Zaloguj się, aby obserwować  
ursus1634

Rozrzutnik Fortschritt T-088

Polecane posty

timasz    55

moj znajomy ma sklad z czesciami rolniczymi i robi tez rozrzutniki t 88 z nowych i regenerowanych czesci taki robiony u niego kosztuje okolo 30 tys jak cos to moge dac namiary na niego kolega od niego taki rozrzutnik kupil i jest bardzo zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawel93    1

On ma jakąś stronkę internetową??? Jeśli nie to zapodaj jakieś fotki tego sprzętu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
5314    0

Ja niedawno robiłem remont całego rozrzutnika i nie jest tak drogo.Mnie on wyszedł coś około 8 tyś


..::-U-R-S-U-S-::..
moc , potega , siła , niezawodnosc , klasa , wytrzymalość , to tylko kilka zalet tej maszyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robertszejk    1

witam! ja kupiłem swojego za 8500zł do wymiany była cała blacha -boki, podłoga - pod podłoge wrzuciłem ceownik 40x50 i jest mocniejsza jak oryginał . reszta była oki (rama, przekładnie, wózki koła, oświetlenie, hamulce) do tego farba i jest jak nowa. Blache kupiłem po cenie netto, remont wykonałem z bratem i na gotowo wyszło 12000zL. Pozdrawiam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MECHANIZATOR    159

witam - mam pytanko czy ktoś zna moze adres stronki na której znajdę cenni częsci zamiennych albo orientuje się w cenach częsci do T088 - potrzebuję możliwie jak najdłuższą listę częsci do tego rozrzutnika wraz z cenami - PILNE!!!


^^^TEGO NAUCZYLI MNIE W^^^... ZST im.M.Drzymały w Poznaniu-Golęcinie www.zstpoznan.pl
Tradycja i Nowoczesność - 65 lat historii zobowiązuje


DRZWI OTWARTE 19-05-2012 - tak było w marcu - http://www.agrofoto....ii-zobowiazuje/
"...w każdym moim zwycięstwie jest pot i krew poświęceń..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bendek    0

to zależy od obrotów ale około 6 metrów szerokości...


SteyrFun... ;) Posiadam Części do Steyr'ów... zapraszam!!
Steyr 8130 Sk2 93r.
Steyr 8130 Sk1 86r.
Steyr 540+ tur 74r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mateuszz    0

pytanie za sto punktów. Czy ktoś wie cokolwiek na temat T088 z adapterem talerzowym? Przymierzam sie do zakupu. Jak sie sprawuje, szeroko rozrzuca, co można rozrzucac (mialby służyć do wapna i pomiotu ptasiego), czy sie nie zapycha itp.? Adaptar jest wyposażony w dwa duże talerze bez żadnych bijaków rozdrabniających jakie są np w tytanach. z góry dziekuje za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fenol    4

mateuszz pierwszo slysze o T088 z talerzami zapodaj jakąs fote prosze


kupując polski produkt dajesz zarobić producentowi, który odprowadzi podatki do budżetu, pośrednikom którzy też odprowadzą podatki, pracownikowi, który wyżywi rodzinę, wyśle dziecko do szkoły do której właśnie zakupiono nowe komputery za pieniądze z podatków. Nie bądź konsumentem, bądź obywatelem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dabros    0

witam - mam pytanko czy ktoś zna moze adres stronki na której znajdę cenni częsci zamiennych albo orientuje się w cenach częsci do T088 - potrzebuję możliwie jak najdłuższą listę częsci do tego rozrzutnika wraz z cenami - PILNE!!!

 

 

 

Większość części do tego modelu na stronie E-sklep T-088 Polecam!

 

Pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leslaw00    0

Mam pytanie. Czy można cofać taśme w tycz rozrzutnikach(t088), czy też grozi to zepsuciem się przekładni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj