Polecane posty

maniek183    9

widełki blokady sworzeń widełek lub sprzęgło kłowe blokady mostu, dostaniesz się rozbierając most od prawej strony 3 godziny i wszystko będzie jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bel920    8

WCALE NIE TRZEBA NA SIŁĘ WŁĄCZAĆ MIAŁEM TO SAMO W 4514 JEDNO KOŁO NA ŚNIEGU DRUGIE NA GRUNCIE , NA POSTOJU WŁĄCZYŁEM BLOKADĘ , RUSZYŁEM I TRACH ROZERWAŁO WIDEŁKI SPRZĘGŁO KŁOWE I USZKODZIŁO TĄ OSŁONĘ TALERZOWĄ W ŚRODKU . OD TEGO CZASU BLOKADY NIE UŻYWAM . sory za duże litery , ale pod koniec zauważyłem i nie chciało mi się przepisywać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusek2812    1

Nie włączałem na siłe stanąłem delikatnie włączyłem(jak zawsze) puściłem powoli sprzęgło i coś grzechotnęło :(

 

Ile mogą wynieść części??

Edytowano przez Ursusek2812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniek183    9

Nawet jeśli uznasz, że chwilowo nie stać cie na tą naprawę (wszyscy wiemy jak bywa) lub poprostu nie chcesz naprawiać i tak rozbierz pół dnia na spokojnie + z 20zł za nowe uszczelki a będziesz spał spokojnie. Nie wiesz co się stało i czy resztki blokady opadły na dno czy gdzieś czekaja by zaatakować inny mechanizm...

 

Jeśli jest to twój podstawowy ciagnik (do orki) niema nad czym sie zastanawiać blokada musi działać 2812 ma inny tył niż MF-255 ale mogę ci powiedzieć, że zapłaciłem za kompetną blokadę 800zł ( totalnie wszystko poza pedałem włączania) swojego rozbierałem w środku pola pod namiotem w deszczu :unsure: u mnie wyłamany kieł zablokował most skończyło sie na strachu i tych paru stówach.

 

A tak wogóle to zwyczajnie miałeś pecha musiała już wczeniej zostać osłabiona...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ursusek2812    1

Nawet jeśli uznasz, że chwilowo nie stać cie na tą naprawę (wszyscy wiemy jak bywa) lub poprostu nie chcesz naprawiać i tak rozbierz pół dnia na spokojnie + z 20zł za nowe uszczelki a będziesz spał spokojnie. Nie wiesz co się stało i czy resztki blokady opadły na dno czy gdzieś czekaja by zaatakować inny mechanizm...

 

Jeśli jest to twój podstawowy ciagnik (do orki) niema nad czym sie zastanawiać blokada musi działać 2812 ma inny tył niż MF-255 ale mogę ci powiedzieć, że zapłaciłem za kompetną blokadę 800zł ( totalnie wszystko poza pedałem włączania) swojego rozbierałem w środku pola pod namiotem w deszczu :unsure: u mnie wyłamany kieł zablokował most skończyło sie na strachu i tych paru stówach.

 

A tak wogóle to zwyczajnie miałeś pecha musiała już wczeniej zostać osłabiona...

 

 

 

 

Tak kolego to podstawowy ciągnik nie orze na blokadzie używam ją czasami ale nieraz bardzo się przydaje i pomaga w krytycznych sytuacjach. Z tym że zostala osłabiona to się zgodzę ciągnik nie ma lekko pług UG3, rozrzutnik dwuosiowy także wiesz czasami na polu kabaret miałem kiedyś c-360 ale sprzedał ojciec ... żałuje :P

Edytowano przez Ursusek2812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez karas111
      Witam, zakupiłem ursusa 3512 i muszę dolać oleju do skrzyni, ale nie wiem jaki był wcześniej zalany. Jaki olej zalać? Nie chcę sobie narobić dziadostwa w skrzyni...
    • Przez krzys111
      Witam wszystkich. W ursusie 4514 zablokował mi się wsteczny bieg. Został wsteczny i nie można przełączyć na inny bieg. Może wie ktoś jak to odblokować? Dzieki. A tak na marginesie chyba trzeba się go pozbyć, przez ten traktor kilka lat będę krócej żył🙁
    • Przez Miran
      Witam. 
      Panowie nie mam 3 biegu ani szosowego ani polowego w moim Ursusie 2812. Pozostałe biegi wchodzą dobrze. Ciągnik był ostatnio rozpoławiany bo był robiony w nim silnik i wymieniane sprzęgło. Jaka może być przyczyna takiego stanu rzeczy?
       
       
       
    • Przez zbycho77
      Witam , problem po wymianie tarcz  ; Założone nowe tarcze chełmno , pierwszy stopień działa prawidłowo .Drugi stopień nie działa wcale nie można wcisnąć pedału  .Łapki wyregulowane i szczelina drugiego stopnia . Miał ktoś może taki problem ?
    • Przez Damianzzz
      Mam problem z moim 5314 97r. podnosnik bardzo wolno podnosi i szarpie  jak dodam gazu to opada, to samo sie dzieje z hydraulika zewnętrzną na wolnych działa ale trochę wiećej obrotów i juz nie podaje oleju.Stan oleju ok.
       
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj