Polecane posty

Witam jutro mam egzamin kat.T zetorem 3320 nigdy nie siedzialem w srodku tego ciagnika nigdy go z bliska nie widzialem uczylem sie jezdzic fergusonem 255 a w Wordze w Ostrołęce jest zetor 3320 i prosze o napiasanie mi Gdzie i jak sie odpala swiatła drogowe swiatła pozycyjne ,swiatła mijania no i płyny najlepiej gdzie sie znajduja :D Z góry dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TheBociek1996    598

Nie ma co tłumaczyć, przecież przed egzaminem masz chwile czasu co od czego jest.


Wiem, że nic nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość STIG0013   
Gość STIG0013
Napisano (edytowany)

poza tym przed egzaminem będziesz mógł sobie nim pojeździć

 

?? pierwsze słyszę...

Mogę się mylić ale czegoś takiego chyba nie ma. Losuje się pytania i do boju :P

http://www.cals.cz/z..._wkladka_PL.pdf --> instrukcja obsługi modeli 3320-7340 wnętrze kabiny masz na 20 stronie.

Wszystko masz tam opisane. Szkoliłeś się na MF więc przejrzyj tą instrukcję żeby wiedzieć gdzie co jest w ciągniku (płyny wskaźniki itp). Prawdopodobnie będziesz też miał zaczep automatyczny.

Edytowano przez STIG0013

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Wszystkie dźwignie są dość przejrzyste. Jak znasz się na przyciskach i symbolach szybko dojdziesz co jest co. Ja zdawałem na 5320, i szkoliłem się na tym samym, i stwierdzam że wszystkiego łatwo się domyśleć.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KubioQ    8

Płyn hamulcowy masz pod maską zaraz przy kabinie ( tak było w 5211 jak zdawałem i musiałem pokazać ) Olej to chyba wiesz gdzie

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jazda    14

ja dzisiaj zdałem za pierwszym, a uczyłem sie na ursusie 2812 a zdawałem na zetorze proximie 65 i jakoś się udało a nie ma żadnego czasu przed egzaminem na zapoznanie czy jazdę.Siadasz i do boju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34

Egzaminator musi Cię zapoznać z budową ciągnika, bynajmniej ma taki obowiązek.


Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danieloz22    20

Budowę ciągnika to musisz znać. Musi cię z tym zapoznać instruktor. Na egazminie masz się tą wiedzą wykazać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zetor14    34
Napisano (edytowany)

Jasne że musi budowę znać, ale jeśli nie miał kontaktu z zetorem to z grubsza powinien powiedzieć gdzie co i jak. Ja uczyłem się jeździć na ursusie 2812, a zdawałem zetorem 5211 i egzaminator pytał się czy znam ten ciągnik. Na egz nic nie pokazywałem z budowy tylko jazda go interesowała :)

Edytowano przez zetor14

Prezes z wykształcenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kameleont25    75

No to Ci powiem że ten zetor w Ostrołęce ma przerobiony przełącznik kierunkowskazów (na taki jak w c330-360) i coś jeszcze chyba, nie pamiętam dokładnie, ale wszystko jest opisane co do czego, są naklejki przy każdym przełączniku, także jak wsiądziesz to się skapniesz co do czego.

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszcz8    40
Napisano (edytowany)

Gdzie w Mińsku Mazowieckim lub okolicach można robić kursy na kategorie T ??

Edytowano przez leszcz8

Sprzedam wycinak Fella SU 145 , sieczkarnie Mengele Mammut 5800 , przyczepkę jedno osiową , , obsypnik do ziemniaków 5 .
CZĘŚCI FIAT 125p 1,5 ME !!! Niektóre części pasują do Poloneza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja testy zdałem 10 stycznia i jutro mam egzamin praktyczny czyli sama jazda no dzieki chlopaki troche mi pomogliscie a biegi w tym zetrzoe chyba sa jak w c360 co ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rolnik205    0

Będziesz miał rozrysowaną tabliczkę.

Dla pocieszenia cię ja uczyłem się c 360 a zdawałem Zetorem Proxima 8441 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ptaszyna    170

Biegi są jak w c 360 tylko odwrotnie, tzn;1 w lewo na dół, R w lewo do góry, 2, 3 na środku 4, 5 w prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasz_94    63

w ostrołęce jest rozwalony przełacznik ten od klaksonu, drogowych/mijania, kierunków... masz powstawiane przełaczniki obok... pilnuj sie tego... ja z przyzwyczajenia przy parkowaniu na placu uzyłem tego orginalnego ale na szczęście miałem 2 podejscie jeszcze... a i uwazaj na hamulce bo potrafia sie przyciac... mnie by oblał bo zablokowało przyczepe przed wjazdem na skrzyżowanie i chciał wpisac wymuszenie ale jakoś sam wpadł na to ze to nie moja wina

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowany)

Cześc udało sie zdać własnie widziałem w tym zetorze przerobiony jest ten przełącznik i też sie na parkowaniu pomyliłem ale szybko znalazłem kierunki a przed jazdą w ciagniku musialem pokazac swiatłą drogowe , mijania ,awaryjne ,kierunki ,swiatła stop i klakson no i pokazałem. jeszcze jedno raz mi sie przycioł hamulec ale szybko puscil i udało sie wyhamowac Zdałem zdałem :D :D dzieki za pomoc :D

Edytowano przez Mariuszbrzeski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A i zapomiałem dodać chłopaki jak który bedzie zdawał to po odczepieniu przyczepy pamietajcie o klinach ktore podkładamy pod koła przyczepy bo ja już bolec wyciagam a egzaminator mowi a kliny pan podłozył a ja mówie nie ale już sie robi no i tylko powiedział egzamin pozytywny hura :D A mi kumpel mowił ze jego kolega zapomiał o klinach i go egzaminator ud*pił :unsure: Zależy na kogo sie trafi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Dariusz123456789
      Witam nie mogę uzyskać wysokiego pedału hamulca prawego zetor 72 11 ( nowa pompka,wyrównywacz, przewód cylinderek i szczęki proszę o pomoc
    • Przez kamil5421
      Witam. Posiadam Ciągnik zetor Forterra 125 i mam w nim tuz z WOM . lecz wałek raczej kręci się w przeciwnym kierunku , gdyż jak podłącze  jakąś maszynę to maszyna stoi a sprzęgło wałka chodzi jakby na " luzie " czy jest mozliwość zmiany obrotów w przekładni WOM . w załaczniku zdjęcie poglądowe ze strzałka obrotu wałka ,



    • Przez kamil5421
      Witam tak jak w temacie. Co może być przyczyną zaciecia zegara od ciśnienia powietrza.?
    • Przez ZimowyZolnierz
      mam problem z zetorem 9540 jak w tytule traktor po wciśnięciu pedału sprzęgła hamuje, od czego zacząć poszukiwania? Dodatkowo jak obsługiwać wzmacniacz momentu obrotowego (pierwszy traktor z tego typu bajerami) skrzynia 4 biegowa.
    • Przez toobek
      Witam. Mam taki problem, mianowicie orałem zawsze moim Zetorem 7211 pługiem 3 skibowym Unia Grudziądz. Orałem zawsze na trybie pracy hydrauliki POZYCYJNA i ustawiałem głębokość kołem pługa. Wszystko szło pięknie orka ładnie szła. Niestety mam bardzo zakamienione pola i postanowiłem przetestować pług z jakimś zabezpieczeniem. I tak przetestowałem już 3 pługi. Problem polega na tym że te pługi były cięższe, brały szerzej na skibę i na POZYCYJNEJ i kole podporowym ciągnik nie mógł uciągnąć nawet mój obecny pług Unię TUR 35. Przestawiłem więc tryb pracy hydrauliki na MIESZANA i ciągnik bez problemu ciągnie pług nawet przy głębokiej orce tylko nie mogę ustawić głębokości orki. Raz głębiej raz płyciej. Gdy przednie koła wpadną w dołek to pług potrafi wyskoczyć gdy wjadą na górkę to pług zagłębia się po ramę. Proszę o radę czy da się coś z tym zrobić czy jednak muszę wrócić do starej uni Grudziądz. Myślę nad pługiem obrotowym chociaż 2 skibowym ale boję się że będzie to samo. A pola mam nie regularne zakamienione i teren górzysty. Jest jakaś rada na to z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam!
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj