Gość

Polski Język w kombajnie MF 36 RS

Polecane posty

Gość   
Gość
Napisano (edytowany)

Witam od niedawna jestem właścicielem kombajnu MF 36 RS niestety ten sprzet bedzie uzywał moj tata który nie za bardzo zna angielski.

Jako iż Korbanek ani zaden serwis w Polsce nie posiada polskiego jezyka postanowiłem sam przetłumaczyć DATAVISION.

Sprawy elektroniki oraz jak zczytać zawartośc komputera w kombajnie jest już dawno rozwiązana i aktualnie tłumacze komunikaty jednak niestety jest to język doś profesjonalny i tu prosze o pomoc.

Poszukuje kogoś z nowym mf 38 - 40 co posiadają polski jezyk (lub chcieli by mieć wgrany taki język) abym mógł dojechać i odczytać komunikaty, albo kogoś kto pomoże mi tłumaczyc ręcznie komunikaty z angielskiego na polski.

W niedługim czasie będe mógł zaoferowac wgrywanie polskiego jezyka do tych kombajnów.

W razie pytań prosze o numery tel to zadzwonie zeby dogadać szczególy. Lub pisać na maila Fridem@o2.pl lub 668156067

Edytowano przez Gość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Edziu    1

Witam my w swoim kombajnie ustawiliśmy język zbliżony do języka polskiego,który da się częściowo zrozumieć trochę pogłówkować poćwiczyć i wio teraz jak spojrzę na wyświetlacz to wiem która pozycja za co odpowiada.Wiadomo że jak byłby polski to gitara,ale najważniejsze parametry i dane z pracy kombajnu opanowane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

No właśnie w naszym mf 38 też jest jezyk niemiecki. A polskiego nie ma do wyboru :(. Czy da się wgrać język polski? Jak tak to proszę o pomoc :)

Z góry dzięki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masseyfendt    5

Witam
Podłączając się do tematu zmiana języka w sposób bezpieczny możliwa jest poprzez specjalne karty z językiem - typu PCMCIA z wgranym softem
Dopiero terminale dotykowe DATA VISION II dają taką możliwość-montowane od połowy 1997 roku.
Posiadam takie oryginalne karty-pracowałem w zagranicznym serwisie.
Mogę zmienić język w twoim kombajnie Fendt, MF lub Challenger, działam w okolicach województwa wielkopolskiego.
Posiadam również oryginalne instrukcje obsługi w/w kombajnów.
W przypadku zainteresowania proszę pisać na masseyfendt@wp.pl

 

W związku z wieloma zapytaniami poprzez e-mail dodoaje numer telefonu: 694090021

Jeśli chodzi o dojazd - dojeżdzam na terenie całej Polski, czasem jestem u kogoś przy okazji i moge połaczyć wyjazdy...

Wiecej informacji telefonicznie i na maila

Edytowano przez masseyfendt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez KAROL0905
      Zastanawiam się nad zakupem beczki ok 5-6 tyś l i nie wiem którą firmę wybrać?????????? Ceny są podobne i nie wiem co robić poradźcie i piszcie posty!?!?!?!
      Połączone (Joskin vs Meprozet)
    • Przez Damianosek
      Witam.Od dłuższego czasu zastanawaiam się nad kupnem rozsiewacza myśle nad tym "lejem" jak myslicie opłaca się go brać są w miare tanie,dodam że mam tylko 25 ha do obsiania nawozem więc roboty duzo nie ma.A moze cos innego kupić ??Na sprzęt chce przezanczyć nie więcej niz 1000 zł.Tu daje link tego rozsiewacza
       
      http://www.allegro.pl/item784867577_rozsiewacz_lej_nowy_typ_gwarancja_dobra_cena.html
    • Przez jacek16031989
      witam tak jak w temacie. Opisze w skrócie wcześniej wtryski lały zostały Oddane do regeneracji po złożeniu wszystkiego nie pali nawet dymku nie puszcza ustawione na 220 po luzowalem nakrętki na wtryskach ojciec kręcił jak lecialo paliwo zakręciłem i nic proszę o pomoc na pompie nie ma żadnej śrubki już nie wiem jak układ odpowietrzyc może ktoś miał już coś takiego
    • Przez RolnikMarian6226
      Witam, od jakiegoś czasu mam nowy kombajn a w nim sito górne takie jak przedstawione w załączniku. Mam pytanie dotyczące tego sita, do czego ono jest? Czy nadaje się do młócenie pszenicy,jęczmienia,rzepaku? Czy może nie bawić się z nim i kupić sito żaluzjowe? dodam że sito dolne mam oczkowe

    • Przez Pepik190
      Witam.
      Jaki kombajn według was byłby dobry do zbioru ziemniaków cebuli marchewki pietruszki.
      Pozdrawiam
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj