Skocz do zawartości
raf21

pompa Hydrauliczna belarus 820 przewód

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
raf21    0

witam koledzy ma pytanie do was jak sie nazywa to kolanko , symbol jego , bo jak na zdjeciu w zaznaczonym miejscu jest tak jakby pekniete, kreska , moze to wada fabryczna i gdy uzywam hydrauliki badz podnosnika to wyciska olej tamtendy. Jeszcze jedno pytanie jak bede chciał odkręic to kolanko to bede musiał spuscic olej hyd.?????

post-35644-0-03381300-1360491172_thumb.jpg

Edytowano przez raf21

seweryn20    678

To kolanko nazywa się kolanko he he. Masz tu jego numer katalogowy. powinien wystarczyć do zidentyfikowania części w sklepie nawet przez telefon.

D80-4607100

oleju od biedy nie musiał byś spuszczać.

Edytowano przez seweryn20

BEDNARY 2017... w końcu zobaczyłem :)

Wiadomość z agroFakt.pl

mani51    61

Tylko, że tych kolanek to było kilka różnych. Moje wygląda inaczej.

Spawanie odpuściłbym sobie bo tam jest za duże ciśnienie a nie jest to materiał idealny do spawania. Wolałbym zrobić sam od podstaw jeśli nie będą mieli w sklepie. Na necie nie mogę go nigdzie namierzyć.

Oleju podobno pompa nie puści ze zbiornika więc nie trzeba spuszczać. Ja jak tam odkręcałem to wyleciał tylko olej który był w rurkach tyle że ja nie odkręcałem całego kolanka a tylko rurkę od niego.

Edytowano przez mani51

seweryn20    678

Spokojna twoja rozczochrana. Podałem mu numer właśnie tego. :)

mani51    61

Gdzie Ty to wszystko znajdujesz? :D Masz jakieś układy z ruskimi? :)

seweryn20    678

He he. Nie. Katalog do mtz82, mtz82A, mtz82SA i mtz82tsa. Nie ma tam wszystkiego ale dużo.

To jest kolanko w mtz-tach z podnośnikiem monoblok na dwa siłowniki nie wiedzieć czemu w katalogu nazywany nurnikowym. W starszych kolanko jest z jednym wyjściem lub dwoma w zależności od wersji.

Edytowano przez seweryn20

mani51    61

Może dlatego, że siłowniki przy monobloku są nurnikowe tzn jednostronnego działania. Nie interesowałem się zbytnio tym układem to tylko tak strzelam.

raf21    0

ok dzieki koledzy . , jak bede w agromie to bede pytał . a powiem wam ze ja ma belarusa 820.2 na krzyzaku i nie mam mono bloku . tyle wiem tylko ze ma podnosnik jakis mocniejszy bo tak pisało jak go kupowalem i w papierach tez pisze , ale na jakiej zasadzie mocniejszy to nie wiem za bardzo, wiem tylko ze siłownik mam ten wiekszy bo znajomy to wypatrzył c-110 udzwig 3800kg bodajze, bo ten c-90 moznowane w 820 na stozku miał udzwig 3200kg

Edytowano przez raf21

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez mateos09
      Witam proszę o weryfikację silnika zamontowanego w jumzie. Zazwyczaj były to jednostki d65 ten na zdjęciu  rozni sie tym że z lewej strony nie jest plaski wlew oleju na bliżej sprzęgła  no i brak pokrywy rewizyjnej. Co to za silnik  ? 

• Przez Karwan91tdi
      Witam kupiłem ostatnio mtz 82 z 1984 r usterki w nim to nie działający przekaźnik wom oraz z hydraulika gdyż siłownik podnosi tylnie cięgła do góry a po powrocie dźwigni w pozycje 0 cięgła samoczynnie opadają . Czy ktoś może mi poradzić jakie mogą być przyczyny podanych usterek?
    • Przez metik
      siemka wszystkim szukam siedzenia do mtz 80 bo mi się rozwalił i już nie ma na czym siedzieć a nowe kosztuje ponad 1000 tys zł no i kieruje tu do was pytanie czy nie można by wstawić siedzenia z jakiegoś innego ciągnika ja słyszałem że będzie pasować ze stara ale nie wiem czy to prawda czekam na wasze odpowiedzi pozdro
    • Przez Marcin1987
      Mam pytanie skierowane do właścicieli Mtz-ów i nie tylko czy przy ujemnej temperaturze macie problemy z uruchomieniem silnika bo podobno ruskie ciężko odpalają zimą chyba że ktoś ma rozrusznik ''planetarny'' to jest dużo łatwiej ja swojego mam na tym fabrycznym i mam go dopiero od lutego czekam na wasze wypowiedzi Pozdrawiam
    • Przez rastafarmer
      Witam wszystkich bardzo serdecznie!
      Jestem nowym użytkownikiem- pomimo tego że przeczytałem regulamin, proszę o troszeczkę wyrozumiałości i uwagi jeśli robię jakieś błędy
      Mianowicie posiadam MTZ-ta 82 z przednim napędem. W najbliższym czasie chciałbym wymienić w nim opony z przodu.
      Fabrycznie mam wstawione 11,2 R20. W związku z powyższym mam do Was pytanie- czy jest możliwość wstawienia opon 12,4 R20? Czy to się wszystko "zgra" bez wymiany tylnych opon?
      Proszę o porady i uwagi.
      Pozdrawiam!

Szymek