Zaloguj się, aby obserwować  
Ferdek07

Tani nowy rozrzutnik

Polecane posty

Balzak    6

Jak dla mnie to szkoda kasy na coś takiego. Napewno nie trwałe słabo wykonane, krótko mówiąc słaba jakość jak inne prywatne sprzęty. Ale jesli ktos ma do wywozu kilka rozrzutników rocznie to moze i warto ale jak duzo wiecej to nie warto sobie głowy tym zawracać


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75
jak tyle kasy wydawać to osobiście bym wolał forszaja T088 po kapitalce :D

Woże po 120 a czasami i dużo wiecej 3 t rozrzutnikiem rocznie i fakt na fabrycznych łańcuchach i trybach chodził najdłużej ale już i rama kuleje i trzeba będzie coś zmienić, więc to dopiero w perspektywie i albo mały albo duży będzie, ale co do tej jakości żemieślniczych części i maszyn, to nie oszukujmy się bo te produkty sipmy czy warfamy dużo lepszych materiałów nie mają, tu prawie 2 rozrzutniki będa za cene jednego z sipmy. Co do rzemieślniczych części np. łańcuchów szybciej się nie zużywają ale mam taki problem że uszy od lisztw korodują i się obrywają

 

Czy używany forsztrit remontować czy to kupić to to samo bołańcuchy i tak żemieślnicze do forsztrita kupisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balzak    6

Ja ma nie miłe doświadczenia z prywatnymi sprzętami i nie biorę. A polskie firmowe sprzęty są na pewno dużo lepsze od prywatnych


<p>Doradca Żywieniowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ferdek07    75

Kupić burty grubo ponad 1 tyś zł łańcuchy 400 zł lisztwy 500zł, adapter ponad tyś, placha na podłoge z 600zł, nowe opony, farba robota i inne pierdułki i remont ruiny wyniesie z dobre 4 - 5 tyś a i tak lepiej nikt nie zrobi jak poskłąda prywatna firma wszystko z nowych części, sprzedać starego rupiecia za kilka tyś lub zostawić na przyczepke a nowe to nowe i te 2 czy 3 tyś warto dołożyć pozatym rama też gnije i zaczep juz raz urwałem, tak sobie kalkuluje że na bazarze najtańsze częsci też mogą być gorsze od tych z których jest składany ten rozrzutnik bo są różni producenci,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zorzyk2    56
http://www.allegro.pl/item278370848__nowy_...oducent_gw.html

a jak będzie czym ciągać to

http://www.allegro.pl/item278371250__nowy_..._producent.html

 

cena bardzo atrakcyjna więc co tak naprawde lepszego oferuje sipma lub inna droższa firma?

Ten mniejszy niemal identyczny , a może i identyczny był kiedyś u teścia, trzymał się dobrze, nic w nim nie szwankowało ani nie korodował mocniej od tych z Agrometu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
and    1

Także nie mam przekonania do tego typu wyrobów, są one montowane z materiałów nienormowanych, nie przechodziły żadnych profesjonalnych testów. Ogladając ich wykonanie można przyczepić się do wielu niedoróbek - a to za wąski rozstaw kół, za cienkie osie, słaba przekładnia, krótki dyszel, malowanie na rdzę, stosowanie części wcześniej używanych, itd... mnóstwo niedociągnięć...

Ale z drugiej stony cena ma to rekompensowac..., ale nie, jak już kupować to dobre :D


can do

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez pupek
      Jest ktoś w posiadaniu katalogu części do rozrzutnika Welger Ls300?
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088?
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3/4 dwu krotnie kręciło mi wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy? Miał może kto taki problem
    • Przez Baca84
      Witam od 3 lat użytkuje rozrzutnik cynkomet n221 3-4. Dwukrotnie ukręcił mi się wał od posuwu taśm zaraz za przekładnią hydrauliczną. Czy materiał jest wadliwy?miał może kto taki problem. 
    • Przez Wopl
      Czy ktoś robił drewnianą podłogę w fortschritt t088? Jak tak to proszę o porady. Z góry dziękuję.
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj