kamil96

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil96    37

Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.

Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.

Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.

Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
paul190    0

Każdy normalny i szanujący się sprzedawca powinien dobrać Ci odpowiedni akumulator. Rok temu też szukałem akumulatora do ciągnika, lecz wydaje mi się, że na stronie VARTY czy BOSCH-a były fajne tabele i tam mogłeś podać biegunowość, czy też z której strony mają być bieguny, moc itp i sam program Ci podpowiadał. Na jakiejś stronie podawałeś nazwę i typ maszyny oraz rocznik i tam też podpowiadał odpowiednie baterie. Poszukaj trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simson2812    423

Wydłuż kabel i po kłopocie;D


W razie jakich kolwiek pytań pisać na PW. Jeśli pomogłem kliknij zieloną strzałkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rucin    2

dokładnie tak jak przedmówca wydłuż kabel i po kłopocie ja tak robiłem w mtzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

Wydłuż kabel i po kłopocie;D

jak nie znajde takiego akumulatora to tak zrobie pewnie bo innego wyjścia nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.

Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.

Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.

Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kamil96    37

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

 

 

tak własnie taki miałem od nowości, Agroplus ma już ponad 1850 mtg dokładnie nie pamietam jest z 2006r. Tak myślisz ze to moze byc rozrusznik?

A Ty też masz Agroplusa 100?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

mam lamborghini evo r3 85 ale silnik to też deutz z tego co wiem to we wszystkich sdf-ach z samowskimi silnikami i deutza co jakis czas należy przesmarować cały rozrusznik a szczególnie satelitki, u mnie zapiekł już się ten główny tryb bendix, po wymianie bendixa niby lepiej było ale przez krótki czas dopiero dokładne czyszczenie satelitek przy pomocy odltłuszczacza wd40 i kompresora dmuchałem że trybiki się kręciły aż gwizdało i lałem wd40 po tym zabiegu pół roku kręci jak szatan, a też już szykowałem się na nowy akumulator, znajomy w agroplusie 100 to się wkurzył i zmienił rozrusznik, no ale u mnie jeszcze czasami zgrzytał że nie łapał ale to przez bendix, tak więc wykecaj rozrusznik przedmuchaj przeczysc przemyj satelitki wd40 nałóż towotu, albo i nie nakładaj jak uważasz, bo na mój gust z towotem i zużytymi szczotkami i kurzem robi się tam niezły lepik, tak czy inaczej przeczysc rozrusznik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez jakn
      Jaki ciągnik  wybrać john deere 6610 czy deutz fahr agrotron 120 chce wiedzieć jak jest z elektroniką czy drogie część  jak jest z skrzynią biegów ,  czy spalanie 
    • Przez Kacpeer123
      Witam. Od pewnego czasu zastanawiam się nad kupnem ciągnika deutz fahr agrotron 6.05 i chciałbym wiedzieć jakie są opinie na jego temat,  co psuje się najczęściej i jak jest z częściami. Z góry dziękuję za odpowiedź. 
       
    • Przez Michał6180
      Witam zastawiam się na zakupem kosiarki dyskowej deutz fahr na centralnym zawieszeniu powyżej 2010 roku mam już jedną na oku i chciałbym się zapytać czym się różnią dyski tnące na 3 nozyki od tych na 2 wady i zalety za wszelkie odp bardzo szokuje 
    • Przez DamianDF
      Witam. Może ktoś spotkał się z podobno sytuacja i jest w stanie coś podpowiedzieć.
      Mianowicie, posiadam deutza fahra 5110G z adblue, którego zabrakło kilometr od domu. Po uzupełnieniu adblue w domu cały czas świeci się trójkąt (żółte ostrzeżenie z wykrzyknikiem) i dioda od adblue, w żaden sposób nie mogę tego wyłączyć, nie kasuje się to też kiedy odlacze prąd. Ktoś coś jest w stanie podpowiedzieć? Czy wgl można z tym jeździć, czy można jeździć bez adblue. Pozdrawiam 
    • Przez sebo92
      Witam. Chciałem się dowiedzieć opinii użytkowników na temat tego ciągnika. Konkretnie interesuje mnie roczniki 1990-1993 ze skrzynią 18x6 z jednym polbiegiem. O silniku wiem, najbardziej interesuje mnie skrzynia i hydraulika. Naprawiał ktoś taką skrzynie?
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj