Vril

Opryskiwacz -ale jaki?

Polecane posty

farmervip    78

Nowe czy używka? ja ostatnio kupiłem hardi 800l 12m z pełną hydrauliką za 8000zł, dość ciekawy sprzęt :rolleyes:


:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

.

Edytowano przez kotwczapce

.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
farmervip    78

Regulacja wysokości, poziomowanie i rozkładanie :rolleyes: do tej ceny miałem jeszcze dodatkowy zbiornik na przód traktora 350L + drugą pompę

Tematy połączone

Edytowano przez danielhaker

:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Najlepiej nowy : )

 

Post bez uzasadnienia !!!

Edytowano przez murtek3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adam0702    2

Witam

poszukuje opryskiwacza najlepiej polskiego 600 l i lance 15 jak by ktos coś wiedział to proszę pisza na priv.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sznajdik    573

@tymtus ja mam 3 letniego biardzkiego 400/10 porażka chyba że teraz porządniej robią pewnie kwas ta sama półka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Bynajmniej tani : P

Dostałem ofertę od Tad-len 8600 brutto za 800 litrów 15m.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tymtus    42

Nie wiem, jeszcze popytam w innych firmach. Już napisałem do skotarka. :)

Bo tutaj cena jest dla mnie troszkę za wysoka, ale wiadomo, że czasem lepiej dołożyć 2000 tyś, i mieć spokój na kilkanaście lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
daw88    0

Ja właśnie kupowałem Tadlena 800l 15m i dałem 9000 brutto,więc wydaje mi się że dobra cena ta 8600:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stasiek87    0

Witam was

Mam zamiar kupić nowy opryskiwacz polowy zawieszany od 400 do 600l pojemności (najlepiej 500l) z belką polową od 12m do 15m. Na zakup mogę przeznaczyć 5200 zł netto. W opryskiwaczu chciałbym żeby znalazł się zawór stało ciśnieniowy, stabilizacja belki i potrójne rozpylacze obrotowe ewentualnie dodatkowy zbiornik do mycia układu.

Problem jest z wybraniem producenta na rynku TAD-LEN, Waprol, AGROLA, JAR-MET czy może Biardzki. Który z nich oferuje jakościowo dobry produkt!?

 

Liczę na waszą pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelec    89

z tych co wymieniles to tylko tad-len i agrola beda w miare.

mam oba. agrola 400/12 i tad-len 800/12. ten drugi nówka, wiec nie wiem jeszcze jak bedzie sie sprawowal, ale wizualnie sprawia bdb wrazenie. Agrola sluzyla nam 13 lat i bez problemu, teraz jest juz za mały.


SPRZEDAM 2szt. wentylatorów osuszających do ziemniaków. info na PW.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotwczapce    30

wystrzegaj sie biardzki,zresztą poczytaj trochę w tym i innych tematach


.trzeba być szalonym, żeby nie zwariować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateusz9    0

Ja posiadam TAD-LEN 2000l 21m, co prawda dopiero od roku, ale moja ocena odnośnie tej maszyny jest pozytywna, uważam że są to bardzo dobre opryskiwacze, sądzę tak również po ocenie innych uzytkowników z którymi rozmawialiśmy przed zakupem... polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15

piszę w temacie tych mniejszych opryskiwaczy mnie potrzebny jest 600 l , niedawno trafiłem na RAU coś takiego jak ten http://moto.allegro.pl/opryskiwacz-rau-12m-600l-i3103874619.html

cena podobna do tej i mam dylemat czy nie kupić takiego RAU zamiast z tych tańszych za 3000 tys

koledzy jak sądzicie warte jest to uwagi czy dać sobie spokój

Edytowano przez STANK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez alvaroalvaro78
      Cena 90000zł NETTO. Krajowy od
      1. właściciela a zarazem operatora. Stan bdb. Pracował na 80ha. Konfiguracja :
      - Szerokość robocza 21/18m
      - Zbiornik gł. 3000l + zbiornik na czystą wodę 300l
      - 2xpompa 160-tka
      - Cyrkulacja cieczy
      - Przekładnia zwiększająca prześwit
      - Opony 12.4 R46 rozstaw 180cm
      - Amortyzacja dyszla
      - Stopa podporowa hydrauliczna
      - Boczny rozwadniacz
      - Błotniki
      - Przezroczysta obudowa filtra ułatwia kontrolę zabrudzenia
      - Elektryczne poziomowanie - przesuwanie środka ciężkości
      - Sterownik 7 sekcyjny ME
      - Głowice potrójne Teejet z końcówkami "2"eżektor, "3" eżektor, "4" zwykłe.
       


    • Przez tropt
      Witam, czeka mnie zakup nowego opryskiwacza - zmiana z pilmetowskiego 600 litrów rozkładanego ręcznie na coś z pełnym komputerem i hydrauliką. Powierzchnia gospodarstwa to niespełna 70 ha, w skład chodzi 15 ha buraków cukrowych, 20 ha ziemniaków a reszta to zboża i łubiny. Do sedna - pytanie kieruje do bardziej doświadczonych, osób które mają jakieś pojecie o tym o czym piszą  mianowicie zastanawiam się czy wybrać przy swoich uprawach opryskiwacz zwykły czy z rękawem powietrza, ktoś przybliży temat z praktyki ? sprzęt ma być używany do max 40 tys. https://www.olx.pl/oferta/opryskiwacz-rau-kverneland-z-rekawem-21m-hydraulicznie-rozkladane-CID757-IDvlLxY.html  znalazłem pewną maszynę mieszczącą się w tej kwocie. Co doradzicie ?
      Pozdrawiam 
    • Przez Farmer79wlkp
      Szukam opinii o opryskiwaczach producentów wymienionych w tytule. Interesuje mnie opryskiwacz ciągany 1500-2000litrów z belką 15m. Raczej są bardzo podobne do siebie i z tą samą belką produkowane w okolicach Góry Rawicza. Wiadomo że są składane w "stodole" ale trochę z tego co wnioskuję jest ich już sporo na rynku. Jak sprawdza się w nich belka opryskowa?
    • Przez 7534
      Witam, tak jak w temacie kupie zbiornik do opryskiwacza 400-600l
      Pozdrawiam
      Rafał
    • Przez Mati_claas86
      Witam. Koledzy mam problem tego typu że jak włączę hydraulike u ciągnika to strasznie dusi ciągnik A opryskiwacz ma sekcję sterowanie przez elektro zawory . Co może być przyczyną? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj