jasiu12512

Różnice między Ursusami C-4011-C-362

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jasiu12512    2

witam piszcie od którego roku był produkowany do którego, wady i zalety, ile ma mocy itd.


ursusyc-360x2
mf 255
mtz 82

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

nie słyszałem jeszcze o c-350 owszem c355 było ale tamto to nie mam pojecia pewnie jakas mieszanka pomiędzy 4011 ac355 :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja też o C-350 jeszcze nie słyszałem…

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stasek    0

to chyba jednak nieco unowocześniona 4011 ale ty linkiem z allegro to nie ma co sie zbytnio sugerowac bo to juz jest przeróbka na nowszy model a co do mocy to prawdopodobnie ma 42-45 kM :huh:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz7604    238

350 to wersja eksportowa 4011 z maską od 360 .jest sporo zdjęć na FP . Ostatnio było na allegro dwie sztuki sprowadzane chyba z Angli za 9000 zł. Jedna z nich to była kupka złomu a druga stała na kołach ale była porośnięta mchem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ja wczesniej nie slyszalem o c350 ale chyba kilka razy widzialem takie na allegro ale zwykle myslalem ze to pomylka w pisaniu ogloszenia:) Ale jednak jest taki ciagnik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MiXx    1

Ja kilka razy widzialem takie na allegro ale zwykle myslalem ze to pomylka w pisaniu ogłoszenia. A to jets taki ciągnik ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

np. po przedniej osi i kołach, tylnych obciążnikach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

Zazwyczaj okrągła oś, duże obciążniki na tylnych kołach, inny zaczep polowy. Teraz ciężko jest spotkać orginalną C-355. Tylko z tymi obciążnikami to pewien nie jestem, ale zazwyczaj spotyka się na tych dużych. Ojciec kupił w 1975 roku C-355 i obciążniki od nowośći miała takie jak C-360.  


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patryk96    1

nie wiem jak po osi ale niektór pięćdziesiątnki mają obciążniki takie jak C-360 a C-360 takie jak C-355

 

Np. na giełdzie na AF jest C-355 z obciąznikami jak w C-360. Ale do niedawna też tak myślałem

 

Zazwyczaj okrągła oś, duże obciążniki na tylnych kołach, inny zaczep polowy. Teraz ciężko jest spotkać orginalną C-355. Tylko z tymi obciążnikami to pewien nie jestem, ale zazwyczaj spotyka się na tych dużych. Ojciec kupił w 1975 roku C-355 i obciążniki od nowośći miała takie jak C-360.  

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=183032

 

http://www.agrofoto.pl/forum/index.php?app=gallery&module=images&section=viewimage&img=183844

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zbigi123    4

hamulec ręczny na bank jest. Miałem przy swojej od nowości, i kuzyn też.


 Landini Powerfarm 95, MTZ 82+TUR, Zetor 7745, 3xC-360 i ich 61ha pola do popisu... 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaro1014    4

Pierwsze 60siądki też miały okrągłą oś i zaczep polowy też był taki sam jak w 55 bynajmniej ja tak mam po czym odróżnić te dwa ciągniki hmm gdyby to były nowe ciągniki to tak jak pisali koledzy wyżej ale po tylu latach eksploatacji to na pierwszy rzut oka może być ciężko ponieważ mogły przejść przeróżne modernizacje ale na pewno po roczniku można je zróżnicować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
djdawid777    0

pozniej z braku czesci wielu rolnikow przeksztalcilo swoje c355 w c360 o np c355 niemialy normalnego filtra oleju tylko tzw baki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matey    885

c 355 ma 45 a c 360 52 koniki :D 55 niema hamulca recznego

 

Ma ręczny :D

 

W dowodzie możesz sprawdzic i po tylu latach eksploatacji tylko tak się dowiesz czy to C-355 czy C-360. Starsze C-355 miały obciążniki od 4011, tylko że na 3 śruby, okrągłą oś i przednie felgi na 4 szpilki. Nie wiem czy w nowszych C-355 coś się pozmieniało, ale po tylu latach to każdy sobie poprzerabiał ciągniki i tak łatwo nie idzie poznac :D


KS Falubaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez pablo21
      Ostatnio przeglądałem katalog częci z Grene i widziałem pompę hydrauliczną do c-330 wzmocnioną czym ona różni się od zwykłej, jaki ma wydatek, i co da jej założenie w ciapku(będzie szybciej podnosił?)
       
      Od kiedy to się pisze pąpa?
    • Przez AdrianWasiak
      Mam ursusa c-330m 1800mth z 89r orginał zadbana narazie nie sprzedaje ale chętnie zamienię na coś większego np. Zetor 5011/5211 7011/7211 Case 685xl/745xl lub MF czterocylindrowy itp. rozważę różne propozycje jak nikt się nie zgłosi to na wiosnę będzie na sprzedaż.Zdjęcia w mojej galerii.
    • Przez kubatedi
      Witam
      Mam pewien problem mianowicie w przyczepie autosan d44b kazde koło podczas jazdy chodzi sobie lewo prawo zamiast toczyc sie prosto cczym to moze byc spodowdowane? Szpilki wszystkie sa dociagniete, oraz nie ma luzu na kołach.
      Proszę o porady
       


    • Przez Mikua
      Czesc Problem taki że nie mogę stawić początku wtrysku, na kole zamachowym posiadam 3 kreski, raz paliwo drgnie na pierwszej, raz na ostatniej A nie kiedy z 2-3 cm nad ostatnią kreską, silnik jest po kapitalnym remoncie, kola od rozrządu są nowe-ursusa, ustawienie-dwie kropki kola wału w jedna kola pośredniego, dwie kropki kola rozrządu w dwie kropkę kola pośredniego, i 0 kola pośredniego z 0 kola pompy wtryskowej, silnik zapala lecz nie równo pracuje, takie "szczekanie" ma ktoś pomyśl co może być nie tak? Pozdrawiam
    • Przez Veq9
      Witam
       
      czy mógłby mi ktoś proszę wytłumaczyć jaką funkcje pełni owa wajcha ( podejrzewam iż jest to zmiana prędkości wom z 540 na 1000 oraz odwrotnie), oraz jak ową wajchą manipulować by otrzymać owe prędkości tzn.  Należy ją wdusić, przekręcić czy jak, bo niezbyt wiem ???
      Z góry informuje iż jest to oryginalny element stosowany w Ursus 1634 wersja exportowa

×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj