Skocz do zawartości
  • ×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.

• Podobna zawartość

• Przez Rolniki3P
      Witam
      Chciałbym kupic ekonomiczny(ropa coraz droższa) ciągnik do 150tys. bedzie współpracował z turem przy chodowli byków(około 30 sztuk) i 25ha ciężkiej ziemi IV-VI klasa.
      Myślałem o Ursusie 9014h lub 10014h niejestem pewny wyboru bo nie mogę znaleść o niech informacji.Jestem otwarty na propozycje,mogą być to ciągniki nowe jak i używane.

Dziękuje za pomoc
    • Przez jaroon
      Tak jak w temacie.
      Szukam nowego ciągnika w rozsądnej cenie jeden i drugi w porównywalnym wyposażeniu kosztuje podobnie. liczę na opinie użytkowników takich maszyn proszę oszczędźcie sobie odpowiedzi typu "słyszałem u kolegi", lub "kolega kolegi" zależy mi na profesjonalnej ocenie tych dwóch modeli oraz licz na pomoc przy wyborze. Inne marki ze względu na cenę raczej odpadają.
    • Przez PowerfarmMaszyny
      Witam 

Mam do sprzedania bardzo fajny ciągniczek, w dobrym stanie.

---  RENAULT ARES 620RZ  ---

Rok 1998
      8940 mtg
      Opony Przód/Tył - 90%
      Amortyzowana kabina
      EHR
      Rewers
      Skrzynia mechaniczna
      Przedni napęd 4x4
      Klimatyzacja
      Silnik 6-cyl.
      Komplet obciążników

!!!! CENA DO NEGOCJACJI !!!!

LINK DO OGŁOSZENIA:
      http://otomoto.pl/oferta/renault-ares-620rz-ID6ye8vb.html

• Przez dawid141413
      Czesc, chce kupic ciagnik o mocy 110-115km, wazne zeby byl wąski maks 200cm, moze byc bez napedu. Prosze o jakies propozycje

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.