Zaloguj się, aby obserwować  
center

Pneumatyka nie działa wyjście pompowania kół

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
center    11

Witam,

Mam problem bo nie działa mi wyjście pompowania kół. Sprężarka chodzi bije ciśnienie na tylnym wyjściu jest super, a tutaj gdzie podłącza się przewód pompowania wciskam ten zaworek i miękki nie ma nic co jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

Witam,

Żeby ci pompowało koła to musisz upuścic troche powietrza ze zbiornika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
robert812    101
Napisano (edytowany)

piter161 nie sądzę żebyś miał rację. Nie powinno mieć to związku. Polecam rozwiązanie które zastosowałem w swoim MTZ po tym, jak miałem tą samą awarię.

Fotka w mojej galerii.

Edytowano przez robert812

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piter161    3

A weź spróbuj może podłaczyć wąż i dopiero włącz sprężarke i zobaczysz czy ci poleci powietrze wężem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

Dobrze mówi że powietrze trzeba spuścić. Ja też tam mam, ale można to ominąć wkręcając zawór do pompowania bezpośrednio w zbiornik :rolleyes:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetores    16

u mnie jest podobny problem. Podłączam wąż, gasze ciągnij i zapalam spowrotem i działa. Lub tez za słabo dokręcone chociaż wątpie


Zetor 7540
Zetor 5320
Ursus C330-M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97
Napisano (edytowany)

Panowie po prostu zawór jest podłączony na kichaczu. Trzeba trójnik wstawić przed zbiornikiem a zaworem reg ciśnienie i tam wpiąć zawór do pompowania i będzie zawsze miał ciśnienie.

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlamaj1    185

Ale w oryginale podłączasz wąż i już pompuje a tak to musi nabić powietrza w układ i jest trochę dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

proponuję wcisnąć z 6- 10 razy pedał hamulca powinno podziałać tak robię u siebie i jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97

I co ciągle będziesz tak pompował hamulcem? Mówię żeby trójnik wstawić to oni w koło to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kamil1998    92

Proponuje takie rozwiązanie jakie zastosowaliśmy u nas. Kupcie kawałek przewodu, zlączke do hebli na przyczepe i zawór sterujący z zegarem.Trzeba to skręcić do kupy i nie ma problemu ze spuszczaniem ciśnienia z butli ;) Polecam zaciąganie ręcznego żeby nie uszczelka tak szybko sie na wyjściu nie zniszczyła ;)


Ursus c-330 Zetor Proxima 65 Zetor 7745 Zetor Proxima Plus 100

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lemysz1    97
Napisano (edytowany)

Tak wydać z 200zł a po co jak można pompować ciśnieniem które jest w butli sprężone :unsure:

A wystarczy trójnik za 30zł (góra)

Edytowano przez lemysz1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuzaj63    45
Napisano (edytowany)

@lemysz1 rozumiem że masz tak szczelną instalację pneumatyczną że po nocnym postoju nadal masz w butli powietrze? Bo jak nie to znaczy że jak chcę napompować jakieś koło to oprucz koła muszę jeszcze dmuchać w butlę a czas i paliwo leci .

Edytowano przez kuzaj63

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
center    11

jednak mieliście rację zbiłem powietrze ze zbiornika i poszło wężem:D a to ciekawe. A mi 3ma dług powietrze w zbiorniku po remoncie to ciężko zbić je z tyłu w gnieździe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marerek    4
Napisano (edytowany)

Witam mam problem w zetorze 3320. Gdy włączam sprężarkę tam gdzie się podłącza przewód leci olej co może mieć winę czy da się to naprawić czy muszę kupić nową sprężarkę a morze wystarczy wymienić pierścienie pomocy pilne bo nie wiem za co się zabrać.

Edytowano przez marerek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

  • Podobna zawartość

    • Przez baxiu290
      witam
      mam pytanie dotyczące tego modelu
       
      czy ma on zaczep suwany ?
      bo na wszystkie zdjęcia jak patrzyłem na necie to nie widziałem żeby miał takowy ale mogę się mylić może ma coś w podobie ..
      bo ten model mnie interesuje i może w przyszłości chciałbym go kupić ale musi mieć zaczep suwany ..
      dzięki za pomoc ;]
    • Przez Maciek90
      Jak napełnić zbiornik powietrza w C-360. Próbuję i próbuję, ale jakoś mi to nie wychodzi.
    • Przez garos
      Witam słyszałem że w ww modelu jeśli jest sprawna pneumatyka to można z jej pomocą załączać wom. Tzn te sprzęgło (dżwignia po lewej stronie) co jest można ją podnosić 1 palcem a nie jak mam teraz że musze użyć dość dużo siły aby naciągnąc to sprzęgło. Bo jeśli to prawda to bd całą naprawiał a jeśli nie to nie bd robił. ktoś cos słyszał też o tym czy nie bardzo i czy to w ogóle prawda?
    • Przez matijas67
      Witam !
      Mam problem z siedzeniem w JD 6600
      Umyłem tapicerke i po umyciu gdy chcialem napompować siedzienie to nie pompuje tylko kontrolki migają na pulpicie.
      Prosze o podpowiedzi
      Pozdrawiam
    • Przez ferguson675
      Witam. Chciałbym się dowiedzieć czy ma ktoś zamontowaną sprężarkę powietrza w swoim Case z serii 94 (1494, 1694, itp.). Jeśli tak, to jakim sposobem. Mile widziane zdjęcia
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj