Skocz do zawartości
katopo

PROW 2007-13 Korzystanie z usług doradczych przez rolników i posiadaczy lasów

Polecane posty

katopo    4

Witam,

chciał bym się dowiedzieć czegoś na temat tego programu od osób które z niego korzystały.

Bo przeglądając stronę ARIMR wyszło mi że cały czas jest prowadzony nabór na ten program.

witekarol    2

chodzi w tym o to, że przyjeżdza ktoś, najczęściej osoby z odr i sprawdza Twoje gospodarstwo pod kątem zgodności z wymogami unijnymi. najlepiej jechać i o szczegóły dopytać się w regionalnym oddziale odr bo to różnie wygląda zważając na warianty :)

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez rolnik22
      Czy już coś wiadomo jak będą wyglądały nabory na PROW 2014-20? Na jakich zasadach będą przyjmowane wnioski o dofinansowanie z UE? Co z Młodym Rolnikiem i Rentami Strukturalnymi na kolejne lata?
    • Przez wojtek161
      mam pytanie czy trzeba podać cały sprzęt który się posiada czy też te maszyny co się chce kupić za młodego rolnika (56250zł) a za reszte chce kupić c360 i niewiem czy ją wpisać na wniosku że planuje kupić (napewno ją kupię) bo z własnych pieniędzy to ciężko chyba ze wziąśc kredyt i potem tymi pięniędzmi go spłacić co wybrac pomocy?
    • Przez eugene
      mam problem popekany pas glowny ( chyba to glowny ) ten co zalancza ta wajcha po prawej cala maszynownie musze go wymienic ale nie widze tam zadnego napinacza widz ze trzeba zdjac kolo napdzajace sieczkarnie ale jak dalej czy te kolo sie rozpadnie na dwie czesci jakdkrce sruby trzmjce kolo od npedu siezkarn czymoze przy silniku to druge kolo sie rozkreca zagladam ale nic nie przychodzi do glowy widcznosc slaba ten pas t taki jak pasjezdne 45x248bodajze jesli ktos wieproszeo pomc zgory dziekuje
    • Przez gawinek
      Witam. Z racji, że zbliża się PROW chciałbym się Was poradzić jakiej firmy agregat uprawowo-siewny wybrać? Myślałem o agregacie talerzowym np Pottiger FOX i do niego przyczepić siewnik talerzowy Vitasem. 

Co byście mi doradzili? Dodam, że uprawa głównie 4,5 klasa, piaski
    • Przez tytus
      Realizuję zakup ciągnika używanego w ramach premii MR. Czy ktoś może mi napisać jak dokładnie powinno wyglądać zaświadczenie sprzedającego, że maszyna nie była finansowana wcześniej z dotacji UE lub innych?