Mateusz1999

New Holland T4.55 (Opinie, cena itp.)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Mateusz1999    0

Witam wszystkich! :)

 

Interesuje mnie ciągnik New Holland T4.55 PowerStar.

Czy warto takiego kupić?

Jaka cena?

U jakiego dealer'a? (z regionu Województwa Małopolskiego)

Jakie maszyny do niego musiałbym posiadać?

Pracowałby jako ciągnik główny z Ursusem C-330 M na ponad 8ha.

Myślę, że dacie odpowiedzi! ;]

Pozdrawiam! ;)

 

Jeszcze dwa pytanka:

1) Czy może lepiej dopłacić więcej i wziąść New Holland'a T4.65 lub T4.75 PowerStar (z większą ilością KM), oraz większe maszyny do nich?

2) Od ilu ha są wnioski o dopłaty?

Edytowano przez Mateusz1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Na 8 h to bez jaj tym bardziej nowy kup sobie używke np mtz ursusa c385 czy coś zachodniego ale nowego na 8 h to delikatna głupota zresztą po nicku można wywnoiskować że masz góra 14 lat więc zastanów się co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1999    0

A skąd możesz wiedzieć, że mam 14 lat? Zobacz sobie lepiej na moim profilu wiek. To, że mam napisane w nick'u Mateusz1999 to znaczy, że to jest mój rok urodzenia? Ty się człowieku zastanów. Jak Ci się coś nie podoba, to nie pisz, proste. Ja się pytam ludzi, którzy odpiszą kulturalnie i polecą, a nie takich jak Ty... Nie chcę używanego ciągnika. Gospodarka się rozwija, to trzeba mieć nowy ciągnik, aby był na lata.

Edytowano przez Mateusz1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jonkszi    66

Po pierwsze wnioskuje po nicku

Po drugie ta twoja c330m bedzie stanowczo dłuzej niż ten nh

A po trzecie jest dużo postów o nh i mają niezłe o nich opinie

A wogóle jak gospodarka ma się rozwijać to powiedz mi jak jednoczesnie będziesz miał kasę na traktor i nowe maszyny a zarazem na dużo ha ziemi no bo ja tego nie czaję. Kolego ja cię przepraszam jak cię uraziłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam dokładnie ceny ale myślę że grubo ponad 150 tyś. zł. Na pytanie czy lepiej wziąć silniejszego musiałbyś

odpowiedzieć sobie kiedy będziesz już w zaawansowanych negocjacjach z dilerem. Wtedy będziesz widział,

czy warto dopłacić i mieć więcej koni. Najczęściej jest tak, że modej ze środk stawki jest najodpowiedniejszy jeśli

chodzi o stosunek moc-cena, ale tak jak powiedziałem, najlepiej tą decyzję podjąć w rozmowach z dilerem.

Być może diler będzie miał jakąś specjalną okazję, np. jakiś model szykowany dla inne klienta, który się rozmyślił itp.

a np. opuści ci na cenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rolnik971204    22

Jak gospodarstwo się rozwija to pomyśl nad większym np. ok. 80-100 KM i od razu turka jakiegoś do niego bo po co ładować kasę w mały ciągnik i za parę lat kupować drugiego. Przy okazji w dalszych latach byś sobie kupił jakiegoś pomocnika zamiast c-330. Zastanów się też nad New Hollandem serii T5000 bo jest większy gabarytowo, to lepszy do ładowacza. Ale jak nie chcesz ładowacza to zostań przy tym małym. :)

A co do dopłat na Modernizację to mi np. dali Deutza Agrofarma 410(85 KM) na 8-10 Ha ^^ Ale też zależy to z jakiego województwa jesteś. -_-

Edytowano przez rolnik971204

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1999    0

Po pierwsze wnioskuje po nicku

Po drugie ta twoja c330m bedzie stanowczo dłuzej niż ten nh

A po trzecie jest dużo postów o nh i mają niezłe o nich opinie

A wogóle jak gospodarka ma się rozwijać to powiedz mi jak jednoczesnie będziesz miał kasę na traktor i nowe maszyny a zarazem na dużo ha ziemi no bo ja tego nie czaję. Kolego ja cię przepraszam jak cię uraziłem.

Nie no spoko, ja też przepraszam! :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
honest    2

T4 Powerstar to chyba ciągnik bardziej do lekkiej pracy typu ładowacz czołowy, rozsiewacz, opryskiwacz, sadzarka itp itd skoro ma 55 KM to co do niego chcesz zapiąć?

 

jaki pług, jaki agregat itd? Co uprawiasz?

 

Jak jesteś z małopolski to na ten teren działa firma Wialan, ja mam od nich T4020 Deluxe i jestem zadowolony z ciągnika jak i z dilera. Wejdz sobie na ich stronę, w kontaktach masz handlowców, zadzwoń to przyjedzie do Ciebie facet i Ci doradzi co i jak. Generalnie NH polecam, ale pamietaj, że 55 KM dziś to ciagnik tylko do lekkiej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mateusz1999    0

T4 Powerstar to chyba ciągnik bardziej do lekkiej pracy typu ładowacz czołowy, rozsiewacz, opryskiwacz, sadzarka itp itd skoro ma 55 KM to co do niego chcesz zapiąć?

 

jaki pług, jaki agregat itd? Co uprawiasz?

 

Jak jesteś z małopolski to na ten teren działa firma Wialan, ja mam od nich T4020 Deluxe i jestem zadowolony z ciągnika jak i z dilera. Wejdz sobie na ich stronę, w kontaktach masz handlowców, zadzwoń to przyjedzie do Ciebie facet i Ci doradzi co i jak. Generalnie NH polecam, ale pamietaj, że 55 KM dziś to ciagnik tylko do lekkiej roboty.

No to właśnie chcę się dowiedzieć, jaki do niego będzie dobry pług i agregat?

Uprawiam głównie pszenicę, jęczmień, owies oraz ziemniaki.

Edytowano przez Mateusz1999

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kynek7    1

Moim zdaniem to tego t4.55 w żadnym agregacie nie widze, może w jakimś pługu 3 skibowym zagonowym, to nie jest maszyna na główny ciągnik tym bardziej jeśli teren górzysty, udźwig tuz malutki, masa poniżej 3 ton, to typowy ciągnik pomocniczy, do ładowacza czołowego i pielęgnacji roślin, jak chcesz coś na główny to w Twoim przypadku max seria td.5, cena porównywalna.

 

oczywiście jeśli chodzi o agregat uprawowo-siewny, w uprawowym pewnie ze 3.2m da rade na równym.

 

pomimo wszystko, na 8h w moich równinnych okolicach to spokojnie daje rade c330 bez pomocnika.

Edytowano przez kynek7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szymon21137    5

Mym mamy t.65 i bardzo polecam ten traktor jest bardzo zwrotny i mało pali i śmigał w talerzówce bomet 2,4m agregacie bomet 3,2 rozrzutniku 6t tandem i spalanie wyszło od 4,5 do maks 7l. cena w ujeździe to około 145 tys z rewersem hydraulicznym . a pługi to spokojnie 4x35 lub 3x40 . ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Didrzej    4

Rozmawiam od jakiegoś czasu z dylerami różnych marek, jeden drugiemu zaprzecza chwali swoje i mam dylemat czy decydować się na (deutz fhar agroplus 310,lamborghini R2, Same Dorado ) są to te same ciągniki tylko pod inną marką czy (new holland t4, steyr kompakt s) też te same trochę różniące się od poprzednich z tym że NH składany w Turcji i jeżeli te ostatnie modele to czy 55 czy 65 bo np. w NH jest teraz promocja na 65 i między nimi jest różnica tylko 3 000 zł zastanawia mnie jaka różnica będzie w spalaniu, bo zasadniczo ciężkich prac ten ciągnik nie będzie wykonywał.

Co o tym sądzicie co możecie mi doradzić i czym to uzasadnicie.

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ursus3512mf    7

myśle żelepiej kupić t4.75power star i do tego New Hollanda pług 3 skibowy, rozrzutniku 5t-7t tandem , talleżówka bomet 2,2-2,5 m oraz jakiś 3 m agregat. Jest bardzo sprawny z ładowaczem czołowy.

Cena za ten ciągnk około 120 -130 tys zł w zaleznosci gdzie kupi się go.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T7-200    1

Mateusz1999 - jeden znajomy ma T4 chyba 65 jeśli się nie mylę. Bardzo zadowolony z niskiego spalania, kabina przestronna, skrzynia ponoc ma 40 km/h ale też ma i dodatkowe wolne biegi.

Skoro mieszkasz w małopolsce to zdecydowanie polecam vialan. zadzwon do handlowca na Twój region, przyjedzie wypyta Cie o opcje jakie chcesz i poda Ci cene.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dark66    2

mateusz ja też jestem z malopolski jak masz teren z doplatą gorskiego to możesz starac się o wiekszy traktor bo inny mają przelicznik w ARMiR ja tez jestem zainteresowany new holland t4.55 powerstar [zamiast c 330]teraz jest promocja za 100 tys netto można by go kupic pozdrawiam wesolych swiąt !!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mik55    0

Koledzy, a może ma ktoś T4.90bo chciałbym dowiedzieć się więcejotymmodelu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturmf    0

Jak ja sie orientowałem u dealera na targach to powiedział mi 100 tyś za nowego nh t5.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukeczl    1

Jak ja sie orientowałem u dealera na targach to powiedział mi 100 tyś za nowego nh t5.75

nh t5.75? pierwsze słyszę

td5 chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
guiop    1

Ja pier**** , z niektórych ludzi na tym portalu to są takie pojeby, że zamiast podać cenę to piszą, "na 8 ha lepiej kupić używkę" jakie pustaki. Odpowiedzi trzeba pisać na postawione pytanie,a nie na podstawie własnej opinii. To tyle z mojej strony. Cena ok 100 000, zależy jeszcze wyposażenie jakie ktoś sobiue zechce.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arturmf    0

byłem na tegorocznych targach w kielcach i pytałem o serie t4, t5 przedstawiciel powiedział ze cena podstawowa zaczyna sie od ok 105 tys. netto w zaleznosci od wymagan klijenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Patryk211088
      Cześć. Jestem nowy I nie potrafię za bardzo na tym forum się poruszać więc jeśli temat był to sorry😉. Tato posiada t.4.75 na wąskich kołach I chce założyć 420 85 34 I przód 340 85 24, ma ktoś może fotki na takich kołach? Druga sprawa to chip, jak wam się sprawuje po podniesieniu mocy? Jakie wrażenia? Tuner mówi że powinno wyjść około 110km😁
    • Przez Turek12
      Cześć panowie mam problem z taktorem 
      Po zakończonej pracy z glebogryzarką kontrolka wom migała zgasiłem traktor ale teraz niechce odpalic ktos miał taki problem ? 
    • Przez MarcinWrona
      Witam. Temat jest do trudny ale ktoś z Was może mi pomoże. Mój tata ma t4.75 z 2013 roku i jest taki problem ze przy orce albo przyczepie ślizga sprzęgło jak ma ciężej. Rzuca olej na sprzęgło i ślizga. Było wielu mechaników wymieniali uszczelnienia na wale sprzęgło dociski wszystko i po złożeniu jest ok za za kilka motogodzin znów zaczyna rzucać olejem na sprzęgło i nie ma orki itd...wymieniali uszczelniacze na wale dawali nawet po 2 żeby było mocniej mimo to problem pozostaję. Mówią że te ciągniki mają wał w skrzyni niczym nie podparty bo nie ma połbiegow i tak sie będzie niestety robić. Jest to bardzo dziwne. Pomoże ktoś? Pozdrawiam
    • Przez Robertb
      Witam mam problem z ogrzewaniem w t 4,65 od jakiegoś czasu przestało działać ogrzewanie ,podejrzewałem  że termostat wymieniłem i nic nadal nie grzeje, odpowietrzyłem tak jak pisze w instrukcji i nadal nic .Dodam że po odpowietrzeniu wąż który idzie od termostatu do chłodnicy nagrzewa się jest gorący a drugi który wychodzi dołem z bloku i idzie do spodu chłodnicy do połowy jest gorący i w połowie tego węża jest zimny . Miał ktoś podobny problem, lub może wiedzieć co jest grane? Będę wdzięczny za jakąkolwiek  pomoc.
    • Przez Turek12
      Cześć mam problem z turem traktor to new holland t4.75 powerstar 
      Tur ostatnimi czasy bardzo dziwnie dziala. Po odpaleniu z rana bardzo ciezko chodzi joystick praktycznie trzeba uzyc bardzo duzo siły zeby go przełamac aby zaczął działać. Po przełamaniu chodzi normalnie oraz ostatnio zauwazylem za sam zaczął sie opuszczać ktos wie co w tej sytuacji zrobić ? 
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj