc wiec jesli Pilmet jest wart tej ceny to lepiej dopłacic. Tylko czy jest wart??? Ogolnie to slabo siedze w opryskiwaczach i prosze o jakakolwiek podpowiedz z tej strony. Czy komp do Pilmeta pokazuje na bierzaco wydajnosc w litrach/hektar,predkosc jazdy itd. Czy w Tad-lenie moge oddzielnie skladac ramiona np. przy wymijaniu slupa?? Sporo tych pytan ale mam nadzieje ze ktos cos pomoże. Jak ktos chetny,najlepiej urzytkownik jeden z marek to zapraszam na gg 485096. Odpisze jak tylko bede mogł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pandanus    5

tak właśnie zastanawiam się nad promar i kiedyś pytałem o ceny

jeszcze diler oferuje mi Burego mówi że w tych pieniądzach się zmieszczę biorę to na modernizację jak będzie potrzeba to dołożę trochę kasy potrzebuję coś w miarę dobrego świadczę usługi ale nie na tyle by brac drogi sprzęt a takim też da rad

 

witam

ja też zastanawiałem sie nad Promarem i Moskitem 2000l komp i belka 15m rozkładana hydraulicznie

ale ostatnio na AGRO-SHOW przyjrzałem sie dokładniej i chyba zdecyduje sie na firmę Woprol

tylko jest to chyba młoda firma i niewiele o niej wiadomo

może ktoś z forumowiczów ma taki opryskiwacz i podzieli sie uwagami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PanJoker    4

Widzę że sporo użytkowników bierze na jakąś premie opryskiwacze. Ja również się nad jakimś zastanawiam, i też nie mam pojęcia nad jakim. Na początku roku byłem poważnie zainteresowany Promarem ale w tym momencie to nie wiem co wybrać :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
karol19    25

a moze warto zastanowic się nad opryskiwaczem Bury, trochę tańszy od pilmeta a wykonanie naprawdę solidne, wiem bo ogladalem i na dnich będzie u mnie na podwórku Bury Pelikan 2700 litrów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez Farmer79wlkp
      Szukam opinii o opryskiwaczach producentów wymienionych w tytule. Interesuje mnie opryskiwacz ciągany 1500-2000litrów z belką 15m. Raczej są bardzo podobne do siebie i z tą samą belką produkowane w okolicach Góry Rawicza. Wiadomo że są składane w "stodole" ale trochę z tego co wnioskuję jest ich już sporo na rynku. Jak sprawdza się w nich belka opryskowa?
    • Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy mam problem tego typu że jak włączę hydraulike u ciągnika to strasznie dusi ciągnik A opryskiwacz ma sekcję sterowanie przez elektro zawory . Co może być przyczyną? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj