crative

miłośników maszyn i proszę o pomocCoś około 110KM

Polecane posty

crative    1

Witam miłośników maszyn i proszę o pomoc. Jak się dowiedziałem to już niedługo rusza seria dotacji na zakup maszyn rolniczych "50%-50%". Posiadam już ciągnik zetor proxima 8441(82KM). Jestem z niego zadowolony. Myślałem nad drugim ciągnikiem podobnej mocy ale chcę też zakupić pług obracalny 4-skibowy a do nich potrzeba sporej mocy. Zastanawiam się nad ciągnikiem o mocy ok. 110KM. Może bym wziął Zetora może New Hollanda ale kusi mnie nasz Ursus. Mogli byście powiedzieć coś o tym Ursusie i New Holland'zie i zaproponować jakieś modele. Ile kosztują. Zetor forrtera 115 kosztuje 184 000 brutto, ile utarguje? Może ktoś ma takie maszynki i się podzieli informacjami o nich.

Proszę o odpowiedź.

Edytowano przez crative

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
locke    293

Z ursusem poczekaj do targow w Kielcach.Tam mają zaprezentować nowe modele i tego 11024 z nową skrzynią 36/36 z rewersem i klimą :) i cena tez nie będzie wygórowana :)


Siema :)
Sprzedam dwie felgi 18.3 R30 do kombajnu Bizon,Claas,Fortschritt i innych, ciągników Ursus,Zetor,Fortschritt i innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

No, nowy ursus z nową skrzynią wydawałby się bardzo ciekawą ofertą... Pomyśl może jeszcze o farmtracu 7110 DT lub może farmerze F5 ;) Bardzo dobrym, polskim ciągnikiem jest crystal orion, wiem bo jest u nas w okolicy i odwala kawał dobrej roboty, tylko cena jest dość wysoka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
crative    1

Dlatego mnie ten ciągnik zainteresował(URSUS 11024). Posiada go ktoś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mattti    456

A bardzo śpieszy ci się żeby kupić ten ciągnik? Bo na wiosnę, kilka osób na AF będzie je miało ;) Mój wuja też planuje 11024 jak nowe skrzynie wejdą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Rolniki3P
      Witam
      Chciałbym kupic ekonomiczny(ropa coraz droższa) ciągnik do 150tys. bedzie współpracował z turem przy chodowli byków(około 30 sztuk) i 25ha ciężkiej ziemi IV-VI klasa.
      Myślałem o Ursusie 9014h lub 10014h niejestem pewny wyboru bo nie mogę znaleść o niech informacji.Jestem otwarty na propozycje,mogą być to ciągniki nowe jak i używane.
       
      Dziękuje za pomoc
    • Przez jaroon
      Tak jak w temacie.
      Szukam nowego ciągnika w rozsądnej cenie jeden i drugi w porównywalnym wyposażeniu kosztuje podobnie. liczę na opinie użytkowników takich maszyn proszę oszczędźcie sobie odpowiedzi typu "słyszałem u kolegi", lub "kolega kolegi" zależy mi na profesjonalnej ocenie tych dwóch modeli oraz licz na pomoc przy wyborze. Inne marki ze względu na cenę raczej odpadają.
    • Przez PowerfarmMaszyny
      Witam 

      Mam do sprzedania bardzo fajny ciągniczek, w dobrym stanie.
       
      ---  RENAULT ARES 620RZ  ---
       
      Rok 1998
      8940 mtg
      Opony Przód/Tył - 90%
      Amortyzowana kabina
      EHR
      Rewers
      Skrzynia mechaniczna
      Przedni napęd 4x4
      Klimatyzacja
      Silnik 6-cyl.
      Komplet obciążników

      !!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!!
       
      LINK DO OGŁOSZENIA:
      http://otomoto.pl/oferta/renault-ares-620rz-ID6ye8vb.html




    • Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj