Skocz do zawartości
kamil96

Akumulator z lewym plusem do Deutz Fahr Agroplus 100

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
kamil96    36

Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.

Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.

Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.

Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

paul190    0

Każdy normalny i szanujący się sprzedawca powinien dobrać Ci odpowiedni akumulator. Rok temu też szukałem akumulatora do ciągnika, lecz wydaje mi się, że na stronie VARTY czy BOSCH-a były fajne tabele i tam mogłeś podać biegunowość, czy też z której strony mają być bieguny, moc itp i sam program Ci podpowiadał. Na jakiejś stronie podawałeś nazwę i typ maszyny oraz rocznik i tam też podpowiadał odpowiednie baterie. Poszukaj trochę.

Wiadomość z agroFakt.pl

rucin    2

dokładnie tak jak przedmówca wydłuż kabel i po kłopocie ja tak robiłem w mtzcie

kamil96    36

Wydłuż kabel i po kłopocie;D

jak nie znajde takiego akumulatora to tak zrobie pewnie bo innego wyjścia nie ma

Ferdek07    62

Witam, jak w temacie poszukuję akumulatora do Deutz`a z LEWYM PLUSEM i nigdzie nie mogę znaleźć.

Zwykły akumulator nie za bardzo pasuje ponieważ klema PLUS jest za krótka i na milimetry dostaje.

Jeśli ktoś kupował taki akumulator czy też wie gdzie taki znaleźć proszę napisać.

Dane akumualtora: 12V 140AH 850A

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

kamil96    36

taki miałeś fabrycznie? ile masz mtg że już wysiadł akumulator? ja też już mialem zmieniać bo slabo kręcił ale zgadałem się ze znjomym co miał sdf-y i okazało się się winny był rozrusznik, a teraz kręci jak szatan, a ja mam 100Ah i 650A czy 550A a akumulatory są różne wiem że do tego modelu byłby jakiś taki specjalny niższy ale drogi był i nie pamiętam marki

tak własnie taki miałem od nowości, Agroplus ma już ponad 1850 mtg dokładnie nie pamietam jest z 2006r. Tak myślisz ze to moze byc rozrusznik?

A Ty też masz Agroplusa 100?

Ferdek07    62

mam lamborghini evo r3 85 ale silnik to też deutz z tego co wiem to we wszystkich sdf-ach z samowskimi silnikami i deutza co jakis czas należy przesmarować cały rozrusznik a szczególnie satelitki, u mnie zapiekł już się ten główny tryb bendix, po wymianie bendixa niby lepiej było ale przez krótki czas dopiero dokładne czyszczenie satelitek przy pomocy odltłuszczacza wd40 i kompresora dmuchałem że trybiki się kręciły aż gwizdało i lałem wd40 po tym zabiegu pół roku kręci jak szatan, a też już szykowałem się na nowy akumulator, znajomy w agroplusie 100 to się wkurzył i zmienił rozrusznik, no ale u mnie jeszcze czasami zgrzytał że nie łapał ale to przez bendix, tak więc wykecaj rozrusznik przedmuchaj przeczysc przemyj satelitki wd40 nałóż towotu, albo i nie nakładaj jak uważasz, bo na mój gust z towotem i zużytymi szczotkami i kurzem robi się tam niezły lepik, tak czy inaczej przeczysc rozrusznik

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez macius11157
      Wiatm chciałbym sie dowiedzieć gdzie powinien byc podpięty ladowacz czolowy w deutzu dx 4.50 bo nie Bardzo wiem co przedni wlasciciel podpial go pod wyrownywacz cisnienia od hamulcow i nie da sie na hamulcu opuscic ladowacza raczej powinien byc podpiety pod.pompe ale gdzie dokładnie?
    • Przez Tomson5120
      Cześć! Mam problem, ponieważ nie wiem jakie założyć opony na przód. Tylne opony to wymiary 16.9 r38 . W tej chwili ciągnik na przodzie posiada opony o wymiarach 14.9 r 24. W tych oponach przód  ciągnika jest lekko do góry i nie stoi równo ( dodam że przednie opony są prawie łyse). Ciągnik był nie dawno kupiony. Może powinny być 13.6 r 24 ? Doradcie mi jakie opony wybrać na przód. Rok ciągnika to 1989 r. 
      Pomożecie? Z góry dzięki za odpowiedź
    • Przez dominikl95
      Witam chciałbym kupic ciągnik d7206 moglby sie ktoś wypowiedzieć na jego temat.Jak chodzą silniki podnośnik i w ogóle czekam na odpowiedź☺
    • Przez Lolex123
      Witam . Jestem posiadaczem prasy walcowej Deutz fahr mp 121 , od pewnego momentu , sterownik od prasy przestał mi pokazywać czy komora maszyny jest już pełna , co może być tego przyczyną ?
    • Przez osibuhaj
      Witam mam problem z Deutz Agrofarm420 profilajne brak rewersu do tyłu a do przodu jest ok!Dodam jeszcze że olej wycieka pomiędzy silnikiem a skrzynią!