Skocz do zawartości

Polecane posty

Jefrey    0

Dzięki, już zamówiłem oryginały Kvernelanda, powinny być w tym tygodniu
Zamówiłem też farbę i potrzebuję jeszcze naklejki do tego pługa. Może ktoś wie gdzie mogę takowe dostać?

Wiadomość z agroFakt.pl

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez Piotr190497
      Witam. Mam na oku pług  kverneland em 100 trójka na resorze i w ładnym stanie. Łatwo jest zdemontować resory ponieważ mam dużo kamieni a w nim jest po 8 resorów  a dla mnie by wystarczyły standardowe po 5 piór. Jak  w nim ustawić skibe np z 40 na 45 cm bo nie wiem jak się przestawia.  I ogólnie jak orzą te pługi (lekko czy ciężko) i kryją jakie są wasze opinie na temat tego pługa. I czy ciągnik o mocy da rade z nim o mocy 95 km a gleby są lekkie.
    • Przez Monika13
      Chce kupić  talerzówke do uprawy pozniwnej zboża kukurydzy i rzepaku. Zastanawiam się między pottingerem terradisc 3001 a kverneland Qualidisc farmer. Jakie są wasze opinie na temat tych maszyn? 
    • Przez Theone1992
      Jak w tytule. 
      Sprzedam oryginalne dłuta Kverneland o oznaczeniach :
      KK063090 - dłuto lewe
      KK053090 - dłuto prawe

Cena za sztukę : 20,30 brutto.
    • Przez Lorak1
      Tak jak w temacie. Wybor juz zawezilem do tych dwoch modeli (bez wdawania sie w  szczegoly czemu - dilerzy itp itd). Teraz powstaje pytnie ktory wybrac. Roznice w cenie nie sa na tyle duze zeby determinowaly moj wybor. Liczy sie dla mnie trwalosc i niezawodnosc oraz precyzja wysiewu. Nie bede szczegolowo pisal ktory rozsiewacz ma jakie wyposazenie i za ile bo zakladam ze jak ktos bedzie doradzal to zna sie na tyle ze mniej wiecej wie. Pojemnosc to tez raczej kwestia nadstawek. Naped ma byc od WOM, oczywiscie praca z GPS tj auto dawka i szerokosc, praca z komputerem John Deera (wiem ze oba maja dzialac).
      Chetnie uslyszam bym wrazenia uzytkownikow jak i ogolne opinie kolegow.
      Ktory mniej rozbija nawoz?
      Ktory ma lepsza powloke lakiernicza?
      Z gory dzieki za pomoc!
    • Przez Starzyno
      Hej. Chciałbym się dowiedzieć jaki jest to model Kverneland'a ?
      I jeszcze jedna sprawa od czego jest ta śruba rzymska ? Czyżby od zmiany szerokości roboczej pługa? Ma on podobno zmienna szerokość orki do 20 cali.

Ważne informacje

Używamy plików cookies, aby poprawić funkcjonowanie strony Agrofoto.pl. Pliki cookies dopasowują treść strony, w tym wyświetlanych reklam, do indywidualnych potrzeb i zainteresowań użytkownika, pozwalają nam również zrozumieć, w jaki sposób korzystasz z naszej strony. Korzystanie z Agrofoto.pl bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Twoim urządzeniu końcowym. Możesz dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej Polityce prywatności i plików cookies.