Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Grzesiek8123

przerobienie instalacji elektrycznej C360-3P

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Witam chciałbym przedstawić swoją przeróbkę instalacji w ciągniku marki Ursus c360-3p.

Modyfikacja ta polegała na zastąpieniu oryginalnej stacyjki którą włącza się zapłon i światła przełącznikiem zespolonym z renówki którym w chwili obecnym włączam wszystkie światła, i klakson po przez przekaźniki. Stacyjka jest zamontowana z MF. W miejscu oryginalnej stacyjki jest zamontowane gniazdo zapalniczki samochodowej. Zamontowałem też silnik wycieraczek z samochodu i przekaźnika aby wycieraczka pracowała w trybie przerywanym tak jak w samochodzie, wycieraczka cały czas zatrzymuje się w jednym położeniu jest również

spryskiwacz przedniej szyby. Jest kontrolka niskiego poziomu płynu hamulcowego zbiorniczek z czujnikiem z malucha. W planie jest zamontowanie sprężarki powietrza włączanej przez elektomagnez w chwili obecnej ciągnik nie posiada sprężarki.post-57729-0-58554800-1360518740_thumb.jpgpost-57729-0-47231600-1360518835_thumb.jpgpost-57729-0-07717000-1360518925_thumb.jpgpost-57729-0-70409600-1360519079_thumb.jpg

kamil496    39

Ciężko będzie z tą sprężarką bo do tej pory spotkałem sie z 1 ciągnikiem który takową posiada a jest nim polmot. Chyba że kupić jakąś najtańszą sprężarke klimatyzacji na allegro wymontujesz to całe sprzęgiełko na elektromagnes i próbować to zamontować do jakiejś sprężaki ale wątpie że to sie uda

Wiadomość z agroFakt.pl

koło ze sprężarki klimatyzacji już posiadam, kupiłem na złomie za 10zł. teraz muszę to jakoś wszystko do kupy umocować

Zapomniałem dodać że mam zamontowany pneumatyczny klakson wraz z pompką, widać na ostatnim zdjęciu

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez stefek1991
      witam mam pytanie. Nie wiecie ile moze kosztowac naprawa całej instalacji elektrycznej razem z lampami itp.
    • Gość ziomek16142
      Przez Gość ziomek16142
      Witam. Mam u siebie pożyczoną na jakiś czas C-360 3P 85 rok i od pewnego czasu brak świateł stop (gdy hamuje ). Hamulce sprawne, ale świateł brak. Przygotowuje go na przeglad i takie pytanie: Jak to naprawić ?? Jakaś pompa,czujnik, czy wina bezpieczników ??
    • Przez Klimston
      witam załozyłem do swoje 60tki alternator firmy Delco 12v 100a z astry f i na wolnych obrotach ładowanie wynosi 13/13.6v a na wysokich 14.8/15.1v .w astrze ladowanie bylo 14v/14.5v nie wiem w czym jest przyczyna. pozdrawiam
    • Przez Sqowron
      Witam wszystkich potrzebuje schemat podłączenia alternatora, z regulatorem napięcia RC212D. Z góry dzięki za pomoc.
    • Przez MarcinOtna
      Witam!
      Posiadam taki alternator: i chciałbym zapytać jak go połączyć z nową zakupioną instalacją elektryczną(dedykowaną pod alternator) oraz jaki regulator napięcia do tego właśnie alternatora?

Z góry dziękuje za pomoc
      Pozdrawiam!