Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
ROLMAK2

Kombajn na 50 ha głownie do kukurydzy!

Polecane posty

ROLMAK2    1

Witam chce kupić kombajn na 50 ha kukurydzy będzie ponad 40 ha plus trzeba dołożyć usługi około 30 ha lub nawet 50 ha kombajn.Mam na sprzedanie Bizona Z0 56 superb 90 r dołoże no 40 tys do niego zależy . Mój faworyt to New Holland TF 44 gdyż jest on na systemi omłotu Rotor ludzie się też na nie nie skarżą chodź mało opini słyszałem , case 1440 lub 1460 odpada .Macie może jakieś dobre klawiszowce do kukurydzy? kombajn musi być oczywiście na hydrostacie ;D

Michalmeer    366

massey ferguson 32 ciezko go dostac ale wart jest uwagi . U mnie w okolicy jest jeden gosciu ktory specjalizuje sie zbiorem kukurydzy i ma tylko fergusony . dobre mocne kombajny i dotego za wiele nie palą . o mf 32 czytalem na forum i opinie były dobre

stajniaomega    11

Ja słyszałem duzo dobrego o Case, że bardzo dobrze znoszą warunki zbiory kukurydzy. Nawet niedaleko mnie gość ma duże gospodarstwo, dwa Bizony 56 młucą zboża a Case stoi z przystawką i wali tylko kukurydzę.

Wiadomość z agroFakt.pl

ROLMAK2    1

A jaki to case?

Ja słyszałem duzo dobrego o Case, że bardzo dobrze znoszą warunki zbiory kukurydzy. Nawet niedaleko mnie gość ma duże gospodarstwo, dwa Bizony 56 młucą zboża a Case stoi z przystawką i wali tylko kukurydzę.

Ale to by trzeba heder lepszy bo to klawiszowiec ;d

massey ferguson 32 ciezko go dostac ale wart jest uwagi . U mnie w okolicy jest jeden gosciu ktory specjalizuje sie zbiorem kukurydzy i ma tylko fergusony . dobre mocne kombajny i dotego za wiele nie palą . o mf 32 czytalem na forum i opinie były dobre

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować