Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
matrix1993

wysokość cięgieł

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
matrix1993    0

Witam mam pytanie co do ursusa 914 pochodny c 385 mam strasznie nisko cięgła dolne i chciałbym podnieść ich na ramionach na wieloklinie tylko martwie się o siłownik pomocniczy bo czy gdy podniosę na ramionach do góry to siłownik nie okaże się za krótki ten pomocniczy jego się nie da chyba podnieć wraz z ramionami. Co o tym myślicie?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Siłownik ma określony skok tłoczyska wystarczy że go zdejmiesz z ramienia rozciągniesz i zobaczysz na ile możesz przestawić ramiona żeby się zmieścić w zakresie siłownika.

tomek15h    14

Podnieś ręcznie tylny tuz i zobaczysz dokoąd pozwala podnosić podnośnik pomocniczy,bo to on w tym momecie ograniczy ci wysokość podnoszenia ramion.Jak nie będzie już możliwości regulacji na hydraulice to możesz podkrecić zawiesia cięgieł dolnych(z korbka i bez korbki) mksymalnie do góry,możesz jeszcze przewiercić belki w innym miejscu tak aby wyżej podnosiły,ewentualnie wydłużyć belki o kilka centów to też nieco zwiększy wysokośc podnoszenia.Kombinować przy tym można na wiele sposobów,aczkolwiek prawdą jest że te ciągniki za wysoko nie podnosza i przy pewnych maszynach problemem staje się mocno wysunieta do tylu kabina.

Wiadomość z agroFakt.pl

lipali82    0

ja u siebie to obciolem o 5 cm wieszaki z obu stron i w efekcie tego podnosi wyzej i wogole jest lepiej,probowalem tez ramiona podniesc na frezach ale wtedy ramina zachaczaly w gornym polozeniu o kabine

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować