Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
cinek1808

praca inżynierska projektowanie maszyn rolniczych

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
cinek1808    27

na temat pracy inż wybrałem sobie własna konstrukcje maszyny rolniczej. jak by ktoś mógł polecić literaturę do projektowanie takiej maszyny a także na co zwrócić uwagę przy pisaniu takiej pracy.

Wiadomość z agroFakt.pl

ariss    2

masz zaprojektowac z modelem 3D lub 2D? z obliczeniami MES? Ja własnie na inżynierke zrobiłem frezarke do pni drzew montowaną na TUZ

cinek1808    27

model będzie w solid worksie obliczenia się przydadzą a z jakich materiałow korzystałes

ariss    2

ja robiłem inwentorze on liczy wszystko wałki przekaldnie lożyska przekładnie no i od 2011 chyba ma wbudowanego MESa ja robiłem własna wymyślona maszyne korzystałem z zdjęć i własnej wyobraźni zalezy co chcesz zrobić moge poszukac ksiażkę gdzieś mam o maszynach rolniczych, jeden mój kumple robi pług 2 skibowy zaczepiany na tył , drugi na przód, trzeci kultywator

cinek1808    27

to jest połączenie kultywatora i połowy siewnika poznaniaka a napęd wałka od koła podporowego kultywator przez łańcuch i zębatki od roweru

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez dysia
      Witam
      jestem studentką ostatniego roku zootechniki. Studia kończę w lipcu a pracę magisterską planuję obronić we wrześniu.
      Studiowałam Zootechnikę na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie, na studiach inżynierskich wybrałam specjalność Hodowla Zwierząt, a na magisterskich Żywienie i Dietetyka Zwierząt.
      Mam doświadczenie w pracy ze zwierzętami, m.in praca w Niemczech na fermie bydła mlecznego.
        Jako że jestem z małopolski, to ze znalezieniem pracy w zawodzie jest dosyć ciężko, stąd też moje pytanie, czy ktoś z Was słyszał może o pracy dla zootechnika bądź doradcy żywieniowego na terenie małopolski?

• Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703 lub mailem: jw@hric.pl

• Przez Konsultant_HRIC
      Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej działającej w branży roślin ozdobnych poszukujemy managera produkcji z doświadczeniem w uprawach polowych oraz w zarządzaniu zespołami produkcyjnymi w terenie.
      Idealny kandydat to profesjonalista w zakresie produkcji roślinnej z bogatym doświadczeniem i wiedzą rolniczą, pasjonat i entuzjasta roślin ozdobnych, sprawny manager zespołów polowych.

Więcej szczegółów pod adresem: OFERTA PRACY - MANAGER PRODUKCJI ROŚLINNEJ, http://hric.pl/oferta/id,93/

lub telefonicznie: 660 703 703, lub mailem: jw@hric.pl

• Przez Smyq
      Cześć,
      Nazywam się Adrian i jestem tu nowy, mam 22 lata.
      Chciałbym się zająć uprawą czosnku na obszarze około 12a(na sam początek). 
      Teren jest trochę zaniedbany, rośnie tam trawa, miejscami koniczyna(2-3miejscach) i coś podobnego do mchu. Działkę regularnie kosiłem kosą spalinową by nie zaniedbać jej całkowicie.

Ziemia jest nieuprawiana od 5-6max lat. Wcześniej rosły tam takie warzywa jak: dynie,fasolka szparagowa, marchewki, pomidory, cebula, buraczki czerwone, buraki pasterne i ziemniaki. Ziemniaki były sadzone jako ostatnie przez okres 3-4lat. Działka była nawożona obornikiem.

Moje pytanie brzmi drodzy koledzy, jak doprowadzić działkę do stanu użytkowania bym mógł tam zasadzić czosnek? Jeśli chodzi o odmiany czosnku to nawet o tym jeszcze nie myślałem, ponieważ chce na samym początku doprowadzić teren do ładu.

Proszę o pomoc.