Michalmeer

Radio i głosniki jak wyszło ? ;)

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
oaxis3333    39

0:30 min ERIK WYPIŁ SZAMPON ........hahahaha ładny wewnątrz ten MTZ :)


Jesli pomogłem , okaż to Dając łapkę w górę  :) to motywuje ...

 

pozdrawiam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Jeszcze tylko moze cos pokombinuje zeby było całkiem fajnie ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

wzory pod głosniki robiłem sam instalacje tez pod głosniki kumpel wyciał mi blache na laserze i elektryk podłoczył radio


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Ładnie :) ,napisz czy czasami nie będziesz przerabiał szyber dachu tak żeby otwierał się sam ,anie cały dach ,bo ja nad tym myślę i nie bardzo wiem jak się do tego zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

No z tym to juz trzeba było by sie pobawic jest to do zrobiena . Musiała by byc ramka na około dziury i do niej zawiasy tylko inaczej wygiete. i trzeba by dorobic kolniez z uszczelkami


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Robota ładna jednak te głośniki powinny być z przodu. O wiele lepiej słyszymy dźwięk jak gra przed naszą głową, a chyba o to chodzi w montażu nagłośnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

I z tym kołnierzem to największy problem bo to nie wiadomo z czego czy z włókniny i żywicy czy z metalu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek90    2242

Oryginalnie nic nie siedziało?? I tak głośno w kabinie a jeszcze porządne głośniki to można ogłuchnąć :mellow:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

i tu się z tobą nie zgodze bo nagłośnienie powinno byc z tylu tak jak zrobił to Michalmeer ja mam w orginalnych otworach z przodu i myślę nad przeróbką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

ładnie to zrobiłeś:) ja w pronarze moim mam orginalne głośniki tylko radio wymieniłem na Pioner. i te głośniki też są z przodu na orginalnych miejscach i mi świetnie grają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Kolego nie obraź się jednak weź i poczytaj na temat nagłośnienia co nieco to Ci się rozjaśni jak to powinno się robić. Mi nie musisz wierzyć.

Prosty przykład dlaczego stoisz przodem do sceny czytaj źródła dźwięku bo lepiej słychać, jednak preferencje osobnicze są różne i jakaś wada słuchu może powodować że słyszysz lepiej dźwięki z za głowy.

Zgodnie ze sztuka nagłaśniania pomieszczeń np. kabin pojazdów z przodu stawiamy głośniki tworzące tzw. scenę muzyczną, średnio i wysoko tonowe plus jak jest miejsce centralny midbass. Źródło najniższych częstotliwości jest praktycznie nie istotne bo one mają zdolność rozchodzenia się bez przeszkód w różnych ośrodkach dlatego subwoofer po prostu ląduje w bagażniku.

Oczywiście do traktora nie będziemy wstawiać tych wszystkich głośników wystarczą takie jak zaproponował twórca tego projektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Tak nie zaprzecze masz racje ale w duzych pomieszczeniach to zdaje egzamin . w małych dziwiek rozchodzi sie mniej wiecej taj jak by one były z przodu . z tyłu jest najciszej własnie dlatego je tam zamontowałem . kilka marec ciagnikow tez montuje głosniki z tyłu pozatym to jeszce nie koniec . to dopiero poczatek ...

 

 

Chyba naljepiej włukno by sie nadawalo .

 

kolega ze znaczkiem jd to nie jest ciagnik ktory jest bardzo drobi i ma montowane szyby pochlaniajace dzwiek . wiadomo to nie jd .. tylko jest miedzy tym jedna roznica ja mam jak pokazac ze z tym ciagnikiem ze ogranicza mnie tylko moja wyobraznia ..


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomasz78    1029

Kolego Leszku masz rację ale ja brałem pod uwagę to że traktorzysta więcej pracuje w polu i z reguły odwraca się do tyłu obserwując pracujące maszyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haczyk5    25

Kolego Leszku masz rację ale ja brałem pod uwagę to że traktorzysta więcej pracuje w polu i z reguły odwraca się do tyłu obserwując pracujące maszyny.

 

 

I tu masz racje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Dobrze ze ja nie musiałem tego napisac tylko ktos na to wpadł ;)


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
leszekd    110

Nie zaprzeczam wiem że każdy słyszy inaczej. Jak komuś pasuje że gra z tyłu głowy niech tak będzie bo jak byście nie siedzieli w kabinie ciągnika to i tak będzie to za głową chyba że pracujemy ciągnikiem z dwoma kierownicami ale to nie w mtz.

Mnie nauczono słuchać muzyki tak jak ktoś to wymyślił podobno prawidłowo a miliony much nie mogą się mylić. Często słucham muzyki dla której 2 kanały z radia to za mało więc z mego punktu widzenia gdzie gra i jak jest istotne.

Ciekawi mnie jakiej firmy są głośniki i czy planuje maskownice na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

głosniki sa JBL i nie ma maskownic


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
audi80b4    1

Michalmeer można wiedzieć czym jak i w którym miejscu wygłuszyłeś swojego belarusa bo sam się przymierzam do takiego zabiegu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michalmeer    483

Pierwsze co zrobiłem to okleiłem pulpit matami bitumicznumi . gdy bede mial troche czasu to zabiore sie za dach przednią czesc i moze podłoge .


Ziemia to skarb , który trzeba pielęgnować i chronić .!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hubcio224    6

Witam. Mam pytanie. Ilu drożne głośniki do ciągnika będa najlepsze 2,3 czy może 5-drożne ?


Moje ciągniki: Mtz 80 +tur , T-25, John Deere 935
..........................................................................
I inne : New Holland,Bomet,Sip,Agromet,Z-001,N226/1,Amazone,Jarmet,stanrol,itp
................................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

  • Podobna zawartość

    • Przez Vladimir
      Witam wszystkich :rolleyes: nie chodzi o awarię, lecz udoskonalenie... umarzyło mi się Panowie radyjko do Władzia, bo jeszcze tego mi tylko brakuje. Kabinka jest cichutka, bo i młoda no i Ruska ostatnio z telefonu puszczałem sobie muzykę i słychać bez problemu-ale jednak chciałbym system Trakto-audio i tu mam taką prośbę/pytanie do wszystkich, a zwłaszcza elektryków może tu obecnych :rolleyes:
       
      Wiem, że radyjko trzeba po prostu podłączyć pod + no i -, czyli masę :rolleyes: ale ja nie chcę instalacji przeciążać, bo już parę rzeczy podłączyłem... :unsure: chcę zrobić osobną instalację do radia :rolleyes:
      Jak to zrobić najlepiej i oczywiście na jakich bezpiecznikach...?
       
      Chciałbym też zrobić jakiś wyłącznik na przewodzie + od radia, żeby przy odpalaniu było odłączone na bank, tylko nie wiem, czy wtedy pamięci nie będzie tracić-bo wystarczy bezpiecznik...? :rolleyes:
    • Przez farmerNH
      Witam.
      Chcialbym zalozyc do NH CB radio presidenta.
      Ktore wybrac harry czy johny?
      Ile powinnem dac, zeby nie przeplacic?
      Jaka antena? Za ile?
       
      Czy moge cb podlaczyc pod radio w nh?
    • Przez przemoj1
      Witam. Mam problem związany z radiem w ursusie a mianowicie słabo odbiera. Znalazłem antene i okazało się ze jest to zwykły zwinięty drucik. Poradzi ktoś jak to przerobić czy moze wyjąć radio i wczepić nową normlaną antenę do radia
    • Przez sebastian-markiewicz5@wp.pl
      Witam.
      Możliwe że gdzieś już o tym jest wspomniane... jeżeli tak to wybaczcie.
      Mam problem. Kupiłem radio do ciągnika, podpiąłem i wszystko świeci, pokazuje że gra ale nic nie słychać. Głośniki wiem ze są dobre bo z golfa II wyjąłem
      Co może być tego przyczyną ?
    • Przez JOZEEKK
      Jakie radio do zetora 5340? Co musze do niego jeszcze dokupic? Prosze o szybka odpowiedz
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj