Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Robert13

Przetrząsacze karuzelowe 7-8m

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Robert13    0

Cześć. Mam zamiar kupić przetrząsarkę i mam nadzieje że powiecie która jest najlepsza :)

Firmy:

CLAAS VOLTO 770

Pottinger 810 N

LELY LOTUS 770

FELLA TH 7706 DN

krone125    10
Napisano (edytowany)

Ja jak bym miał brać coś nowego to brałbym albo z Pottingera albo z lely,a Claas to tak na moje oko to już przereklamowana firma

Edytowano przez krone125

Wiadomość z agroFakt.pl

MKrajes    25

Ja bym zdecydowanie polecał Lely. widziałem jak pracują przetrząsacze tej firmy i moim zdaniem są kasą samą dla siebie. Ewentualnie gdyby nie Lely to Pottinger. Co do Claasa to Volto nie zrobiło na mnie jakiegoś piorunującego wrażenia i z tego co kiedyś się orientowałem to najdrożej wychodziła.

Huberto    0
Napisano (edytowany)

Pottinger słyszałem że coś nie bardzo one pękają ramy. Lely jest nowe na rynku ale ludzie chwalą,pracowałem claasem tylko że 640 i idealnie przetrząsa według mnie jaką wybierzesz z tych marek każda będzie dobra.Osobiście wziął bym lely(ale jest chyba najdroższa),a jak nie to claas.

Edytowano przez Huberto

galinek3140    102

Hej ja polecił bym ci LELY LOTUS 770 mój kumpel kupił taką pięknie roztrząsa zastanawiał się też nad Vicon Fanex 763C ale jedna popadło na LELY maszyna pracuje bez zarzutów na ponad 100 ha łąk CLAASA bym ci nie polecał ponieważ napęd jest zbyt delikatny w stosunku do obciążenia i ram jest nie przemyślana są zbyt duże przeciążenia przenoszone na ramę i przez to potrafi się ona zniekształcić.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Kamilc360pL
      Witam myślę nad zakupem zgrabiark,i mam na oku taką co sądzicie o takiej ofercie jak ta :https://www.olx.pl/oferta/sprzedam-zgrabiarke-karuzelowa-CID757-IDl5yZI.html
      Czy jednak kupić zachodnią ?
    • Przez marcin_kost1
      Jakie są najlepsze zgrabiarki i przetrząsacze na małe gospodarstwa?
    • Przez sylwek90

Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?
    • Przez zetor7745
      Po wczorajszych przezyciach przy sianokosach z zgabiarka gwiazdowa mamy zamiar kupic zgrabiarke karuzelową i tu pytanie do ich uzytkownikow czy ladnie zgrabiają?? i jakiej firmy polecacie?

Ja mam juz upatrzona jest to firmy Pöttinger EUROTOP 421 N
      http://www.poettinger.at/landtechnik/schwa...amp;produkt=150
    • Przez sylwek90
      Witam posiadam zgrabiarke stoll 465 na jesieni podczas pracy urwało mi się jedne ramię prowadzące. Co mogło być przyczyną że pękło? i moje pytanie odnośnie wymiany na nowe czy można wyjąć stare i wsadzić nowe bez rozbierania jej całej?