Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Profil usunięty

Propozycje do tematu z poradami.

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Proszę o umieszczanie w tym temacie propozycji porad, które zostaną zamieszczone tutaj: http://www.agrofoto.pl/forum/topic/35183-ogolne-porady-dotyczace-instalacji-elektrycznych/

Po zamieszczeniu propozycji porady, zostanie ona oceniona przez specjalistów, odpowiednio opracowana i umieszczona w w/w temacie. Można również tutaj umieszczać gotowe porady, które po sprawdzeniu również zostaną umieszczone w temacie z poradami. Ma to na celu utrzymanie porządku i przejrzystości w temacie, a co za tym idzie łatwości znalezienia potrzebnych informacji. Proszę nie zadawać tutaj żadnych pytań dotyczących jakichkolwiek problemów. Takie posty będą od razu usuwane i zostaną wyciągnięte regulaminowe konsekwencje.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez adekbp
      Witam. Mam 21 lat. Zwracam sie do Was drodzy forumowicze z prośbą podsunięcią jakiegoś pomysłu. Mogę przejąć gospodatstwo ogrodnicze niedaleko miasta (około 15km, 65tyś. mieszkańców), województwo Lubelskie. W gospodarstwie znajduje się dom jednorodzinny dość duży, obora oraz stodoła o dość dużej powierzchni, myślę że około 300m2, obora i stodoła murowane. Wokół posiadłości ziemia, w kilku kawałkach, koło 1ha(III-IVklasa), oprócz tego posiadam jeszcze 3ha w jednym kawałku(V-VI klasa), dość ciekawe tereny, rzeczka kilka mostów, las, cisza, spokój, dodatkowo przez wieś przebiega szlak turystyczny. Przy domu duża szklarnia o powierzchni 460m2, parę lat temu była remontowana, kiedyś była ocieplana, no ale wiadomo na dzisiejsze koszty opału po prostu się nie opłaca.
      Opisałem pokrótce co gdzie i jak, teraz pytanie, jaki biznes można rozpocząć? Myślałem nad gospodarstwem agroturystycznym, ale niestety na dzień dzisiejszy Unia Europejska nie przyjmuje wniosków do dofinansowań takich przedsięwzięć. Kapitał który mogę przeznaczyć na przyszłe inwestycje to około 20tyś zł. A może jakieś inne pomysły? Bardzo proszę o podsunięcie jakiegoś dobrego pomysłu. Pozdrawiam