Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Grzesiek11
      Jak sadzicie? Czy Agrotron 150 da sobie rade z 5-skibowym pługiem (zawieszanym),o odkładnicach xxl oczywiście.
      Nie mam ciężkich ziemi (no moze z 8 ha) a reszta to średniej klasy,
      Mam teraz 1224 i 4 skibowym vogel-nott em na ciezkich nawet daje rade.
    • Przez Mati1111
      87 koni przy masie 3000 kg bez obciążenia
      Czy on nie jest za lekki do tej mocy?
      jak się będzie sprawował ze stollem F 8 HDPM?
    • Przez szycam
      DEUTZ FAHR AGROPLUS 77 czy ten ciągnik poradzi sobie w gospodarstwie o powierzchni 25ha jako główny. Będzie pracował głównie z prasą rolującą ładowacz czołowy i tym podobnym.
    • Przez jaca634
      Witam, mam problem z opryskiwaczem starego typu, chodzi o to, że zostało mi trochę oprysku po pracach i pojęcia nie wiem jak odkręcić zawór spustowy który jest w nim zamontowany. Poniżej daje kilka zdjęć może wie ktoś co z nim zrobić żeby wypuścić zawartość?

• Przez Dawid1146
      Witam. Czy ktoś posiada może instrukcję do sterownika Agrotronix Agromatix.2, ponieważ nie bardzo orientuję się jak odpowiednio go skonfigurować aby opryskiwacz działał poprawnie. Kolejnym problemem jest to, że po wejściu w zakładkę "Machine" wpisuję numer maszyny np.1 po czym komputer prosi o hasło, które niestety nie wiem skąd wziąć. Za wszelkie porady będę wdzięczny. Dodatkowo załączam zdjęcie sterownika.